Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бар "Underground"

+29
Елина Скарблесинг
Роузи Хънингтън
Джесика Парис
Ейвъри Мичъл
Катерина Алейн
Ефи Стонем
Стейси Хатауей
Виктория де Соуса
Роуз Херондейл
Джаред Дарк
Изабела Андерсън
Иън Петифър
Бела Торнтън
Виктор-Александър Клеменс
Корийн Фенел
Емма Даймънт
Пол Уолкар
Хелена Клаус
Дмитрий Петерхоф
Бен Мичъл
Джейк Милър
Ребека Хърд-Ууд
Джаксън Кларк
Мишел Дюмонт
Касандра Форчън
Ю Финикс
Линда Харисън
Кияра Ийст Бенет
Eleonor Chloé Bennett
33 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Бар "Underground"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Сря Ное 10, 2010 2:10 pm

First topic message reminder :

Бар "Underground" - Page 3 Crimson1
Бар Underground е известен с хитовете, които се пускат. Отвътре е обзаведен много модерно. Има голям барплот, около който има доста столове, а отделно има маси. През деня бара играе ролята на кафене.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down


Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 11:20 pm

Тъкмо реших, че всичко ще си остане с "трети рунд", когато тя ме подкани да действам. Е, нямаше начин да й се дърпам. Особено след като цяла вечер си играеше с въображението ми. Отново леко се доближих. На няколко сантиметра от устните й спрях.
- Сигурна ли си, че искаш четвърти рунд? - подсмихнах се и се преместих към шията й, като леко я целунах.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 11:28 pm

Усещах горещия му дъх по врата си, а моят излезе на пресекулки.
Дали исках това? Още преди да зпочнем с алкохола.
- Просто ме заведи някъде. - отвърнах му уверено.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Бен Мичъл Чет Дек 30, 2010 11:15 pm

Вървях нетърпеливо по улицата в търсене на първия бар, който видя. Знаех, че в Холивуд имаше много такива места, така че нямаше начин да не попадна на едно от тях. Настоятелните ми стъпки все повече се открояваха. Ако не знаех, че е невъзможно, то щях да мисля, че всеки оммент плочките под краката ми щяха да се пропукат. Просто не знам какво ми ставаше днес. Имах нужда от питие. О,да, това го знаех. целият ден сякаш имаше за цел да ме побърка, тичах насам-натам неуморимо, смених поне 50 костюма и за какво? Накрая отмениха цялата фото сесия, защото проклетата им апаратура не работела. По дяволите какъв късмет. С иронична усмивка се спирах пред бара, който най-после намерих и влязох вътре без дори да си правя труда на гледам къде вървя. Точно преди да се отправя към бара, се блъснах в едно момиче. Ама разбира се, трябваше да се блъсна в някой,че денят ми да стане още по-лош. Съзнателно извъртях очи и се обърнах да потърся с поглед момичето и да му се извиня. Какво видях..? Бе станало по-голямо произшествие, отколкото предполагах. Очевидно бях блъснал момичето към сервитьорката, която е минавала в същия оммент и тя пък бе разляла някакво питие върху роклята й. Е, сега вече ,като ми бе позволено щях да кажа "Вече не може да стане по-зле!" Приближих се с бавни стъпки към разяреното момиче, което блъснах и протегнах ръка към еня, за да й помогна да се изправи.
- Ще ми се да кажа, че искрено съжалявам, но тези думи едва ли ще са от някакво значение в случая.
-погледнах я в очите извинително, надявайки се да не ме линчува или по-лошо. можеше дори да запомни лицето ми и при първа възможност да взриви къщата ми с ядрена бомба. Е, нямаше да я обвинявам, защото може би и и аз бих направил същото. Кофти е да ти съсипят маркотвата рокля и то по невнимание.
Бен Мичъл
Бен Мичъл

Брой мнения : 11

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Пет Дек 31, 2010 5:58 pm

Елеонор изгледа току-що дошлото момче от горе до долу. Веднага го позна - моделът Бен Мичъл. Нямаше как да го пропусне, все пак беше актриса. Красавицата беше облечена с прелестна къса рокля, която очертаваше перфектното ѝ тяло. Но не след дълго, тя беше съсипана. Шоколадовите очи на Нора придобиха доста плашещо красив вид, който можеше да постави всеки на мястото му.
- Хм... Не мисля, че трябва да цапаш роклята на актриса, защото ще трябва да ѝ купуваш нова - вметна с ироничен глас тя, но в тона ѝ се съзираше закачка. - Аз съм Елеонор Бенет, приятно ми е - подаде нежната си ръка тя и прехапа предизвикателно устна.
Бенджамин гледаше като гръмнат, но само кимна опиянен.
- Знам - беше единственото, което каза. - Бен Мичъл - представи се на свой ред и Ел кимна.
Тя отиде до бара и взе няколко салфетки. Барманът пожела сам да изчисти роклята ѝ, но актрисата отказа с насмешка. Двамата седнаха на една маса и сервитьорката пристигна моментално.
- Извинете, желаете ли нещо? - попита момичето.
Плъзгайки поглед по менюто, Елеонор отговори:
- Може едно сухо мартини.
Тогава, русокоската погледна към Бенджамин с подканващ поглед.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Бен Мичъл Пон Яну 03, 2011 5:10 pm

Погледнах към момичето и се усмихнах леко, за да не предизвикам съдбата. Никога не беше късно за това... Е, поне бях здравно осигурен.
- За мен водка.
- кимнах на келнерката и тя се оттегли.
Тъй като не знаех какво да кажа, реших да започна с проблема си и се обърнах към Бенет, една от най-известните актриси в Холивуд.
- Случвало ли ти се е някога, да те разкатават цял ден и когато си се подготвила напълно за снимки, внезапно всичко да се провали? Просто ей така..?
- попитах и направих лека гримаса, след което махнах артистично с ръце и отново ги подпрях на бара. Беше ми дошло твърде в много. Цялото това напрежение, всичко..беше прекалено. Но все пак трябваше да не се оплаквам, защото още от началото на кариерата си знаех, че животът на знаменитостите не беше никак лек.
Бен Мичъл
Бен Мичъл

Брой мнения : 11

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Дмитрий Петерхоф Нед Яну 09, 2011 9:10 am

Това беше неговото място.Ако Дмитрий не висеше по баровете,кой друг?Ако той не сваляше постоянно мацки,кой друг?Пък и с тази слава на осъден за педофилство и хубавата си професия режисьор беше просто мечта за пресата и доста дами(като изключим, че дамите не харесваха особено много причината за престоя му в затвор, поне повечето)..Какво да се прави?Пък да го скрие не може..Вестниците и клюкарските списания бяха лумнали като огнена стихия по неговата дилема, пък онази дребна кучка го осъди за доста солидна сума, която обаче бързо изплати..
Сега седеше в бара и пиеше поредното си уиски съвсем самичък чакащ потенциална компания..Пф..Какъв безделник
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Хелена Клаус Нед Яну 09, 2011 9:37 am

Хелена вървеше по улицата с уверена крачка, насочвайки се към вкъщи. Срещата ѝ с Кейт подобри настроението ѝ и тя дори не се притесни от досадния папарак, който забеляза да се крие зад колата на отсрещната страна на улицата.
Тогава тя подмина вратите на ''Underground". Беше стъпвала само веднъж в бара и то на откриването му.
Без много да му мисли тя влезе вътре. Удари я димната завеса от цигари и пури. Тя бавно пристъпи напред. Огледа се и видя, че нямаше много хора, но от видяното осъзна, че не е за тук. поне не точно сега. Момичета, които седяха по масите или се вихреха на дансинга бяха с къси рокли, високи токчета, хубави прически, а гримът им все едно бе направен от професионалисти. Ела пък носеше дънки, широка тениска и любимите си кецове.
Пренебрегвайки очудените погледи от момчетата и момичетата, покрай които минаваше, Хелена се насочи към бара. Настани се удобно на един от високите столове с кожена тапицерия и погледна бармана.
- Бърбън, моля. - при тези нейни думи, главата на мъжа до нея се обърна с очудена физиономия. Хел игнорира реакцията му и взе чашата с уиски от бармана. - Мерси.

Хелена Клаус
Хелена Клаус
Famous
Famous

Име : Хелена Клаус
Брой мнения : 2336

http://zebraprinteddreams.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Дмитрий Петерхоф Нед Яну 09, 2011 9:52 am

Къси поли,прически,токчета..Идеална гледка, но всички изглеждаха толкова еднакво, че беше евтино.Да ги гледа всичките такива подпийнали, някои и дрогирани най-вероятно, му беше еднообразно и скучно.В друг случай може би щеше да си помисли да се забие с някоя от тях, но нямаше намерение да цъвва по кориците с надрусана дама.Пък после да го обвинят, че сигурно той я е снабдил с кокаин..Да не забравяме славата му.Мога да говоря още дълго за нея и да развивам лукуми напълно подкрепена от жълти статии и розови сънища на незадоволени дами, но да се върнем към самия Дмитрий, а не към това, което може..
Появата на звездата, до него, не остана незабелязана..Той имаше набито око за такива дами пък и нямаше как да не я познава.Беше също толкова наред по кориците колкото и той, но в по-различна светлина..
Отпи от водката си и се усмихна.
-Нека това бъде от мен, Хелена.-намигна й закачливо.-Ще ме удостоиш ли с честта да ми бъдеш компания?
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Хелена Клаус Нед Яну 09, 2011 10:50 am

Когато мъжът до нея спомена името ѝ, Хел се обърна рязко към него. Мъжът беше мускулест, със средно дълга коса и мръснишко изражение. Първоначално Ела не го позна, но после в мисълта ѝ изплува само едно име, което е способно на толкова арогантно изражение и закачлив глас.
- Разбира се. - кимна Хелена и се обърна към за още една глътка от бърбъна. - Дмитрий Петерхоф. - мислеше си тя на глас. Поклати невярващо глава и го погледна още веднъж.
Предполагаше, че е трезвен, защото когато снимките му се появяват по вестниците, той обикновено е с две или повече момичета, показвайки средни пръсти към фотоапаратите. А и все още изглеждаше трезвен, но както надигаше смело чашата с водка, скоро нямаше да е така. Колкото и да беше скандален и разкрепостен, филмите му винаги излизаха хитове.
- Хелена Клаус. Чест е да се запозная с вас! - тя подаде нежната си ръка за да се здрависа с него. Макар да се знаеха кои са, все пак едно официално запознанство не би било зле.
Хелена Клаус
Хелена Клаус
Famous
Famous

Име : Хелена Клаус
Брой мнения : 2336

http://zebraprinteddreams.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Дмитрий Петерхоф Нед Яну 09, 2011 11:08 am

Изражението й го накара да се засмее с глас..Като видя физиономията на шекши молеката просто му идеше да се затъркаля по пода от смях..Явно правеше доста добро впечатление.."Добро"..Да не забравяме големите кавички, но пък не му ли налитаха жените именно заради тази му слава.Скачаха в леглото му като послушни котенца без да чакат и първото подканване..
Красивата Хелена, обаче нямаше право да го съди.Нека не пропускаме и нейните проблеми с наркотиците.И тя бе едно от доста оплютите звезди поради нехайство и безхаберие..Да кажем, че почти се равняваше на неговия престой в затвора, заради малката кучка, която разправи на всички..
-За мен,Също,Хелена.-каза Дмитрий и пое ръката й, но вместо да се здрависат той я целуна нежно, гледайки през цялото време собственичката й..
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Хелена Клаус Нед Яну 09, 2011 11:33 am

Дмитрий целуна ръката ѝ нежно и галантно и през цялото време я зяпаше. Хелена наклони главата си на една страна и се усмихна. Когато той пусна ръката ѝ, тя се пресегна и взе чашата си. Беше ѝ остнало малко уиски, затова тя го изпи на екс и повика бармана.
- Имате ли абсент? - попита тя. Бармана само кимна. - Един абсент тогава.
Хел отново се обърна към Дмитрий и видя как той безсрамно оглежда всяка нейна извивка, макар че широката тениска от Американ Апарел не му помагаше.
- Е, Дмитрий, какво правиш тук в този така хубав ден?
Хелена Клаус
Хелена Клаус
Famous
Famous

Име : Хелена Клаус
Брой мнения : 2336

http://zebraprinteddreams.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Дмитрий Петерхоф Нед Яну 09, 2011 11:43 am

-Дневната светлина не ми понася.-засмя се руснакът и допи питието си, след което поръча още едно, което май щеше да му бъде трето или четвърто.
Все пак,сънародниците му се славеха като пияндета и то доста..Будеха се с водка,закусваха с водка..С водка на работа,водка за обят,водка за следобеден сън,водка за вечеря..с водка лягат..Абе просто супер..Та режисьорът не оставаше по-назад, въпреки че рядко имаше желание да се отдава толкова много на алкохола.За сметка на това често пийваше но по съвсем малко..Трябваше да работи все пак..
-Шегувам се.-каза после той.-Голям безделник съм..В момента съм в почивка и я оползотворявам..
(обаче как си му научила реакциите,хъни)Той за пореден път я огледа..Как му се искаше да намокри тази тениска или най-малкото да я съблече..Много му пречеше и му човъркаше в мозъка
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Хелена Клаус Нед Яну 09, 2011 8:20 pm

Хелена се засмя, но пък забеляза как Дмитрий сваляше дрехите ѝ с очи.
- Безделник, а? - попита тя саркастично. - Добре дошъл в клуба.
Тя вдигна чашата си за наздравица и я чукна в тази на Дмиртрий. Зеленото питие в нея се разклати и вътре се образуваха малки вълнички, като в някакво неоновозелено море. Отпи от абсента, като не отделяше очи от тези на мъжа до нея. Днес бе настроена за флирт и като нищо можеше да си тръгне с него. Но все пак трябваше да се поддържа някакъв разговор, колкото и незначителен да беше той:
- Та, сигурно да си режисьор е много интересно, предполагам?
Хелена Клаус
Хелена Клаус
Famous
Famous

Име : Хелена Клаус
Брой мнения : 2336

http://zebraprinteddreams.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Пол Уолкар Пон Яну 17, 2011 10:12 pm

Облякох се най-сетне след 2 часа,обикалях почти цялата къща,за да намеря нещо,и нищо не изглеждаше така както трябваше или беше намачкано. Понякога май си имаше предимство да не живееш сам. Е не че бих я експлодирал но бе хубаво някой да каже как си или да не каже и да си останете в къщи. Взех такси и тръгнах за заведението,което се бяхме уговорили.
Пъхнах ръце в джобовете,както винаги жените закъсняваха,е не я виня нормално беше. Беше ме страх да чакам отвъд,защото с тоя костюм си бях жива стръв за папараците. Една девойка мина и ми поиска автограф,дадох и на бързо и тя излетя на пред,като ракета на НАСА.
Пъхнах ръцете отново в джобовете изкарах едната нервно за да видя колко е чеса и пак я върнах.
Какво ли щеше да стане,малко ме притесняваше фактора продуцента. Може би едва сега съзнавах,че се опитвах да се сваля с нея.
Пол Уолкар
Пол Уолкар

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Емма Даймънт Пон Яну 17, 2011 10:31 pm

Прибрах се и веднага ,вдигнах прислужничките на крак ,за да ми потърсят какво да облека .Исках хем ,да изглеждам привлекателна ,хем не чак толкова дръзка.Но беше трудно всичките ми рокли ,бяха твърде открити гол гръб ,дълбоки деколтета,Пол нямаше да може да върже и една дума ,ако се появах така.Засмях се при мисълта ,вече го наричах на малко име ,макар и само в мислите си ,но беше хубаво.След като избрах какво ще облека ,отидох да си взема ароматна вана ,за да направя кожата и косата си мека ,като коприна . Облякох и се гримирах ,за рекордно време,о вече закъснявах.Изтичах по стълбите и викнах шофьора ,но вместо в лимузината ,се качихме в джипа и запрепускахме по холивудските улици.Скоро пристигнах пред бара,шофьорът си замина ,а аз влязох вътре и потърсих с очи Пол.
Емма Даймънт
Емма Даймънт

Брой мнения : 61

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Пол Уолкар Пон Яну 17, 2011 10:49 pm

Влезе в заведението,а аз с виснало чеине и език,не можех да кажа нещо. След като се окопитих,отворих вратата,тя явно ме търсеше,а аз се почувствах адски не на място. Докоснах я леко по рамото и с усмивка казах:
-Здравей Емма!
Минах пред нея,беше много красива и трябваше да го отбележа:
-Мога ли да отбележа,че си ослепителна...
Само ми се искаше да не го бе приела малко двусмислено не исках да я карам да се чувства,като някоя поредна или комплимента ми да е бил формален.
Пол Уолкар
Пол Уолкар

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Емма Даймънт Пон Яну 17, 2011 11:10 pm

Потърсих го с поглед и се намръщих когато ,не го открих ,не вярвах да закъснее ,ами ако беше решил ,че няма да дойда ? Точно тогава някой ме докосна по рамото , усмихтах му се ,когато го видях.Той ми направи комплимент и много се зарадвах ,че харесваше облеклото ми.
- Благодаря -казах мило.
- Ти също изглеждаш страхотно в костюм -засмях се.След което отидохме към резервираната маса ,беше в дъното ,точно както обичах.Далеч от шумните колони и хорските погледи .
На масата горяха свещи и правеха мястото доста задушевно.Настаних се.
Емма Даймънт
Емма Даймънт

Брой мнения : 61

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Пол Уолкар Пон Яну 17, 2011 11:23 pm

Седнах ме на сепаренцето все едно имах червеи в дупето си. Това беше уникално чувство,за първи път се чувствах някак си паднал от космоса. Поръчах едно уиски и изчаках и тя да си поръча,толкова бе сладка и красива,че си глътнах пълната граматика.
Отпих от питието като я погледнах,беше тихо и романтично,беше и с много лека музика. Обърнах се леко към нея и казах:
-И пита ли те продуцента къде ще ходиш днес...
Леко преглътнах,май не бе много правилен въпрос но май почвах да изпитвам някаква ревност или по точно завист.
Пол Уолкар
Пол Уолкар

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Емма Даймънт Вто Яну 18, 2011 12:04 am

Усмихнах се ,той какво ревнуваше ? Сложих ръката си на масата ,като съвсем леко ,докоснах неговата.
- Нека не говорим ,за него -усмихнах се прелъстително .
- Но щом искаш да знаеш ,ние ,не се питаме къде отиваме ,казах ти и двамата сме свободни ,да излизаме и с други ,така е като няма чувства, а всичко е само хубав секс и нищо повече.Продължих да се усмихвам ,с падането на нощта ,падаха и моите задръжки и щях да му покажа ,че го харесвам и че не ми пука ,какво ще си помисли Виктор.Леко с пръсти погалих неговата ,длан ,той настръхна и точно тогава дойде сервитьорката ,да ми донесе и на мен уиски чисто без лед и една кола с лимон.Тя беше красива и доста секси облечена ,а той дори не я погледна,очите му бяха вперени в мен и в дланите ни които вече бяха ключили пръстите си ,по цялото ми тяло пълзяха сладки тръпки.
Емма Даймънт
Емма Даймънт

Брой мнения : 61

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Пол Уолкар Вто Яну 18, 2011 12:37 am

Сервитьорката дойде но не и обърнах много внимание,в момента очите ми бяха залепнали в очи и в тялото и. Докосването бе невероятно,исках да усета още от нейното тяло но си останах само с желанието. Преглътнах тежко и след това отпих от уискито. Дишането ми малко се ускори не можех да повярвам,че такова хубаво момиче бе до мен,а аз се държах като пълен идиот.
-И значи...-казах аз-примерно...-леко намекнах-ама само хипотетично не намеквам за нищо,ако спиш с някой той няма нищо да каже?
Малко не разбирах тези връзки,определено,ако я имах бих искал да я имам само за себе си. И да я деля нямаше да стане.
Пол Уолкар
Пол Уолкар

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Емма Даймънт Вто Яну 18, 2011 1:12 am

Засмях се и отпих от уискито си преди да отговоря ,но внезапно в устата ми лумна пожар и отпих от колата ,за да го загася.
- Не по принцип ,казах излизаме с други ,а не спим ,да определено би ревнувал ,но аз не бих го направила, именно съвсем хипотетично ,ако си намеря някое момче ,което да харесвам и го пожелая ,ще скъсам първо с Виктор и после ще му се отдам.-Продължавахме да задълбаваме все по навътре в тази тема ,ръцете ни вече се галеха ,една друга ,не знаех ,как още се сдържам ,само да го гледам и да докосвам ръката му.Исках да усетя устните му и това желание беше толкова силно ,облизах ги нервно .
Емма Даймънт
Емма Даймънт

Брой мнения : 61

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Пол Уолкар Вто Яну 18, 2011 1:19 am

Ръката и нежно докосваха моята,после постепенно премина в милувка. По дяволите,защо имаше този Виктор не можеше ли да е сама не можеше ли да няма пречка помежду ни. Отпих от уискито,нямаше какво да губя изпих го до дъно леко се приближих към нея и казах:
-А съвсем хипотетично,ако някой те целуне,ще заслужи ли един шамар?
Но не оставих да бъде хипотетично,а теоретично погалих я леко по брадичката и я целунах,може би малко по страстно но щом усетих устните и се увлякох. Отдръпнах се дишах малко тежко,леко прехапах долната си устна и казах:
-Исках да проверя на теория.
Пол Уолкар
Пол Уолкар

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Емма Даймънт Вто Яну 18, 2011 1:43 am

Още преди да успея ,да отговоря ,че зависи кой ме целуне ,той го направи .Почувствах хиляди пеперуди ,които запърхаха в стомахът ми ,чувство ,което до сега само бях чувала ,но никога изпитвала.Целувката беше страстна и чувствена ,цялото ми тяло настръхна от възбуда.Устните му бяха сладки и невероятон меки ,а езикът му се плъзна и погали моя ,включих се в играта.Когато се откъсна от мен ,почувствах студенина исках още от него.За това го придърпах ,за още една дълга целувка ,като този път ръцете ми се заиграха с косата му и даже съвсем леко ,го докостаха по гърбът ,а желаех силно да го притисна ,но ако го направех нямаше ,да мога да го пусна .Желанието ми беше толкова силно ,че даже се уплаших.Отдръпнах се ,но се усмихвах.
- По-добре ,да спрем с целувките ,че не отговарям -Засмях се и глътнах и своето уиски на екс ,но дори то ,не можа да заличи тези целувки ,леко потреперех.Този мъж рушеше всички стени ,които бях издигнала около сърцето си .
Емма Даймънт
Емма Даймънт

Брой мнения : 61

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Пол Уолкар Вто Яну 18, 2011 3:04 am

Не очаквах да ме целуне още веднъж,толкова изпепеляваща целувка дори и с бивша не бях усещал. Пеперуди изядоха стомаха ми,а устата ми пресъхна зверски. Само стоях леко зяпнал и се чудех от къде ми е дошло,е не бе никак лошо,даже беше добре...
Исках много да я целуна отново и да я имам,да я имам само и единствено за мен. Тя ме предупреди да спра,вдигнах ръката си и поръчах едно уиски.
Исках я по дяволите много я исках,никого не съм искал така! Епих устни в уискито пиех го като вода,трябваше с нещо да потуша желанието си да я имам. В един момент обаче засвири много бавна музика,няколко двойки се появиха на дансинга. Погледнах я леко и подадох ръката си:
-Един танц?
Хванах я за ръката и тръгнахме към дансинга,леко я притиснах към себе си,като сложих ръцете си отзад на кръста. Сега вече бе мъчение,усещах тялото и,беше като сладко и изкусително грозде,което ме примамваше но не можех да откъсна.
Приближих се към нея до ухото и леко и прошепнах:
-Нямаш си никаква представа,какви чувства пораждаш в мен...
Пол Уолкар
Пол Уолкар

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Емма Даймънт Вто Яну 18, 2011 11:47 am

Когато пожела ,да танцуваме и ме прилепи до тялото си ,цялата настръхнах. Очите му вече ме събличаха,а в и моят ум вече се оформяше ,картина ,как би изглеждал без дрехи ,за щастие ,бях гледала филм в който го бяха съблякли и можех да си представя съвсем точно ,какво да очаквам .Ръцете ми преминаха леко по гърбът му ,ако не се овладеех ,щях да ги пъхна на голо още тук ,пред всички любопитни погледи вперени в нас.Но той ме караше ,да бъда дръзка и безрасъдна.Все пак още имах частица здрав разуми и само леко го погалих по рамото и вратът.Но точно в краят на танца ,ръцете ми не ме слушаха и леко го одразках по корема ,макар и през дрехи ,ефектът беше поразителен ,той замръзна за секунда.
Емма Даймънт
Емма Даймънт

Брой мнения : 61

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 3 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите