Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бар "Underground"

+29
Елина Скарблесинг
Роузи Хънингтън
Джесика Парис
Ейвъри Мичъл
Катерина Алейн
Ефи Стонем
Стейси Хатауей
Виктория де Соуса
Роуз Херондейл
Джаред Дарк
Изабела Андерсън
Иън Петифър
Бела Торнтън
Виктор-Александър Клеменс
Корийн Фенел
Емма Даймънт
Пол Уолкар
Хелена Клаус
Дмитрий Петерхоф
Бен Мичъл
Джейк Милър
Ребека Хърд-Ууд
Джаксън Кларк
Мишел Дюмонт
Касандра Форчън
Ю Финикс
Линда Харисън
Кияра Ийст Бенет
Eleonor Chloé Bennett
33 posters

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Бар "Underground"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Сря Ное 10, 2010 2:10 pm

First topic message reminder :

Бар "Underground" - Page 6 Crimson1
Бар Underground е известен с хитовете, които се пускат. Отвътре е обзаведен много модерно. Има голям барплот, около който има доста столове, а отделно има маси. През деня бара играе ролята на кафене.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down


Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Роуз Херондейл Пон Авг 08, 2011 6:41 pm

Тъкмо когато смятах да "плащам" (до такова действие не бях стигала от преди месеци, просто се приближавах до бармана, целувах го леко по бузата, показвайки колкото се може повече от деколтето си и си тръгвах) до мен на бара седна едно изключително секси момиче.
Беше облякла къса, черна, прилепнала рокля, подчертаваща горещите й форми.
Мигом адреналина ми се повиши и в мен забушува чувството, че тази вечер трябва да се случи нещо по-интересно.
-Как си? Защо си сама тук?-попита тя обръщайки се към мен след второто жадно погълнато уиски
Усмихнах се и кръстосах крака.
-Защото няма с кой да съм...-пръстите ми заиграха по ръба на чашата прелъстително
Значи и тя искаше да си поиграем на онези игри, за които добрите момиченца дори и не бяха чували.
А разговора...той си беше чиста формалност
-Може би...-усмихнах се дяволито-Може би ти ще искаш да ми правиш компания?
Прехапах устна и видях как момичето се усмихва.
Роуз Херондейл
Роуз Херондейл

Брой мнения : 37

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Виктория де Соуса Пон Авг 08, 2011 6:47 pm

Тя каза че ако искам може аз да и правя компания и това ми хареса.Забелязах че е доста секси.Като гледах как се играеше с чашата ми се стори че иска нещо повече от разговор.Тази идея много ми допадаше.Затова отпих от уискито си и уж без да искам започнах да си оправям деколтето.Като гърдите ми започнаха да се виждат повече.
-А искаш ли да седнем на някоя по усамотена маса.Където ще сме само ти и аз?
И пак отпих от уискито като след това я погледнах с един влажен поглед.
Виктория де Соуса
Виктория де Соуса

Брой мнения : 75

http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Роуз Херондейл Пон Авг 08, 2011 6:57 pm

Това момиче знаеше какво иска и знаеше как да го постигне-целейки се право в десятката.
Въпреки това съвсем малко ми се понрави как проточваше нещата с ходенето на друга маса.
Но аз самата харесвах да флиртувам. Чувствам се много по-важна и стойностна.
А да не споменаваме високото покачване на адреналина, което усещах всеки път.
Трябваше да си призная, че съм доста разгонена. Мама ще е доста недоволна от мен ако ме види от някъде...
-Защо пък да се местим на някоя маса?-попитах палаво отпивайки от питието си
Не знаех дали ще схване намека ми и реших да поуточня по някакъв начин, че искам да ме покани в дома си.
-Може би не тук...-довърших-На още по усамотено място...
Роуз Херондейл
Роуз Херондейл

Брой мнения : 37

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Виктория де Соуса Пон Авг 08, 2011 7:04 pm

Когато тя каза че не иска да ходим на някоя маса си помислих да не би да не го иска.Но после когато намекна за някое още по усамотено място се сетих.Щеше да е хубава да се развихрим в нас.Там мажем да правим каквото си поискаме.
-Ако искаш може да отидем в нас?Там ще ни е по уютно?-след което я погалих по ръката.
Виктория де Соуса
Виктория де Соуса

Брой мнения : 75

http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Роуз Херондейл Пон Авг 08, 2011 7:09 pm

-Ако искаш може да отидем в нас?Там ще ни е по уютно?-каза момичето и ръката й нежно докосна моята
Доближих устни до нейните, на милиметър и прошепнах:
-Разбира се, кукло.
Усетих топлият й дъх по устните си. Предвещаваше се бурна и страстна вечер.
Ръката ми се плъзна палаво надолу по разголеното й бедро, а след това бавно се изправих взимайки якето си.
-Ще тръгваме ли?-попитах и двете тръгнахме към изхода
Нямах търпение да разкъсам дрехите й.
Роуз Херондейл
Роуз Херондейл

Брой мнения : 37

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Вто Авг 09, 2011 9:26 pm

От няколко часа Нора стоеше в бар Ъндърграунд и просто надигаше чашката си, без изобщо да ѝ пука кой я гледаше и кой - не. Напоследък беше претърпяла страшно много промени. Почти не се споменаваше в медията, обмисляше повече действията си и можеше да се каже, че е станала по-зряла от преди. Не беше тази гадна, манипулативна кучка, която всички познаваха. Караше го по-спокойно, гледаше да извлича позитивното от всичко. Това определено не беше Ел, нали така?
След като си поръча още едно мартини, тя забеляза, че някакво момиче седна на свободното до нея място. На русокоската ѝ беше страшно скучно. Щеше да прекара цялата вечер в бара. Нямаше намерението да скучае, затова завъртя стола си към новодошлата.
- Елеонор Бенет - подаде ръка и се усмихна.
Я почакай... Усмихна се ?! Беше странно, особено за Нора. Дали искаше да започне начисто? Начисто беше страшно пресилено, имайки предвид славата, която вече ѝ се носеше. Но това нямаше значение. Или поне не за нея. Тя просто желаеше компания. Някой, който да търпи глупостите, които говори (все пак това беше петото ѝ мартини) и просто да кима и да се съгласява. Ел кръстоса крака, отпивайки от питието си.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Стейси Хатауей Нед Авг 14, 2011 4:29 pm

Скуката отново ме беше завладяла напълно, нямаше какво да правя вътре затова реших да отидав някой бар. Все пак там нямаше да ми е толкова скучно, поне щеше да има пияни, влюбени и луди около мен. След като вече се бях оправила се замислих къде мога да отида .. Мислене не продължи дълго( все пак цвета на коста ми сам показва, че това действие не ми се отдава много), реших да отида в бар "Underground.
Не след дълго бях там. Влязох вътре и се отправих към бара. Седнах и си поръчах текила. Е всъщност като се замисли човек какво друго бих могла да си поръчам, все пак това беше любимото ми питие. Изведнъж момичето, което седдеше до мен се обърна и ми каза името си. Всъщност не съм съвсем сигурна, че говореше на мен. Та тя беше Елеонор Бенет. Защо по дяволите би говорила на мен ?
- Ъм... Стейси Хатауей.- ппредставих и се аз и й подадох ръка.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Авг 14, 2011 10:58 pm

Стейси Хатауей. Името се запамети в съзнанието на русокоската, която мигом пое внимателно ръката на събеседничката си. Мигом лъчезарна усмивка се появи на лицето на русокоската и тя отпи от питието си. Хващаше я трудно. До този извод беше стигнала много отдавна, още когато беше четиринадесетгодишна и искаше да се напие на поредното парти. Пиеше страшно много, но нямаше почти никаква полза, защото на следващата сутрин дори главоболие нямаше. Нора отметна косата си на една страна.
- Приятно ми е - заяви най-накрая актрисата, след като разбра, че момичето нямаше да каже нищо повече за себе си.
Напоследък Нора се беше променила страшно много. Нямаше представа на какво се дължеше. Може би полудяваше или пък просто истинската ѝ същност изплува, изморена да бъде прикривана от маската на онази гадна кучка, за която се преструваше. Набързо допи питието си и се обърна отново към Стейси. Загледа я, а след това и празното пространство на бара пред нея.
- Нищо ли няма да пиеш? - попита я и я загледа въпросително.
Мразеше да пие сама, най-малкото, защото ѝ беше скучно. Ходеше по баровете, за да се запознава с нови хора, за да общува повече, а и помагаше на социалния ѝ живот. Междувременно Ел повика бармана, като му поръча едно студено мохито. Щеше да я кара по-полека.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Стейси Хатауей Нед Авг 14, 2011 11:20 pm

- На мен също ми е приятно. - казах й и се усмихнах.
Тя наистина говореше за мен. Честно казано изглеждаше, имам предвид поне това което виждам, доста по-различна от начина по който пресата я описва. Определно твърдението , че не трябва да се осъжда човека преди сам да го опознаеш е вярно. Не че някога съм вярвала на жълтата преса, но има хора които се занимават само с това, нови и нови клюки. Бях се замислила, когато тя ме попита дали възнамерявам да пия тази вечер. Този въпрос ме изкара от мислите ми и отново погледнах към нея.
- Ще пия, даже вече съм поръчала текила. Знаеш ли че на живо си по-хубава от колкото по снимките във вестниците?
О боже мой. Това беше тъпо, май не трябваше да започвам така разговора. Колко съм глупава само.
- Съжелявам, ако съм ти се сторила прекалено директна.
Бях убедена, че червенината по бузите ми би се видяла от километър. Точно в този момент барманът сложи 5 шота текила пред мен. Слава на Бога може би алкохола щеше да ми помогне.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Пон Авг 15, 2011 12:35 pm

Както всяко друго живо същество, Елеонор също обичаше да ѝ правят комплименти. Лъчезарна усмивка озари лицето ѝ, когато чу мнението на Стейси. Нора започна да върти един рус кичур коса около пръста си и отпи малка глътка от мохитото. Усети как студената напитка мина през цялото ѝ тяло. Миг на наслада. Винаги е свързвала тази напитка с лятото, с горещините, с плажа. Светлините от прожекторите се отразяваха в диамантената гривна на актрисата и това заслепи няколко от посетителите на бара. Когато те извърнаха глава, за да видят кой всъщност ги дразни, видяха, че това беше не кой да е, ами Елеонор Бенет. Моментално няколко души се спуснаха да се снимат, да взимат автографи и да се запознават с нея. Понякога това я изморяваше и дразнеше страшно много, но, както се казва, това са рисковете на професията. Когато всичко отмина, Нора се обърна с усмивка към Стейси и каза:
- Обичам директните хора - заяви Ел и смигна на събеседничката си.
Настъпи неловко мълчание. Май нямаше много какво да си кажат. Може би имаше, но не си намираха тема на разговор. Красавицата реши, че ще поеме нещата в свои ръце, затова завъртя стола си в посока на Хатауей и пое чашата с мохитото в ръцете си.
- Е, с какво се занимаваш? - попита я и зачака отговор.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Стейси Хатауей Пон Авг 15, 2011 1:33 pm

Сега когато виждах как тълпите от хора я нападат, за да се снимат или да вземат автограф, направо изпитвах жал. Тя изглеждаше уморена от цялата тази слава, която и се е струпала на главата и нямаше какво да и помогне. Може би държанието показва пред медиите е просто маска зад която се крие съвсем друг човек. Тя каза че обичала директните хора, което премахна малко от притеснението ми затова се обърнах към шотовете си. Изпих три от тях на бързо, когато тя ме попита с какво се занимавам.
- Сценарист съм.- казах усмихнато.- Би било глупаво аз да те попитам същия въпрос и затова малко ще го променя. С какво се занимаваш, когато не си под светлините на прожекторите. Някво хоби или.... не знам нещо?
Хайде Стейси стегни се и спри да задаваш глупави въпроси. Сложих една голяма усмивка и изгълтах и останали те два шота. Имах чувството, че тази вечер ще е доста дълга. Поръчах на бармана нови 5 и отново се обърнах към Елеонор:
- Може ли да ти викам някакси на галено? И ако може кажи ми как ?- казах и отново се усмихнах глупаво.
Тогава изведнъж телефона и звънна. След като приключи разговора и тя ми се извини и каза, че трябва да тръгва.


Последната промяна е направена от Стейси Хатауей на Пон Авг 15, 2011 8:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ефи Стонем Пон Авг 15, 2011 3:37 pm

Музиката се чуваше извън заведението. Слънцето бе залязло отдавна и след като си тръгнах от плажа след поредното странно запознанство тази седмица, бях закрачила по улиците, докато не видях първия прилично изглеждащ бар. Нямаше смисъл да обикалям останалите квартали и моментално реших, че това място, пълно с алкохол, музика и затъмнени ъгли напълно покрива стандартите ми.
Опашката обаче не се движеше достатъчно бързо.
Охраната на клуба се бе заела с тежката и доста досадна задача да проверява документите на група момичета на съмнителна възраст. Не бях единствената на опашката, тъй че нямах особено право да се оплаквам. Извадих табакерата от страничната част на сутиена си и взех една цигара между устните си. Със свободната си ръка хванах запалката си и се чу изщракване.
А след него и още едно. Опитах отново да запаля цигарата.
- Мамка му... - промърморих ядно, докато отново опитвах да накарам глупавото парче пластмаса да изкара някакъв пламък.
Накрая отчаяно отпуснах ръце, като с едната хванах цигарата си. Метнах запалката в кошчето наблизо. Огледах се и сетих за единствения начин да запаля проклетия тютюн.
- Извинете - опитах да бъда учтива с момичето, което бе дошло след мен на опашката. - Имате ли запалка?

П.П. Извинявай за забавянето и краткия пост. (:
Ефи Стонем
Ефи Стонем
Still studying
Still studying

Име : Ефи
Брой мнения : 290

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Катерина Алейн Пон Авг 15, 2011 8:48 pm

Катерина беше отчасти отчаяна от живота, по - скоро беше очудена, колко скучно е всичко, как не беше ходила на парти скоро, освен може би онази вечер, когато така и не бе успяла да разбере, какво се е случило, а след това бе попаднала в странен квартал и се бе запознала с някаква жена и даже беше останала докато й правят татуировка. После се бяха разбрала да се чуят и да се видят някой път. Освен тази случка Кат беше отегчена. Никой не й беше звънял, не беше ходила на купон, нямаше даже работа в момента. Последните няколко дни никой не я беше търсил за снимки.
Кат реши, че е крайно време да вземе нещата в свой ръце, облече първата черна рокля , която откри в гардероба си и някакви обувки. Излезе бързо от къщата си, взе такси и отиде до центъра. После просто продължи напред, а когато видя надписа на бар ' Underground' в глава й изплуваха много спомени. Някои от тях не бяха много свързани, а просто виждаше картини на алкохол, мъже и танци. Разват. Нещо в Катерина я подтикваше да влезе именно там, да си припомни как купонясваше преди и как не се прибираше с дни. Нещото определено бе доста силно. Кат влезе.
Още от входа всички в бара я отгледаха, някой й подсвирна. Тя отиде направо на бара, седна и си поръча ром с кола. Наоколо беше пълно с хора и то на всякаква възраст. Още не беше много късно и нямаше големи изпълнения - повечето хора стояха, пиеха и си говореха, а другите танцуваха. Нямаше крясъци, неприлични танци и т.н. Катерина се чувстваше тъпо, че е сама, затова реши да обиколи бара и да види дали няма да види някой познат...
Катерина Алейн
Катерина Алейн

Брой мнения : 216

http://www.anelia.bg

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ейвъри Мичъл Пон Авг 15, 2011 9:15 pm

След забавния шопинг следобед прекаран с Али бях изпълнена с енергия и не ми се оставаше вкъщи. Бях звъннала тук-там, но никой не беше свободен за купони точно днес. Въпреки всичко реших да изляза, все пак това е Холивуд, няма как да не засечеш някой познат. Взех си един бърз душ и застанах пред огромния дрешник. Доста често избирах дрехите си според настроението си и днес си мислех за лилаво и прасковено. Комбинацията звучи ужасно, но роклята, която извадих от гардероба беше невероятна. Прасковеното беше лек акцент само на бюста, под него имаше тънка черна лента и надолу продължаваше опушеното лилаво. Избрах си черни бижута, а обувките и чантата бяха също в прасковено. Сложих подходящ грим и леко си начупих косата. Обадих се на такси и преди да изляза си сложих от новия парфюм, който идеално пасваше на кожата ми.
За нула време бях в бар "Underground" и с бодра стъпка се насочих към бара. Много ми се пиеше ягодово мохито. Докато поръчвах на бармана видях една жена близо до мен, която ми се стори много позната, но не помнех от къде.
- Извинете, познаваме ли се от някъде? - попитах я аз. Любопитството ме изгаряше отвътре и не се сдържах.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Катерина Алейн Пон Авг 15, 2011 9:28 pm

Точно когато щеше да стане и да обиколи бара, в търсене на някой познат, Кат видя някаква жена до себе си, която я гледаше любопитно и тъкмо я попита, дали се познават отнякъде. Катерина не можеше да си спомни ясно, но й изглеждаше някак позната.
- Ъм, не съм сигурна, не мога да се сетя. Но приятно ми е, аз съм Катерина. С какво се занимавате, може би сме се засичали покрай работата?
Кат превърташе хиляди образи в главата си и наистина жената беше позната. Най - нормалният вариант й се струваше да са се засичали по време на фотосесия. или евентуално някъде на пътя, но надали щяха да се запомнят. жената беше много красива, имаше начупена кестенява коса и красиви очи.
- Имате много хубава рокля - каза Кат с усмивка
Тя очакваше отговорът с нетърпение, може би най - накрая щеше да има хубава вечер и щеше да се запознае с нови хора. Край на скуката! Нека купонът да започне. Барманът донесе питието на Кат. Въпреки, че тя не беше алкохоличка или нещо такова, но въпреки всичко обичаше да пие, харесваше й чувството, вкусът и забавлението после. Кат отпи от рома и после облиза устните си, беше толкова сладък.
Катерина Алейн
Катерина Алейн

Брой мнения : 216

http://www.anelia.bg

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ейвъри Мичъл Пон Авг 15, 2011 9:39 pm

Жената се обърна леко стъписана от въпроса, но сякаш се зарадва на присъствието ми. Тя се казваше Катерина и беше много красива жена, имаше невероятна усмивка, за което много други биха ѝ завидели. Тя ми направи комплимент за роклята, но имах чувството, че бледнея пред начина по който тя искреше. Имаше някакъв плам в очите ѝ.
-Аз съм Ейвъри, приятно ми е - представих се аз на свой ред.
- По принцип се занимавам със стайлинг. Помагам на звездите да подберат подходящите дрехи и аксесоари за различните събития.
- А ти с какво се занимаваш?
Нещо в нея ми подсказваше, че е страшна купонджийка и няма да съжалявам за това ново запознанство. Отпих глътка от мохитото и се усмихнах. Диджеят пусна страхотно парче и настроението ми се засили още повече.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Катерина Алейн Пон Авг 15, 2011 9:50 pm

Жената, която се казваше Ейвъри, изглеждаше много симпатична. Кат вече бе сигурна, че ще се забавлява.
- Ооо, аз съм фотограф. Може би си била стилист на някоя от звездите, които съм снимала, може там да сме се засекли. Ще бъде супер, ако отново работим заедно. Интересно ми е да видя работата ти.
Катерина се притесни, че отново говори твърде много и направи малка пауза, за да види реакцията на Ейвъри.
- Хей, как те наричат накратко? - попита Кат и се опита да не бъде твърде нахална и да не изглежда така, все едно вече са най - добри приятелки. Кат определено обичаше купони и партита, но се надяваше все пак да не изглежда толкова разюздана.
Джиджеят пусна някаква страхотна песен и Ейвъри определено се зарадва. Появи се блясък в очите й и тя изглеждаше много щастлива. Кат също беше много щастлива, нямаше какво повече да иска.
- Танцува ли ти се? - попита тя с огромно желание. И още преди да изчака отговора, скокна, хвана другото момиче за ръката и я издърпа.
- Нали нямаш нищо против, да продължим тук разогора си? - попита тя, креейки леко, защото нищо не се чуваше от музиката
Катерина Алейн
Катерина Алейн

Брой мнения : 216

http://www.anelia.bg

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ейвъри Мичъл Пон Авг 15, 2011 10:04 pm

По мое мнение с Катерина явно си допаднахме. От доста време не бях заставала в центъра на купона, но мисля, че тук се отваря нова възможност. И двете обичахме да се забавляваме и си личеше, че и по характер имаме общи черти. Оказа се, че е фотограф и предположението ѝ, че може да сме се засекли на някоя фотосесия е силно възможно. Харесваше ми, че е бъбрива, защото и аз съм същата и обичам да разговарям, мога да го правя с часове.
- Хей, как те наричат накратко? - попита Кат.
-Ами, Ейв, ЕМ, няма значение по принцип - казах аз и се усмихнах. Докато успея да ѝ задам същия въпрос, тя вече ме теглеше към дансинга и за моя радост се движеше невероятно в ритъма на едно от любимите ми парчета.
-Танцуваш много яко - казах ѝ аз - Аз съм се занимавала с танци и наистина много се радвам като имам добър партньор. - допълних аз.
- А на теб как ти казват накратко? - изкрещях аз и се надявах да не ѝ спукам тъпанчето.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Катерина Алейн Пон Авг 15, 2011 10:16 pm

" Уау, това е страхотно! " - помисли си Катерина. Музиката беше доста силно и се налагаше да викат. Ейв, изкрещя нещо, но Кат не я чу. Тъкмо когато щеше да я пита, какво е казала, осъзна, че е питала как я наричат. Често й се случваше, да й кажат нещо, тя да не чуе и после да осъзнае, какво са казали.
- Ами, Кат най - често, но ако имаш други идеи съм добре дошла. - изкрещя тя.
Ейв я изгледа с недоумение, явно не беше чула добре.
- Каааааат - извика тя още по силно. Разоговорът не беше много лесен.
Те танцуваха доста диво, подскачаха и пееха песента. Около тях имаше и други танцуващи. Ейв каза, че се е занимавала с танци и че Кат танцува добре, което наистина я поласка. Песента беше към края си и Катерина отиде до бара, за да вземе чашите. Тя отпи няколко глътки, а после реши, че няма какво да чака и го изпи на екс. Тя отиде да си поръча още, а когато се върна при Ейв песента тъкмо беше свършила и можеха да си говорят по - нормално, без да викат. Тя й подаде чашата и двете се чукнаха и отпиха самодоволно. Партито едва сега започваше.
Катерина Алейн
Катерина Алейн

Брой мнения : 216

http://www.anelia.bg

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Стейси Хатауей Пон Авг 15, 2011 10:25 pm

Нямаше какво да правя в къщи, затова реших да отида в бара където отиде и ЕМ. Преоблякох се на бързо и излязох от къщата. Отвън си хванах тъкси и не след дълго вече бях в бара. Той беше доста препълнен, музиката свиреше силно, а хората се забавляваха на пълни обороти. Отидох до бара и си поръчах "Секс на плажа". Имах нужда от нещо студено, това щеше да мми свърши перфектна работа. Огледах се наоколо започнах да търся Ейвъри с поглед. Не след дълго я видях. Беше в средата на дансинга и танцуваше с някакво момиче.
Станах от бара и се отправих към тях:
- Хей ЕМ... Реших да ти подосаждам малко.- казах аз и се засмяхме, след това се обърнах към другото момиче.- Здравей, аз съм Стейси!
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ейвъри Мичъл Пон Авг 15, 2011 10:33 pm

Вечерта продължи да се развива все по-хубаво. Досегашното дуо стана трио, когато видях съквартирантката ми Стейси да се приближава към нас. Очертаваше се як купон, много смях, танци и алкохол. Повече от убедена съм, че Кат и Стейси ще си допаднат. Лепнах си една самодоволна усмивка и прегърнах Стейси за добре дошла. Много се радвах, че е решила да ми подосажда.
-Колкото повече, толкова по-весело - казах аз и надигнах чашата - Наздраве за невероятната женска вечер, която се очертава.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Катерина Алейн Пон Авг 15, 2011 10:37 pm

Докато танцуваха, някаквоо момиче дойде при тях и прегърна Ейвъри. Явно се познаваха и даже бяха добри приятелки. Тя се представа.
- Здравей Стейси, аз съм Катерина. Приятно ми е. - каза Кат с усмивка, много доволна, че компанията се уеличава.
Трите момиче си казаха наздраве и продължиха да танцуват. Продължиха и да си говорят или по - точно да се мъчат да си говорят. Музиката отново бе силна. Кат обясни и на Стейси, че е фотограф. С Ейв й разказаха как са се запознали преди малко и че са решили просто да се забавляват напук на всичко. Момичетата отново си казаха наздраве и продължиха партито.
Катерина Алейн
Катерина Алейн

Брой мнения : 216

http://www.anelia.bg

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Стейси Хатауей Пон Авг 15, 2011 10:48 pm

Момичето което беше с Ем се казваше Катерина. Много яко име. Тя изглеждаше свестна и каза,че е фотограф. И аз винаги съм обичала да снимам, но винаги са оставали скрити от другите снимки , които доста често изразяват настроението ми.
- Аз също обичам да снимам, но просто като хоби.- казах аз на Кат.- Иначе съм сценарист по професия.
Наздравиците и танците продължаваха и не след дълго чашите ни бяха празни.
-Е какво ще пиете ,момичета? Нали не смятате да оставяте чашите празни?- попитах ги аз.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ейвъри Мичъл Пон Авг 15, 2011 10:57 pm

Бях във вихъра, танцувах и пеех, просто се забавлявах като никога. Коктейлите се сипеха, а около нашата компания витаеше невероятно настроение. Да видиш три красиви, независими жени, които се забавляват като тийнейджърки без да им пука, си е истинска рядкост. Утре сто процента нямаше да мога да говоря. С толкова шум наоколо единственият начин да чуеш другия е да викаш. Еми, да, ама аз виках прекалено много в опитите си да проведа някакъв разговор. Ето, сега пак трябваше да повиша глас, за да кажа на Стейси какво ми се пие.
- Скъпа, няма да откажа още едно ягодово мохито - казах аз и ѝ намигнах лукаво. Избухнах в смях и се обърнах към Кат:
-На теб какво ти се пие?
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Катерина Алейн Пон Авг 15, 2011 11:04 pm

Стейси разказа на Кат, че обича да се снима също. Професията й обаче е Сценарист, което беше супер. Катерина беше заинтригувана. Тя предложи на момичетата някой път да си направят фотосесия заедно и да се забавляват.
Купонът беше страхотен. Хората наоколо танцуваха и се веселяха. Стейси попита какво им се пие.
- За мен Зомби, ако имат, ако не ми вземи Космополитън. - Кат реши да експериментира със зомби, коктейл с плодов сок, ликьор и няколко рома. Тя знаеше, че е зилен, но какво пък толкова, най - много да свърши в тоалетната. Момичетата вече бяха леко замяни и почти не спираха да се смеят. Стейси отиде за коктейлите.
Ейв и Кат продължиха да танцуват. Кат подскачаше ии пееше доста силно, а междувременно избухваше в смях. Тя събу обувките си, за да не я заболят краката, така й беше по - лесно да скача и да танцува с другите.
Катерина Алейн
Катерина Алейн

Брой мнения : 216

http://www.anelia.bg

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 6 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите