Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Amber Bar

+8
Стейси Хатауей
Кейт Бекинсейл
Алекс Купър
Ребека Хърд-Ууд
Самър Делгадо
Александра Делгадо
Мария-Тереза Мичъл
Eleonor Chloé Bennett
12 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty The Amber Bar

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Яну 02, 2011 5:55 pm

First topic message reminder :

The Amber Bar - Page 3 The_Amber_Bar
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down


The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Кейт Бекинсейл Вто Апр 05, 2011 3:00 pm

- В момента съм си дала малко почивка - казах и аз усмихвайки й се. Наистина беше доста добре когато говореше с някой от твоето ниво,а не срещу теб да седи поредния побеснял фен и да крещи колко много те обича.
- Благодаря ти. Ами твоя проект как върви. Всичките ти филми са страшно сладки и съм ги гледала с интерес - изкоментирах аз отпивайки нова глътка от мартинито си , а след това я погледнах усмихвайки й се
Кейт Бекинсейл
Кейт Бекинсейл

Брой мнения : 31

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Eleonor Chloé Bennett Вто Апр 05, 2011 3:08 pm

Кейт наистина беше приятна компания. Вярно, хората бяха казали "Не съди за книгата по корицата", но тази корица тук определено си беше хубава и симпатична.
Дала си е почивка? Не е възможно да няма работа - винаги са ѝ пердлагали роли във филми. Другият вариант беше, че просто е изморена. А аз - изгряващата звезда, се скъсвах от работа. Но това беше кръговратът на всичко. Когато стана страшно известна, натрупала опит и така нататък, тогава ще мога да си позволявам да не се снимам във филми за по-дълго време.
- Ами, честно казано, в момента снимам един филм и наистина капвам от умора. Това е една от малкото вечери, в които се реших да стана от дивана и да се разхождам наоколо, вместо да спя.
Тогава телефонът ми иззвъня. Извадих го от чантичката си и видях, че Клюкарката е пуснала ново съобщение. Перфектно. Пак ли е за мен? Когато се уверих, че не съм обичайната заподозряна, си отдъхнах.
- Хей, чувала ли си за клюкарката? - попитах, но въпросът си беше реторичен.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Кейт Бекинсейл Вто Апр 05, 2011 3:13 pm

- Така ще е и за напред докато,сама не решиш,че си достигнала нивото което искаш и си дадеш сама малко почивка - казах и аз , а след това телефона и извъня. О да бях чувала за Клюкарката ,но досега не ме бе замесвала в нищо
- Да определено съм чувала за нея. Но за мое щастие поне за сега не се меси в живота ми- отговорих и аз. Е Елеонор определено беше забавно и приятно момиче,не като повечето актриси ,който познавах,за тях да идат в някой подобен бар кадето се събират по маладите звезди беше немислимо.Беше мила и отзивчива, е надявам се поне славата да не я промени както прави с повечето.
Кейт Бекинсейл
Кейт Бекинсейл

Брой мнения : 31

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Eleonor Chloé Bennett Вто Апр 05, 2011 3:55 pm

Усмихнах се. Наистина си прекарвах добре в компанията на Кейт. От отдавна имах нужда да си поговоря с някого, същевременно да си почивам. Значи и тя беше чувала за Клюкарката. Аз следях редовно блога ѝ. Но, всъщност, колкото повече говорят за теб, толкова по-известен ставаш. Тъй че, като се замисля, май нямах толкова голям проблем с това, че доносничи с кого излизам и дали сестра ми се е върнала.
- Аз май съм ѝ любимка - заявих и допих мартинито си.
Безмълвно посочих празната чашка на бармана и той я напълни отново. Надявах се да не се напия и щях да направя всичко възможно. Просто имах навика да пийвам повечко, когато правя нещо, което не съм правила от доста време насам. Настъпи безмълвна тишина между нас двете. Но музиката продължаваше да кънти.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Кейт Бекинсейл Вто Апр 05, 2011 4:37 pm

- Е като и е забавно да се меси в живота ти. А и ако на теб не ти пречи и не ти прави впечатление какво толкова - казах аз прекъсвайки мълчанието,а след това се засмях и отпих последната си глътка мартини поръчвайки си още едно
- Съвсем скоро май ще трябва да прекъсна почивката си. Самата аз не обичам да почивам - казах и аз поглеждайки я усмихвайки се, а след това извадих една цигара от кутията си и я запалих дръпнах си , а след това отпих от новото си мартини.
- А иначе ,кога ще приключат снимките около филма ти? - попитах я аз
Кейт Бекинсейл
Кейт Бекинсейл

Брой мнения : 31

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Eleonor Chloé Bennett Вто Апр 05, 2011 7:59 pm

Изпих мартинито си. Бях на прага да си поръчам още едно, но се въздържах.
- Нямам никаква идея - признах си. - В момента сме още в началото. Режисьорите казаха, че ще продължи няколко месеца - въздъхнах тежко при мисълта, че ще съм в това състояние още доста време.
Изведнъж, телефонът ми иззвъня. За втори път тази вечер. Но този път не беше ново съобщение на Клюкарката, ами истинско обаждане. О, не. Беше режисьорът ми. Затичах се към изхода. Сега пък какво искаше?
По дяволите.
Затворих след няколкосекунден разговор и отидох при Кейт.
- Много съжалявам, но трябва да вървя - след тези думи грабнах чантата си и излязох от заведението.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Стейси Хатауей Пон Юли 25, 2011 6:52 pm

Цял ден следобед се чудех какво да облека за вечерта. Спрех се на къса черна рокля с висящо деклоте, към тях добавих черни обувки на висок ток и се отправих към бара, в който трябваше да се срещнем с Ейвъри. Когато излязох от вкъщи си хванах такси и не след дълго бях пре The Amber Bar.
Влязох вътре и седнах на бара като през това време написах съобщение на Ейвъри, че ще я чакам на бара. Поръчах на бара няколко шота текила и помолих освен лимони и малко сол. След това се обърнах към талпата и зачаках.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ейвъри Мичъл Пон Юли 25, 2011 7:05 pm

Имаше страшно задръстване и за да не закъснея много слязох от таксито на една пресечка от бара и закрачих максимално бързо, ако можеше изобщо да се нарече бързо на 15 см токчета. Бях решила да облека къса червена рокля с трапецовидно деколте и къса цепка, която просто улесняваше движението ми. Спрях се на аксесоари в златисто.
Ооо, най-накрая бях пред The Amber Bar . Влязох и се насочих към бара и веднага забелязах Стейси. Изглеждаше превъзходно.
-Здравей, съжалявам,че закъснях. Изглеждаш страхотно, между другото - казах аз и я прегърнах.
- Виждам, че не си забравила какво обичам да пия - казах аз и посочих шотовете текила. Едно време изпивах огромни количества от тази опасна напитка.
-Е, готова ли си за парти? - попитах я аз смеейки се.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Стейси Хатауей Пон Юли 25, 2011 7:18 pm

Тя дойде и ми направи комплимент за това как изглеждам. Тя също изглеждаше превъзходно, тази вечер щеше да бъде нашата вечер, забравяме всички задръжки.
- Ти не ми отстъпваш по никакъв начин. Личи си отдалече каква е професиятата ти съчетали си всичко невероятно, прекрасна си.- казах й аз.- А пък и как мога да забравя за текилата, все пак това беше любимата ни напитка преди, а аз все още си умирам за нея.
Огледах се наоколо имаше доста хора, които се забавляваха около нас.
- Как да не съм готова. Аз съм родена готова за купон.- казах и започнах да се смея.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ейвъри Мичъл Пон Юли 25, 2011 7:30 pm

Щом сме готови за купон, нека направи нещо по въпроса. Оставих си чантичката на бара и аз си поръчах няколко шота. Барманът ми донесе шотовете и аз го възнаградих с дяволската си усмивка.
- Наздраве, купонджийке - обърнах се аз към Стейси.
- Нека партито започне... сега - засмях се аз и обърнах първия шот. Стейси е перфектната компания за една разтърсваща вечер.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Стейси Хатауей Пон Юли 25, 2011 7:42 pm

Вече бяхме уточнили, че сме готови за купон и точно в този момент, шотовете се присъединиха, за да ни помогнат. Все пак какво е забавление без текила. Двете се усмихнахме на бармана, даже май вкарахме и флирт уменията си.
Нападнахме шотовете сякаш не бяхме пили от векове.
- Е госпожице Мичъл, имате ли вече измислена някоя щуротия, или ще я мислим на момента?- попитах аз и обърнах поредния шот.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ейвъри Мичъл Пон Юли 25, 2011 7:51 pm

Със Стейси надигахме шот след шот и настроението стремглаво се повишаваше. Направо сме във вихъра. Дойде ми музата за танцуване, пък и освен това песента и въпросът на Стейси дойдоха съвсем на място.

Тя още не беше свършила с въпроса си: Е госпожице Мичъл, имате ли вече измислена някоя щуротия, или ще я мислим на момента? , когато аз вече я теглех по средата на дансинга.

- Живеем за момента все пак - отговорих ѝ аз и с усмивка на уста започнах да танцувам.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Стейси Хатауей Пон Юли 25, 2011 8:42 pm

Още докато и задавах въпроса си тя ме задърпа към дансинга. Преди години обожавах моментите прекарани по баровете и дискотеките с Ейвъри, но ако щете ми вярвайте сега е дори по- забавно.
Навлязохме в тълпата на дансинга и влязохме в такт в музиката. Обичах да танцувам, правех го доста често у дома, когато няма никой около мен, но с добра приятелка, на няколко шота и огромна тълпа около теб е още по- забавно.
- Ние сме луди!- казах аз на ухото и защото музиката беше доста силна.- Ако продължаваме да пием така ще се напием още преди да сме стигнали до дискотеката!
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ейвъри Мичъл Вто Юли 26, 2011 9:21 am

Докато танцувах се замислих, че Стейси е права, ако продължаваме в същия дух, и такси няма да успеем да си извикаме.

- Стейси, чувствам се като на 18 - засмях се аз. Не че бяхме кой знае колко по-големи, но все пак.

- Обожавам това парче - казах аз на ухото ѝ, защото беше много шумно.

- Стейс, когото искаш да тръгваме от тук, само кажи - казах аз и продължих да танцувам.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Стейси Хатауей Вто Юли 26, 2011 9:27 am

- Аз също се чувствам сякаш утре сме на училище, а ние сме препили и няма да можем да станем.
Но май наистина беше време да сменим мястото ако искаме да успеем да стигнем до накъде другаде. Колкото и да можехме да понесем, то определено не оставаше много поне до оя лимит. Може би малко чист въздух докато се местим щеше да ни се отрази хубаво и изтрезняващо.
-Аз предлагам да тръгнем сега, иначе няма да можем да помръднем от тук след толкова алкохол.- казах аз на ухото й.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ейвъри Мичъл Вто Юли 26, 2011 9:32 am

Със Стейси решихме да тръгнем към някоя дискотека, за да може на следващия ден да сме поне малко работоспособни. Бяхме пили почти до максимума на допустимото и решихме, че разходката ще ни дойде добре.
- Стейси, към коя дискотека ще ходим? - попитах аз.
- Чесно казано не мога да преценя коя е по-близо - засмях се аз и я хванах под ръка.
Щеше да бъде много бавно придвижване.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Стейси Хатауей Вто Юли 26, 2011 9:41 am

- Май не дискотека ами някое кафе ще се отрази по-добре.- казах и през смях аз и тръгнахме да излизаме.
Замислих се къде можем да отидем сега. Честно казано хич ме нямаше в разстоянията, така че нямах представа коя е най-близката дискотека затова казах:
- Нали се говореше нещо за някаква нова дискотека. Ако искаш можем да отидем там?- нямах представа къде се намира, но в крайна сметка можехме да си хванем такси.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ейвъри Мичъл Вто Юли 26, 2011 9:53 am

Докато се опитвахме да решим къде да ходим и чакахме такси, усетих как главата започва да ме боли. Ох, май препих, което впрочем рядко ми се случва. Реших да приема идеята на Стейси за кафе.
-Хей, Стейси, мисля, че едно кафе няма да ми се отрази зле. - казах аз и се хванах за главата - Утре ще имам ужасен махмурлук.
- Ако нямаш нищо против, давай да хващаме някое такси и да ходим да пием по едно огрооомно кафе - казах аз и се засмях.
Вечерта беше страхотна, но лошото при такива вечери е следващият ден, който е ужасно тежък. Нищо ще го преживея, нали си прекарах яко.
Ейвъри Мичъл
Ейвъри Мичъл

Брой мнения : 692

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Тейт Палмър Съб Фев 04, 2012 12:31 pm

След почти цял ден, прекаран на кея, без никакъв алкохол, Тейт реши да разпусне, както само той си знаеше. Не обърна внимание на часа или времето, можеше да пие винаги. Хвана такси и избра бар Амбър. Не че се отличаваше с нещо специално, всички барове си бяха добри, стига да имаше алкохол, но първо се спря на него. Попътно бе успял да си купи цигари, което му беше приповдигнало настроението, което днес бе особено добро, както никога.
Влезе в бара и се огледа. Както винаги - гъмжило от леко и нетолкова подпийнали хора, силна музика и общо взето познатата до болка обстановка на Палмър. Той се запъти право към бара и поръча двоен скоч с две бучки лед. Огледа хората около себе си. Погледът му спря на една мацка, която бавно отпиваше от мартинито си. Попринцип не оглеждаше дори и най-сексапилните така щателно, но тази му се стори позната. Изключиелно позната. Само още няколко примигвания и Тейт разпозна един от моделите, на които.. се възхищаваше. Не би употребил точно тази дума, но в случая мислеше само как да я заговори.
- Поправи ме, ако греша, но ти не си ли топмоделът Майра Блек? - Тейт бе изпил скоча на една глътка и само с едно махване си поръча същото.
Беше тъпо начало, но не му пукаше особено - повечето модели бяха тъпи и лесно се влияеха от комплименти. Палмър запали цигара и предложи една на мацката.
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Майра Блек Съб Фев 04, 2012 1:35 pm

Малко разтоварване след поредния тежък ден нямаше да ми се отрази зле. Бях свикнала да идвам в Амбър. Поръчах си едно мартини и се заблеях в нищото. Както винаги, беше пълно. Не обръщах внимание на хората и се радвах, че не обръщат такова на мен. Забелязах едно момче да ме заглежда и беше очевидно, че ме е разпознал.
- Поправи ме, ако греша, но ти не си ли топмоделът Майра Блек? - да, колко правилно предположение.
- Може и да съм! - отрязах и отпих от чашата си. Махнах на бармана за още една.
При донасянето не развалих традицията си първо да се заиграя със маслинката. Момчето ме гледаше, бих казала, с интерес. Чудех се как да се отърва от него. Беше досадно някой да те наблюдава.
- Наздраве за досадниците! - кимнах с глава и се надявах да ме разбере...
Но не, той си остана на мястото, продължавайки да ме гледа. Честно казано ми хареса. Имаше дълбоки очи и руса коса ! Но беше просто поредния фен... Адски симпатичен фен! Е, какво да се прави...
Майра Блек
Майра Блек

Име : Майра Блек
Брой мнения : 364

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Тейт Палмър Съб Фев 04, 2012 3:11 pm

Тейт отлично схвана намека, че досажда, но това изобщо не му правеше впечатление. Поръча си трета чаша скоч и запали нова цигара. Очевидно Майра не пушеше, което го изненада, тъй като повечето модели го правеха.
- Тейт, приятно ми е - Палмър игнорира игнорът от страна на мацката и се настани даже по-близо до нея.
Все пак така имаше отлична гледка към перфектните форми, които бяха перфектно подчертани със солидно деколте.
- Е, мис Блек, какво ви води в този долнопробен бар? - засмя се високомерно Тейт. - И как така сте сама? Не би ли трябвало знаменитост като вас да е придужена от куп горили, пазещи ви от нахални папараци?
Държеше се грубо, но тя не му обръщаше никакво внимание и Палмър реши, че това е единствения начин - да я ядоса, за да може тя да го забележи.
Отпи от превъзходния си скоч и дръпна няколко пъти от цигарата, правейки перфектни кръгчета.
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Майра Блек Съб Фев 04, 2012 4:00 pm

Тейт - така се казваше новият ми преследвач, очевидно... Димът от цигарата му ме накара да си спомня дните, когато щях да му я изтръгна от ръката, ако не ми беше предложил. Въпросният Тейт седна още по-близо до мен, отнемайки от личното ми пространство и оглеждайки ме щателно.
Повече ме издразни факта, че той си мислеше, че трябва да съм с цяла армия охрана.
- Не смятам бара за толкова долнопробен, колкото ти го изкарваш и също така не смятам, че ми е необходима охрана, за да изляза където и да било ! Съжалявам, ако съм те разочаровала!
Но и двамата знаехме, че хич не съжалявам. Той продължи да пие от скоча си. Бях убедена, че е забелязал незаинтересоваността ми, но май нямаше да се откаже толкова лесно. Май трябваше да опитам с нещо по-грубо...
Майра Блек
Майра Блек

Име : Майра Блек
Брой мнения : 364

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Тейт Палмър Съб Фев 04, 2012 4:49 pm

- Модел като теб не може да ме разочарова - отвърна рязко Тейт. - Просто мисля, че би трябвало да има някой, който да разкарва досаждащите фенове като мен, например..
Палмър беше седнал, едва ли не, в скута й, което си беше нахално от негова страна, но нямаше никакво намерение да отстъпи, докато тя не му обърнеше внимание.
Дръпна си от цигарата и я загаси, като ръката му не пропусна да мине на милиметри покрай деколтето й.
Не че й правеше намеци, просто я искаше в леглото си, колкото и да беше упорита.
- Между другото пропусна да отговориш на въпроса ми какво те води тук - вметна съвсем спокойно Тейт. - Някоя лична драма? Или прекалено много медия и интерес, който ти е дотегнал? Или просто разпускаш след натоварен работен ден?
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Майра Блек Съб Фев 04, 2012 4:58 pm

- Последното ... - отговорих, хвърляйки поглед на ръката му, минаваща на милиметри от мен.
Не бях сигурна това намек ли беше или наистина просто си загасяше цигарата.
- Теб пък какво те вълнува какво правя тук? - усетих се, че бях прекалено любезна с отговора и не пропуснах шанса да поправя грешката си. - Ами ти? - кръстосах крака и се обърнах към него.
Не ме притесняваше факта, че бяхме прекалено близо. И под прекалено имах предвид наистина близо. Човек ще вземе да си помисли, че след малко ще тръгнем и други работи да правим освен да си говорим "сладко-сладко". Но пък ми беше забавно. Той не се предаваше лесно, нито пък аз. Два ината на едно място - очертаваше се интересна вечер...
Майра Блек
Майра Блек

Име : Майра Блек
Брой мнения : 364

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Тейт Палмър Съб Фев 04, 2012 5:53 pm

- Интересува ме всичко, което по някакъв начин ще задържи вниманието ти върху мен - отвърна съвсем директно русото момче. - Колкото до това какво правя тук.. просто навик, висенето по баровете, имам предвид..
Палмър отпи последната глътка и си поръча отново, този път бърбън. Нямаше намерение да сменя уискито, но поне можеше да смени страните. Запали нова цигара и впи поглед право в този на Майра.
- Разкажи ми какво е да си топмодел - добави той.
Не че му пукаше дори и малко, просто искаше да я предразположи към приказки и евентуално към нещо повече.
- Не искам да съм груб, но има вероятност да не чуя и половината, което кажеш - реши, че е нужно да я предупреди. - Не го приемай лично, просто не съм добър слушател, но ти все пак ми разкажи.
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 3 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите