Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Amber Bar

+8
Стейси Хатауей
Кейт Бекинсейл
Алекс Купър
Ребека Хърд-Ууд
Самър Делгадо
Александра Делгадо
Мария-Тереза Мичъл
Eleonor Chloé Bennett
12 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

The Amber Bar Empty The Amber Bar

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Яну 02, 2011 5:55 pm

The Amber Bar The_Amber_Bar
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Мария-Тереза Мичъл Нед Яну 02, 2011 9:34 pm

Мария реши, че има нужда от малко почивка и затова отиде да отдъхне в бар Амбър. Животът в Холивуд вече не й се струваше толкова вълнуващ, колкото в началото и беше на крачка от това да се върне в Ню Йорк при любимата си опера, всичките си приятели и кариерата си на певица, която тук явно нямаше да потръгне. Беше попаднала в нещо като сатурнова дупка и то доста преди определените от зодиака 40 дни.
Госпожицата се настани на бара, защото нямаше компания, с която да сподели сепаре, и си поръча една бира. Все още не беше в настроение за нещо по-твърдо. Когато надеждата й, че ще възстанови идеята за правене на клип към наскоро записаната си песен, напълно умреше, тогава щеше да дойде времето за мартинита и непознат в края на нощта.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Нед Яну 02, 2011 10:42 pm

Реших да се разходя, да опозная терена или по - скоро да се позабавлявам. Напоследък всичко ми се струваше безкрайно объркано и определено имах нужда от разведряване. Разхождах се дълго из Холивуд, чудейки се къде да отида и накрая се спрях на този бар. Влязох и се огледах, беше приятно и свежо. Отправих се към бара, винаги беше по - добрият избор. Настаних се на едно от високите столчета, поръчах си уиски и хвърлих един опознавателен поглед на заведението.

- Селена

Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Самър Делгадо Пон Яну 03, 2011 9:41 pm

Слязох от самолета и огледах града. Е, както казваха хората "Home, sweet home!" Пази се град, аз се връщам и оставам!
Усмихнах се дяволито и си хванах такси, казвайки адреса на сестра ми. Не, че се разбирах много с нея, но поне да се надяваме, че ще ме приеме за съквартирантка. Ако не - здраве да е. Не след дълго пристигнах пред къщата. Свалих си куфарите и почуках, но никой не отвори. Позвънях, но отново никаква реакция. Очевидно я нямаше. Изкарах ключа под голямата ваза до вратата (все пак това беше сестра ми, винаги беше предвидлива) и отключих. Наистина нямаше никого. Е , както и да е. Оставих багажа и излязох навън, запътвайки се към някой клуб. Влязох в един бар и се запътих към източника на алкохол - барът. Седнах на един от щъркелите и повиках секси бармана.
- Имаш ли осемнадесет, красавице? - попита ме той, оглеждайки ме.
- Естествено, но не си нося личната карта.. - въздъхнах тъжно. - Задължително ли е да я показвам? Не ми се връща обратно в къщи... сама. - казах и се усмихнах ангелски, а той се зазяпа в мен. След няколко дълги мига се осъзна и прочисти гърлото си.
- Ъм, не. Вярвам ти. - кимна той. - Е, какво мога да предложа на момиче като теб? - попита и повдигна вежда с палава усмивка. Ах, само колко са лесни тези бармани.
- Мартини ... като за начало. - намигнах му.
- Веднага. - отвърна той и се зае, а аз огледах клуба.
Самър Делгадо
Самър Делгадо

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Пон Яну 03, 2011 11:13 pm

Изпих уискито си и се огледах за бармана, той дойде, поръчах си още едно и заоглеждах бара. Дали нямаше случайно някой сладур тук? Но това което видях определено не беше нещото, което очаквах, или което да ме зарадва много. Барманът ми донесе уискито, взех си чашата и отидох в другия край на бара където седеше Самър.
- Какво правиш тук? - попитах без да се преструвам на полудяла от щастие да я видя. Още не мога да повярвам, че майка ми е направила подобно нещо.. как е могла, а ми говореше за морал...



-Селена


Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Самър Делгадо Пон Яну 03, 2011 11:43 pm

Докато си говорех най- спокойно с бармана изведнъж се чу гласът на сестра ми, питайки ме остро какво правя тук. Усмихнах се широко и се обърнах към нея.
- И аз се радвам да те видя. - засмях се и я щипнах по бузата.- Ами...забавлявам се както виждаш. Между другото се местя при теб...дори куфарите ми са у вас. - засмях се - Знам, че нямаш търпение да сме съквартирантки, аз също, но сега е вечер за разпускане.Утре ще си правим прически и ще се лакирваме, докато гледаме някой ужас и се целим с възглавници, обещавам.-казах саркастично, намигнах и и отново се обърнах към барманчето, продължавайки разговора си.
Самър Делгадо
Самър Делгадо

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Пон Яну 03, 2011 11:48 pm

Ама тя какви ги говореше?
- Самър какво по дяволите става? От кога си тук и защо реши да досаждаш точно на мен? - попитах скръствайки ръце пред гърдите си. Ама това не беше много честно, да беше отишла при Боби или при майка ми.. ни, защо точно аз...
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Самър Делгадо Пон Яну 03, 2011 11:53 pm

Въздъхнах отегчено. Очевидно нямаше да ме остави намира.
- Извини ме за секунда, сладур. - намигнах на бармана и се обърнах към нея.
- Картинката е следната - изгониха ме от тамшния колеж, за непристойно държание и ме прехвърлиха тук и тъй като не бих се набутала при онази, която се води моя майка, камоли пък при брат ти реших да ти подосаждам на теб. Спокойно, и на мен не ми е много приятно, но докато ми намерят място в общежитията трябва да остана някъде. Съжалявам, това е положението, Александра. - повдигнах рамене и изпих мартинито си на екс.
Самър Делгадо
Самър Делгадо

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Пон Яну 03, 2011 11:57 pm

Ооо, супер, просто перфектно.
- Какво направи? - попитах, завъртайки очи. Ама разбира се... че какво да очаквам от нея. Кой знае какво е направила този път. Направила го е на бюрото на директора или се е съблякла пред класа, или е правила неприлични предложения на някой учител. Какво ли беше измислила...


Пунктуация, мнооого дълги изречения. (:
- Селена


Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Самър Делгадо Вто Яну 04, 2011 12:02 am

Погледнах я и се засмях.
- Ами, не знам точно заради кое ме изгониха... Дали е задето се появих гола на тренировки по плуване, или защото разбих носа на онази кифла, или за счупената витрина в фоайето на университета.. А може и да е, защото подпалих кабинета по химия.. Кой знае... Другите изцепки не ги помня много. - повдигнах рамене и си поръчах двоен скоч.

Пунктуация. (:
- Селена
Самър Делгадо
Самър Делгадо

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Вто Яну 04, 2011 12:07 am

Засмях се
- Самър, Самър, Самър никога няма да се вразумиш нали? - ама защо ли питам изобщо естествено, че няма.
- Е това може да не се окаже, чак толкова отвратително.. - казах и въздъхнах. Нямаше значение как се е появила, нито какво е направила майка ми, тя беше моя сестра и донякъде си приличахме или поне преди....
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Самър Делгадо Вто Яну 04, 2011 12:10 am

- Да, да както и да е. И спри с това Самър. Не знам кой го е избрал това смотано име, но изключително ме дразни. Сам и толкова! Да ти приличам на лято? Не, нали? Тогава просто Сам! - отсякох и отпих от скоча.
- Ти какво правиш тук, как не си на някоя поляна, зяпайки звездите в романтична обстановка с някой глупак? - попитах и повдигна вежда.
Самър Делгадо
Самър Делгадо

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Вто Яну 04, 2011 12:17 am

Или пък не! Това можеше да се окаже затвор до живот, защото ако продължаваше така щях да я убия собственоръчно....
- Защото е зима, защото не е нещо което бих направила - не и в този момент - защото... защо изобщо да ти давам обяснения? Дойдох да пийна и да се позабавлявам, така че чао... ще се видим вкъщи... - казах, завъртях се и се върнах на старото си място край бара.
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Мария-Тереза Мичъл Вто Яну 04, 2011 2:06 pm

Мария се заслуша в разговора на двете жени до себе си. Нямаше какво особено да прави и затова просто пиеше и оглеждаше хората. Може би щеше да се натрапи на някоя компания ипреди да се е напила прекалено много. Искаше да има кой да я закара до дома й след края на нощта. А как безумно много й се пееше или свиреше! Холивуд беше безумно скучен за онези, оито не искаха да създават ключи около себе си или да се занивамат с псевдо шоу бизнес. Като чели в целия град не се снимаше нито един филм и всички актьори бяха наизлезли по заведенията, за да ги снимат папараците с новото им любовно завоевание или нещо от този род. Суетата на висшето общество никак не се харесваха на Мария. Ма никога нямаше да се впише сред снобарите. Как изобщо беше попаднала тук?

/ Извинявам се на Александра, че не писах, защото вчера имах изпит. Надявам се да направим едно РП все пак.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Вто Яну 04, 2011 3:54 pm

Върнах се на мястото си изпих на екс уискито и си поръчах още едно. Просто перфектно не стигаше, че трябваше да търпя майка си през последните мм три години въпреки, че знаех много добре какво е направила. Но още по - малко разбирах баща си, който да де фамилията си на .. сестра ми..
- Господи това семейство е откачено.... - промърморих под носа си и изпих на екс уискито поръчах си още едно искаше ми се да се напия, но защо по дяволите трябваше алкохола да ме хваща толкова трудно.... Завъртях се бързо оглеждайки с цел а огледам бара и да си намеря компания за вечерта или нощта както дойде, но без да исках ударих момичето или по - скоро жената до себе си
- Много, много съжалявам не беше нарочно - казах извинително и се усмихнах мило

/ Няма проблем Smile/
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Мария-Тереза Мичъл Вто Яну 04, 2011 5:30 pm

- Няма проблем. - смотолеви Мария, докато вече тършуваше из чантата си за носни кърпички.
Алкохолът не оставяше петна, така че нямаше да е кой знае колко страшно да остане мокра за малко. Това момиче обаче изглеждаше една идея по-пияно от певицата, щом започваше да става непохватно. Все още капка здрав разум беше останала в главата на Мария и тя й подсказа, че трябва да държи под око съседката си по столче.
- Между другуто, аз съм Мария. Приятно ми е. - каза тя и се усмихна, а очите й вече блещукаха от изпития алкохол. След още една чашка вече щеше да е способна да се качи на бара и да се разхвърля в ритъма на музиката, която все повече се усилваше. Времето напредваше и новите посетители не искаха просто да си поговорят.

Бързаш като пишеш. Имаш и повторения. (:
- Селена
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Вто Яну 04, 2011 6:56 pm

- Алекс - представих се аз и се усмихнах леко. "Браво бе, момиче, кога стана толкова непохватна, щеше да отнесеш момичето..." ама какво друго мога да очаквам от себе си винаги ставаше така, когато бях ядосана.
- Нека се реванширам, да ти взема още едно? - попитах, момичето изглеждаше приятно, а и не ми се пиеше сама.

Слагай препинателни знаци накрая на изреченията. (:
- Селена

Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Мария-Тереза Мичъл Вто Яну 04, 2011 7:20 pm

Безплатно питие не можеше да се откаже.
- Мартини. - поръча си Мария, макар че й беше още рано да се напива. Не беше станало достатъчно претъпкано, за да не привлича внимание. Не че беше много известна, просто искаше своето лично пространство и го пазеше със зъби и нокти.
- Надявам се да не чакаш никого. Тази рокля ми е една от хубавите. - излъга певицата. Имаше доста по-добри тоалети оттози. - Компанията на по чашка изкупва вината най-добре.
Тереза се направи на ни чула, ни видяла. Алекс до преди малко беше с някакво друго момиче и сигурно чакаше някого. Рядкост бяха самотните хубавици наоколо, поне не в този час. Около полунощ щеше да се напълни със свежо крехко месо за койотите.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Вто Яну 04, 2011 8:03 pm

- Не, не чакам абсолютно никого, но май хората идват и без да ги чакам.. - казах недоволно поглеждайки към другия край където Самър все още флиртуваше с бармана
- Ами ти, чакаш ли някого? - попитах любопитно, определено нямаше да откажа на компанията ѝ за тази вечер.
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Мария-Тереза Мичъл Вто Яну 04, 2011 10:37 pm

- Съвсем не. - отвърна мария и с параден жест изяде маслинката от току що приготвеното мартини. Винаги обичаше да го прави, особено докато я гледаха.
Въпросът беше защо една жена в нощен клуб ще иска да седи до друга жена. Първи вариант: Беше лесбийка, втори вариант: зарязана от някое гадже и трети вариант: в търсене на ново гадже, но с много време за убиване. Алекс не изглеждаше да има желание да опита нещо нестандартно, което изключваше първата възможност до някъде за съжаление на Мария, значи трябваше да е някоя от другите две. Може би с течение на вечерта щеше да разбере.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Сря Яну 05, 2011 1:03 am

- Хубаво - казах и надигнах чашата си. Не зная какво точно правех в този бар, защо изобщо излязох, но знаех, че исках да пия, а защо не и да се напия. Така може би щях да забравя за изминалата година, за разочарованията си и за това, че Сам се беше появила точно сега и двете щяха да живеят заедно което все още ѝ беше трудно за вярване
- Е Мария с какво се занимаваш? - попитах любопитно, а и за да отклоня мислите си
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Мария-Тереза Мичъл Сря Яну 05, 2011 10:54 am

Мария беше на път да излъже. В Холивуд не беше кой знае колко престижно да си оперна певица. В света на шоу бизнеса по-важна беше извесността, а не образованието и квалификацията. И все пак реши да бъде честна. Искаше да види изражението на лицето на Алекс, когато чуешенетипичната професия.
- В момента - с нищо. Търся си работа, само че не е толкова лесно. Ако в този град имаше опера, щеше да е по-лесно. В Ню Йорк бях оперна певица. А ти? - бързо върна топката Мария.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Сря Яну 05, 2011 12:52 pm

Усмихнах се когато каза с какво се занимава
- Знаеш ли винаги съм се чудела как вадят тези гласове оперните изпълнители - признах си леко зареяла поглед.
- Аз съм фигуристка - свих рамене. Не беше нужно да казвам, че сега съм преподавателка, а не фигуристка, но може би скоро това щеше да се промени и отново да бъде по светлините на прожекторите... Искрено се надявах да е така..
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Мария-Тереза Мичъл Сря Яну 05, 2011 3:57 pm

Фигуристка значи - още една странна професия. Тук човек можеше да срещне хора от всички браншове и най-вече занимаващи се с изкуство.
- И кога ще ме научиш да се пързалям? - изнахалства Мария. Тя никога не се беше качвала на кънки, защото я беше страх от обувки, които се държат само на едно тънко парче метал, само че с времето танците на лед й бяха станали интересни.
- Ако го направиш, ще те науча да пееш още тази вечер в някое караоке. - Тереза направи една кисела физиономия, поглеждайки русото Брби, което пееше в момента един от най-нашумелите хитове и не вкарваше нито една нота от партитурата. - И без това тази тук ми лази по нервите.

Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Александра Делгадо Сря Яну 05, 2011 5:49 pm

- Още утре ако пожелаеш, тази вечер мисля да се отдам на блаженството наречено алкохол - казах надигайки отново чашата си, вече не съм сигурна трета или четвърта беше, но не ми пукаше исках да се забавлявам исках да пия и да забравя
- Не е лоша идея поне звучи забавно - казах засмивайки се на идеята аз да пея. Не, че бях музикален инвалид, но предпочитах да слушам и то определени неща, никога не съм се замисляла да пея, но защо не аз обичах предизвикателствата...
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar Empty Re: The Amber Bar

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите