Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Amber Bar

+8
Стейси Хатауей
Кейт Бекинсейл
Алекс Купър
Ребека Хърд-Ууд
Самър Делгадо
Александра Делгадо
Мария-Тереза Мичъл
Eleonor Chloé Bennett
12 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty The Amber Bar

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Яну 02, 2011 5:55 pm

First topic message reminder :

The Amber Bar - Page 2 The_Amber_Bar
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down


The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Мария-Тереза Мичъл Сря Яну 05, 2011 6:57 pm

Лукави пламъчета заблещукаха в очите на Мария. Пееше й се и тази вечер дори щеше да се направи на учителка. Тя остави няколко банкноти на бара за питиетата и скокна от стола.
- Тогава да тръгваме.
Мария направи един жест на Алекс и се запъти към изхода.

Насам: https://hollywood.bulgarianforum.net/t129-topic
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Съб Яну 22, 2011 9:53 pm

Нощта вървеше към своя край, но не и за мен. О, за мен тепърва започваше.
Облякох една от любимите си рокли и се насочих към Amber Bar-a. Време беше отново да се върна към стария начин на живот, макар и да не ми се занимаваше с папараци точно сега.
Тръгнак към вътрешността на заведението и се настаних на едно от сепаретата, което ми се стори по-уединено. Старите навици умират трудно - исках да съм далеч от чуждите погледи, поне за тази вечер.
До мен се приближи младо момче и с типичната чаворна усмивка, си поръчах едно уиски с лед. Усещах погледите на околните приковани в мен, но не ми направиха впечатление. Мъжкото внимание не ми беше чуждо.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Алекс Купър Съб Яну 22, 2011 10:07 pm

Прибирах се пеша от имението на Кияра. Беше странна вечер. Минах покрай един бар, беше ми познат. Реших да вляза, не ми се прибираше в къщи. Какво щях да правя сам? Щях да гледам филм и да скучая. Влезнах в бара и ми стана странно приятно от задимената обстановка и миризмата на цигари. Приближих се към бара и седнах на високият въртящ се стол. Завъртях го бавно оглеждайки сепаретата и дансинга. Стори ми се че видях Ребека, затова се вгледах по внимателно. Ами да-в едно от по-отдалечените сепарета стоеше тя. Беше сама доколкото можех да видя. Реших да и се извиня за по-ранните случки. Бях я поставил в много кофти ситуация. Направих знак на бармана и той дойде към мен. Казах му:
- За мен една двойна водка с лед. И ако може някоя от сервитьорките да занесе нещо..-замислих се. - ...някакво мартини или нещо подобно на онова момиче. - посочих Ребека. - И се погрижи да и кажат, че е от мен.

Алекс Купър
Алекс Купър

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Съб Яну 22, 2011 10:31 pm

Момчето от по-рано се приближи към към мен с две чаши в ръка и в началото помислих, че изпълнява две поръчки едновременно. Но когато постави уискито ми и едно мартини пред мен, на лицето ми се появи озадачено изражение. Не помня да съм поръчвала барман за компания.
- Поръчката ви и.. - посочи към мартинито, а след това и към бара. - От господинът ей там.
Погледа ми проследи жеста му и с изненада открих позната физиономия. Кимнах на момчето, все така загледана в Алекс и бавно доближих устните си до чашата, отпивайки от нея. На лицето ми се изписа лукава усмивка и кимнах към свободното място до мен. Като че ли Алекс се замисли за миг, но после взе питието си и се насочи към мен.
Неписано правило: винаги получавах това, което исках. И винаги съм обичала вниманието. Следях движенията му, докато си проправяше път към мен и пресуших чашата мартини, избутвайки я настрани.
- Ще ме разглезиш, знаеш ли? - изрекох с дълбокия си глас, щом Алекс застана пред мен. - Отдавна не съм си плащала сама за питиетата. - добавих, срещайки погледа му.
Всъщност, ако трябва да бъдем честни, почти никога не бях плащала за питиетата си, но реших да не споделям този факт.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Алекс Купър Съб Яну 22, 2011 10:52 pm

Седнах на сепарето до Ребека и се засмях, заради нейното подхвърляне. Казах тихо:
- Е това и днес няма да се промени, Бека. - усмихнах се и казах много бързо. - Виж, съжалявам за това което се случи по-рано. Нямаше нужда да те замесвам. - казах го наистина, наистина бързо, искаше ми се да минем през тази тема скорострелно и да я сменим. - Но всичко вече свърши и нека го забравим. Да кажем, че съм свободен.
Засмях се. Тя надали беше разбрала какво се опитвам да и кажа. Надявах се да беше. Не ми се разказваше надълго и на широко какво се случи. Но Ребека не беше от този тип хора, вероятно нямаше да се заинтересува толкова горещо, че да разпитва. Погледнах към чашата от мартинито, която беше пресушена за секунди.
- Да поръчаме ли още едно или ще го караме на по-твърди питиета? - попитах посочвайки с поглед чашата с уиски пред нея.
Алекс Купър
Алекс Купър

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Съб Яну 22, 2011 11:10 pm

Говореше толкова бързо, че едва успях да разбера какво ми каза.
- Спокойно, Алекс, всичко е наред. - отвърнах през смях. Личеше си, че все още бе нервен, заради случилото се в караоке бара. Е, явно тук опитът си казваше думата. Не за първи път бях на косъм от съсипване на нечия връзка, с тази разлика, че тогава наистина ставаше дума за изневяра.
Прехапах устни и се въздържах да изрека това на глас, а вместо това отпих от уискито си. Последните му думи привлякоха вниманието ми и приковах погледа си в него.
- Господин Купър, нима казвате, че вече не сте обвързан? - попитах с престорена нотка на изненада в гласа си. Изглежда все пак отново съм разделила млади влюбени. Три пъти ура за Ребека.
Но подробностите около случката най-малко ме вълнуваха в този момент. А и май Алекс също не беше в настроение за обстойни разкази. Смяната на темата, потвърди мислите ми.
- По-твърди, моля. - отвърнах с игрива усмивка и отново отпих от уискито си. Надявах се преводачът да помни, че имах афинитет към питиетата.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Алекс Купър Съб Яну 22, 2011 11:23 pm

- Да, госпожице, правилно сте разбрала. - отговорих на въпроса, или по-скоро твърдението, че вече не съм обвързан. Усмихнах се и отпих от водката. - Но за това нямате ни най-малка вина. - рекох и се засмях. Край на темата. Сам си бях виновен, но признах пред себе си, че щеше трудно да се получи нещо прекалено сериозно с Кияра, и преди бяхме опитвали.
И така стига Кияра за тази вечер. Вече бях свободен и можех да правя каквото си поисках. Обърнах се към Ребека и рекох:
- Щом си решила да го караме на твърди питиета нека така да бъде. - засмях се и направих знак на сервитьорката, че искаме 2 уискита, посочвайки това на Ребека. - Изглежда за втори път тази вечер ще се опитаме да се напием.- казах и се засмях.
Алекс Купър
Алекс Купър

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Съб Яну 22, 2011 11:44 pm

Бързо пропъдих палавите мисли, които се завъртяха в главата ми. Може и да бях актриса, ала щом се отнасяше до това.. Е, понякога емоциите имаха навика да се изписват на лицето ми, особено когато в картинката бе намесен и алкохол.
Засмях се на коментара му и в очите ми пак проблясняха искрици.
- Не, драги, за втори път тази вечер ти ще се опиташ да се напиеш. - поправих го със закачлива усмивка. - Аз държа на алкохол, а и.. - приближих се мъничко към него, за да подшушна: Нали помниш какво ти казах за ефекта на алкохола върху мен? - полюбопитствах с игриво изражение и се отдръпнах, преди да е казал нещо.
Допих останалото в чашата си, без да откъсвам поглед от неговия и бегло усетих, когато донесоха новите ни питиета.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Алекс Купър Нед Яну 23, 2011 12:00 am

Прочетох по изражението на Бека какви бяха намеренията и. Разликата беше, че този път нямаше нещо което да ме спира. Тя продължи със закачките и намеците. Засмях се и се приближих много близо до нея. Усетих отново лекият и сладникъв парфюм, гледах я в очите и се усмихнах леко. След това се отръпнах и лека усмивка мина по лицето ми отново.
- Какво се опитваш да намекнеш Ребека? - попитах с глуповато изражение, а след това се разсмях. Изпих останалата част от водката и отново я погледнах. Казах шеговито: - И не мисля че държиш на алкохол толкова колкото си мислиш.
Алекс Купър
Алекс Купър

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Нед Яну 23, 2011 12:19 am

Погледнах го, а палавата усмивка не се отделяше от устните ми. Той определено не знаеше с кого се забърква. Бях съблазнявала, подлудявала и после захвърляла толкова много мъже, че едва ли им помнех бройката. Играех си с тях докато не ми омръзнат. Е, по всичко изглеждаше, че Алекс скоро щеше да разбере с кого си има работа.
- Мисля че и двамата знаем какво имах предвид. - отвърнах със закачлива нотка в гласа си, а в погледа ми отново заиграха тъй познатите игриви пламъчета.
Подсмихнах се леко, ясно съзнавайки къде може да свърши всичко това. Знаех какъв ефект имам върху мъжете и умело използвах това в свой интерес.
Отпих от уискито, поглеждайки Алекс над ръба на чашата.
- И повярвай ми, безпаметните ми напивания се броят на пръстите на едната ми ръка. - изрекох с плътния си глас и му намигнах.
Все пак прекарвах почти всяка вечер в някой бар, което значеше, че алкохола задължително присъства в картинката. След време просто привикваш към натрапчивата болка в главата си. Сега обаче силно се надявах да не се впуснем в едно от онези глупави състезания "Кой ще падне последен под масата".
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Алекс Купър Нед Яну 23, 2011 12:42 am

- Щом така твърдиш...- казах и с усмивка и задържах погледа си върху нейния. Обичах да го правя, погледът понякога говореше много повече от действията.
Осъзнавах случващото се много добре. Това беше една игра и за двама ни, вероятно забавление за една вечер. Бях свикнал с това, изглежда и тя нямаше нищо против. Просто довършвахме започнатото по-рано вечерта.
Не се притеснявах за изпития алкохол. Рядко губех контрол над нещата и не осъзнавах действията си. С други думи - рядко се напивах до безсъзнание. Тази вечер не бях пиян. Може би ми се беше замаяла малко главата, но това беше в реда на нещата. Обърнах се към събеседничката си, усмихвайки се леко и съкратих и без друго малкото място помежду ни. Наклоних глава към врата й, сякаш за да я целуна там, но бавно започнах да вдигам глава. Целунах я настоятелно по устните, гъделичкайки я леко с ръка по гърба.
Алекс Купър
Алекс Купър

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Нед Яну 23, 2011 1:04 am

Погледа му се задържа върху моя малко повече от обикновено и донякъде предположих следващия му ход.
Да, не бях толкова изненадана, когато скъси разстоянието помежду ни и усетих дъха му по рамото си. Изненада ме това, че реши да предприеме нещо. Едва ли не си бях изградили мнение, че е несигурен в действията си и постоянно нещо го спира. Е, изглежда тази вечер нямаше никакви бариери, щом устните му откриха моите.
Не се отдръпнах, а отвърнах на горещите му устни. Целувката бе по-сладка, отколкото си бях представяла. Впих страстно устни в неговите, наслаждавайки се изцяло на момента, а ръцето по гърба ми, караха по цялото ми тяло да премине тръпка на удоволствие и наслада.
Усетих любопитните погледи, вперени в нас, но както винаги - не ми правеха особено впечатление. Останалите хора в бара да вървят по дяволите.
Устните и на двама ни станаха настоятелни, а Алекс ме притегли по-близо към себе си, ала точно тогава реших да се отдръпна. Харесваше ми да си играя с мъжете и съдейки по замъгления поглед на мъжа срещу мен - целта ми бе постигната.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Алекс Купър Нед Яну 23, 2011 1:30 am

След съвсем кратко време Ребека се отдръпна. Малко се очудих, защото целувката ми хареса, а предполагах и на нея. Забелязах, че няколко посетители на бара открито ни гледаха с любопитство и се замислих дали Ребека не се бе притеснила от това. Бързо отхвърлих това предположение, защото тя не беше от този тип хора. Тя си играеше открито с мен, но не беше първата, която го правеше и не ме изненада толкова много. Отпих от уискито, което седеше пред мен, все още не отдръпвайки се от Бека. Едната ми ръка продължаваше да я масажира леко по гърба, а другата започнах да придвижвам бавно от коляното, до свивката, по дължина на цялото и бедро. Засмях се леко и прошепнах:
- Ще си играем ли, Бека?
Алекс Купър
Алекс Купър

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Нед Яну 23, 2011 11:40 am

Прехапах устни, когато усетих ръката му върху крака си. Караше ме да изтръпвам при всеки негов допир.
Прокарах леко пръст по устните му, после брадичката и надолу към голата кожа под ризата му, а леденият ми допир го накара да настръхне.
На устните ми се изписа самодоволна усмивка и се доближих до ухото му, като леко го докоснах с език преди да прошепна:
- Аз винаги си играя, Алекс. - леко вдигнах глава и на милиметри от устните му добавих: Да видим колко е голямо търпението ти.
Отръпнах се от него, а самодоволната усмивка не слизаше от лицето ми. Допих останалото от уискито си и избутах чашата на страни. Хвърлих палав поглед към Алекс и знаех, че целта ми е постигната - той вече ме желаеше. И двамата жадувахме за близоста на другия, но аз имах търпение. Думите бяха излишни, а дрехите бяха просто поредната пречка, но всичко бе въпрос на време.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Алекс Купър Нед Яну 23, 2011 11:57 am

- Така да бъде. - усмихнах се и допих уискито си. Запалих цигара и леко издишах пушека без да казвам нищо. Щом искаше да си играем, нека. Но надали щях да издържа доста дълго. Без съмнение я желаех много, при това точно сега, в този момент. Малките и игрички ме караха да я желая още повече. Нека бъде по нейния начин, но не обещавах да играя честно. Тя можеше да се дърпа колкото пожелае, но аз исках да бъде моя и нямаше да чакам дълго. Добавих: - Но не съм особено по тези игрички, а и не съм от търпеливите.
Засмях се и приближих глава към нея с намерението да я целуна отново. Докоснах устните си до нейните и в следващия миг я целувах страстно, давайки и да разбере, че не може да ми се дърпа и че игричките и нямаше да продължат дълго.
Алекс Купър
Алекс Купър

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Нед Яну 23, 2011 12:21 pm

Тих стон се окъсна от устните ми, когато той отново ме целуна. Колкото и да ми харесваше да си играя, мъжът трябваше да показва силата си.
Преплетох ръцете си зад врата му, галейки игриво кожата му. Самата аз не знаех колко още мога да издържа, след тази целувка. По всичко личеше, че и Алекс турдно се сдържаше вече - търпението му бе към своя край.
Отръпнах се съвсем леко и прошепнах срещу устните му:
- И сам можеш да сложиш край на игричките. - усмихнах се дяволито и отново доближих устни към неговите, изкушавайки го да си открадне поредната целувка.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Алекс Купър Нед Яну 23, 2011 12:39 pm

Ребека се приближи опасно близо до мен и прошепна тихо, че сам мога да сложа края на игричките. Сладкият и дъх ме погаделичка и вече не се сдържах. Трябваше да ме целува, да ме иска, да бъде моя. Както седяхме съвсем близо един до друг я повдигнах, така че да прехвърли крака си от другата ми страна и да седне в скута ми с лице към мен. Продължих леко да розхождам ръце по гърба й, стигайки до дупето и. Усещах тръпките преминаващи по тялото и. Приближих глава много много близо и момент преди да се целунем, казах много тихо:
- Какви игри? - попитах, давайки и да разбере че това беше краят на заигравките и закачките. Предупредих я, не бях от търпеливите.
Алекс Купър
Алекс Купър

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Нед Яну 23, 2011 12:59 pm

Пълен с изненади. Такъв беше Алекс. Винаги ме е бивало в предугаждането на нечий действия, особено на мъжете. Но когато мъжът до мен ме прехвърли в скута си, бях приятно изненадана. Да, не се познавахме от много дълго, но не предполагах за тази страст, която се крие в него.
Ръцете му шареха по тялото ми, което откликваше на всеки негов допир. Леко извих гръб и бавно се приближих към устните му- поредната закачка от моя страна. Движех устните си бавно и усетих как го подлудявам още повече. Откъснах се от него и прошепнах:
- Къде искаш да продължим?
Беше повече от ясно, че търпението и на двама ни се е изчерпало. Желаехме другия неистово и сега просто губехме време в излишни приказки.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Алекс Купър Нед Яну 23, 2011 5:12 pm

След кратки целувки Ребека попита къде искам да отидем. Беше открит намек, за това казах:
- Ако искаш да отидем на по-тихо място? - попитах с палав поглед. Засмях се и продължих: - Живея на няколко пресечки, може да отидем да пием по нещо.
След катоя попитах не я оставих да помисли по въпроса ми, а веднага се нахвърлих към нея, целувайки я страстно и настоятелно. Устните и бяха толкова приятни за целуване. След малко сладки милувки я оставих за скунда, за да си поемем дъх. Погледнах я очаквателно, за да разбера решението за предложението ми. Може би малко прибързвахме, но с нея нещата се получаваха много по-лесно и нямаше много драма. Харесваше ми.
Алекс Купър
Алекс Купър

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Ребека Хърд-Ууд Нед Яну 23, 2011 6:12 pm

Дишах накъсано, а кожата ми сигурно пареше.
Да пием по нещо? Той наистина ли вярваше, че веднъж след като останем сами, ще пилея време в пресушаване на чаши?
Нова самодоволна усмивка се появи на лицето ми.
- Води ме. - изрекох, но този път не го прошепнах - бе съвсем ясно. Имах нужда от близостта му.
Той се усмихна в отговор и всякакви думи станаха излишни. Изправихме се набързо, макар и все още под известно влияние от всичките тези милувки. Хванах ръката му и го оставих да ме води към изхода на бара.
Сега, когато бяхме далеч от любопитните погледи и задимената обстановка, го погледнах само за миг с една загадъчна усмивка и го оставих да ме заведе в домът си, жадувайки за ласките му.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Апр 03, 2011 8:02 pm

"Хайде, Елеонор, излез навън!"
Едно такова дразнещо гласче мърмореше в главата ми и ми се искаше да го смачкам... Стига да успея да го хвана. Не бях излизала, където и да е било, от доста време. Особено вечер. Единствените случаи, в които се изнизвах от нас, беше, когато отивах на снимки, тоест всеки ден. И все си намирах повод да постоя малко повече навън. А сега не исках дори да си показвам носа. Много се чудех дали да се поддам на изкушението. Добре де, щях да го направя. Нахлузих една къса черна рокля, първата, която видях в гардероба си, и обух черни токове. Все още се колебаех. Застанах пред огледалото. Косата ми падаше перфектно по раменете ми, но си мислех, че нещо не е наред и отново започнах да я реша с широкия гребен. Гримът ми беше в идеално състояние, но все пак взех четчицата и нанесох още един слой бледи сенки и подчертах очите си с черен молив. Добре, май вече бях перфектна. Небрежно дръпнах ключовете за бялото ми беемве от закачалката и с едно натискане на копчето, то се отключи. Влязох в колата си и скоро можеше да се чуе свистене на гуми по гладкия асфалт.
Дълго обмислях къде да отида. Скоро се сетих за един от любимите ми барове - Амбър. След отрицателно време, елегантното ми возило си намери място на паркинга и с уверена грациозна походка се запътих към нощния клуб. Около пет-шест папараци ме наобградиха, но аз изобщо не им обърнах внимание. Бях напълно целеустремена. Отворих вратата на заведението и се запътих към бара.
- Едно мартини - поръчах си и скоро мястото до мен беше заето.


Последната промяна е направена от Елеонор Бенет на Вто Апр 05, 2011 2:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Кейт Бекинсейл Вто Апр 05, 2011 2:23 pm

Събудих се след дългия следобеден сън.Който определено можеше да се каже ,че не е никак следобеден,когато погледнах часовника си показваше почти единадесет. Със сигорност нямаше да мога да заспя,за това реших да се облека и да излезна малко . Обелкох обичайно спортно елегантните си дрехи и се запътих към вратата. Шофйора ме чакаше пред вратата отваряйки вратата на колата. Внимателно и грациозно се качих вътре и му казах да ме закара до най-близкия нощен бар.Не след дълго спряхме пред бар The Amber Bar,той слезна и ми отвори вратата,и излезнах от вътре.Казах му ,че като искам да се прибирам ще му звънна да дойде да ме вземе.
Влезнах вътре и както винаги събрах погледите върхо себе си, а след това без да обръщам много много внимание се запътих към бара.Седнах и извиках бармана
- Едно Матрини - казах му аз и извадих кутията си с цигари от чантата
Кейт Бекинсейл
Кейт Бекинсейл

Брой мнения : 31

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Eleonor Chloé Bennett Вто Апр 05, 2011 2:32 pm

Обърнах леко глава. До мен беше седнала една хубава жена, която ми беше страшно позната. За жалост, в бара беше тъмно и не можех да видя добре лицето ѝ, но усещах, че я познавам. Отпих глътка от мартинито си. Напоследък бях страшно изморена. Снимките на новия филм ме изтощаваха напълно. Имах нужда и от някого, с когото просто да си говоря. Тогава се обърнах към момичето, стоящо на съседния стол.
- Извинете, познаваме ли се? - попитах я.
Физиономията ѝ беше малко учудена, но след това се усмихна почти незабелязано. Може би и тя знаеше коя съм.
"За Бога, Ел, кой не знае коя си?"
Кой го каза? Започнах да се озъртам, но не видях никого. Май напълно полудявах. Тогава се сетих. Това гласче беше в главата ми. Дали полудявах? Съмнявам се. Отърсих се от тези мисли и отправих привидно мила усмивка към момичето срещу мен.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Кейт Бекинсейл Вто Апр 05, 2011 2:41 pm

- Не съм сигорна ,че се познаваме лично - казах и аз усмихвайки й се. Да бях я виждала в няколко филма , а и доколкото разбрах в момента снимаше нов.
- Ти си Елеонор Бенет нали? - попитах я аз усмихвайки й се, а след това благодарих на бармана когато остави чашата с мартинито пред мен и отпих една глътка.
- Аз съм Кейт Бекинсейл - казах и аз и се усмихнах.
-Е сега вече се познаваме и лично - казах и и леко се подсмихнах
Кейт Бекинсейл
Кейт Бекинсейл

Брой мнения : 31

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Eleonor Chloé Bennett Вто Апр 05, 2011 2:47 pm

Ето коя беше всъщност. Усмихнах се по-сигурно и ѝ подадох ръка. Беше ми приятно да се запознавам с хора, които не пищят, когато се виждаме. Все още не бях свалила тъмните си очила, въпреки че този бар беше подсигурен с добра охрана, защото тук доста често се събираха звезди, тъй че нямаше начин да ни нападнат папараци. Но, като се замисля, те винаги си намират начини. За секунда се унесох в мисли, но след това ми стана леко неудобно, че съм оставила Кейт, без да ѝ казвам нищо.
- Ето защо ми се стори позната - най-накрая заявих, без да се притеснявам, че веднага сме преминали на "ти".
Всъщност, ние, актьорите, доста бързо се приобщавахме един към друг и нямахме проблеми в отношенията си.
- Е, Кейт, работиш ли по някакъв проект в момента? Последният ти филм беше страхотен.
Дори не можех да повярвам, че го изричам на глас. Попринцип не бях толкова директна, но нямаше какво да крия.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

The Amber Bar - Page 2 Empty Re: The Amber Bar

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите