Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starbucks

+24
Джовани Александро
Amanda Mills.
Иън Петифър
Александра Удинов
Dominique Bay.
Катерина Алейн
Ребека Хърд-Ууд
Скарлет Селестина Евърууд
Стейси Хатауей
Роуз Стоун
Скот Джей Евънс
Нора Морган
Енви Феърчайлд
Уайлд Белтбъстър
Ариа Спенсър
Джейк Милър
Дария Лоугън
Claire Stonem
Мариса Байнс
Стефан Паркър
Мария-Тереза Мичъл
Дмитрий Петерхоф
Кай Бренуин
Eleonor Chloé Bennett
28 posters

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Starbucks - Page 2 Empty Starbucks

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Ное 14, 2010 1:27 pm

First topic message reminder :

Starbucks - Page 2 Ornate-architecture-Starbucks-cafe-Martin
Старбъкс е едно страшно любимо място на всички тийнейджъри, а и не само. И на звездите. Доста често, тук можете да се натъкнете на любимия си актьор. Кафенето има маси и отвън, тъй че, когато е топло, клиентите могат да сядат на чист въздух.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down


Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Claire Stonem Нед Ное 21, 2010 8:07 pm

Както повечето пъти, така и тази сутрин се отбих в едно от любимите ми заведения - Starbucks. Бях сама. Седнах на бара. Тъкмо щях да си поръчам обичайното кафе, когато едно момиче, седящо до мен ме изпревари. Тя ме погледна и ми се извини.
-Няма проблем. Трябваше да съм по-бърза.
След малко и аз поръчах. Обърнах се отново към момичето
-Как се казваш?
Claire Stonem
Claire Stonem
Famous
Famous

Име : Клеър Стонем
Брой мнения : 193

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Мариса Байнс Нед Ное 21, 2010 8:36 pm

-Мариса..Байнс - усмихнах се и подадох ръката си..
-А ти си..Катрин Пиърс ? - усмихнах се ..
Направих знак с ръка да седнем на една свободна маса.Аз седнах на канапето и оставих капучиното си на масичката..
След това погледнах момичето ..
Мариса Байнс
Мариса Байнс

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Claire Stonem Нед Ное 21, 2010 8:48 pm

-Да аз съм Кат. Радвам се, че ме познаваш - усмихнах се. - Приятно ми е Мариса.
Станахме от бара. Мариса ми направи знак.Седнахме на една свободна маса. Оставихме чашите си. Погледнах я и я попитах.
-Е ти с какво се занимаваш?
Claire Stonem
Claire Stonem
Famous
Famous

Име : Клеър Стонем
Брой мнения : 193

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Мариса Байнс Нед Ное 21, 2010 8:52 pm

-Е ..сега вече те познавам . - засмях се.
-А и как да не те познавам участваш в толкова много филми , които са ми любимите . - усмихнах се..
-Ам..все още с нищо.Нова съм..но се надявам да се реализирам като моден дизайнер . - усмихнах се и отпих от капучиното си.
Мариса Байнс
Мариса Байнс

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Claire Stonem Нед Ное 21, 2010 8:58 pm

-Радвам се, че харесваш филмите ми. - усмихнах се приятелски
- Откога си тук? И откъде си по принцип?
- Може ли да ми покажеш някои от моделите си? - интересно ми беше какви са. Погледнах я чаровно и зачаках отговора и. Струваше ми се много приятна и добра. Може би щяхме да станем приятелки, а не само познати.
Claire Stonem
Claire Stonem
Famous
Famous

Име : Клеър Стонем
Брой мнения : 193

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Мариса Байнс Нед Ное 21, 2010 9:07 pm

-Ами аз съм от Атланта..Тук съм от 2 дена , но днес приключих с нанасянето и излязох да се поразходя - усмихнах се..
-Ам..имам в чантата си няколко скици .. - започнах да ровя и изкарах скицника си..
-Ето .. - усмихнах се ..
-Не са кой знае колко хубави , но.. - подадох й ги..
Мариса Байнс
Мариса Байнс

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Claire Stonem Нед Ное 21, 2010 9:13 pm

Тя ми подаде скиците си. Започнах да ги разглеждам. Бяха наистина много добри.
-Невероятни са. Страшно много ми харесват - казах с ентусиазъм.
-Когато направиш тази рокля, трябва да ми се обадиш, за да я взема. Страхотна е. Ще бъда първият ти клиент. - усмихнах се
-Сигурна съм, че ще станеш много известна дизайнерка. Моделите ти са прекрасни.
- Между другото в кой квартал живееш?
Claire Stonem
Claire Stonem
Famous
Famous

Име : Клеър Стонем
Брой мнения : 193

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Мариса Байнс Нед Ное 21, 2010 9:34 pm

-Благодаря , радвам се , че ти харесват - усмихнах се..
- Добре обещавам , че ще ти се обадя за роклята.Даже ще я почна веднага щом се прибера . - усмихнах се.
-Дано..надявам се ! - отново отпих..
-Ам..в Даунтаун .. - казах .
Мариса Байнс
Мариса Байнс

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Claire Stonem Нед Ное 21, 2010 9:40 pm

Погледнах я и допълних
-Наистина ли? Какво съвпадение и аз съм там. Трябва някой път да ми дойдеш на гости. Ще бъде забавно
Разговорът ни беше много приятен. Както и самата Мариса. Изведнъж телефона ми звънна. Беше продуцент на сериала ми. Трябваше да тръгвам.
-Съжелявам, но трябва да тръгвам.
- А как да ти викам, приятелко? - усмихнах се - Ти ме наричай просто Кат.
Изпих си набързо кафето. Започнах да си прибирам нещата в чантата. Тогава се сетих и написах нещо на едно листче, което и подадах.
- Това е номера ми. Обади ми се, за да излезем някой път.
Claire Stonem
Claire Stonem
Famous
Famous

Име : Клеър Стонем
Брой мнения : 193

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Мариса Байнс Нед Ное 21, 2010 9:56 pm

-Мариса..всички така ми викат . -засмях се..
Тя ми подаде ли лисче с телефонния си номер ..
-Добре ще ти се обадя Кат . - усмихнах се ..
Тя стана и излезя от кафенето..Аз подължих да си пия капучиното и прибрах скиците и номера й в чантата си.Поседях още малко и аз си тръгнах..
Мариса Байнс
Мариса Байнс

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Дария Лоугън Пет Ное 26, 2010 8:46 pm

След като влязох преспокойно в кафенето , огледах набързо всички маси из помещението. На една от най-вътрешните маси седеше моята бъдеща клиентка, която ми предлагаше един от най-хубавите ми ангажименти за последните няколко седмици. По път за сапарето, разбира се, не пропуснах да се спъна в един от столовете, заобикалящ една празна маса в средата на Starbucks. Радвах се, че нямаше никой на масата, защото отново щя да се чуствам неудобно и неловко, няма да зная какво да кажа и ще гледам хората с глупаво изражение. Още шом седнах на масата и се поздравих с Мария-Тереза сервитьорката дойде и си поръчах едно дълго кафе с много захар и сметана. Докато чаках госпожица Мичъл да разгледа менюто и да си избере реших, че ще е дебре да запаля една цигара, особено след нервните моменти, които определено ми дойдоха повече за днес.


п.п. Сори за глупавото и плоско, като идея РП, ама в момента музата ми нещо ме избягва Very Happy .
Дария Лоугън
Дария Лоугън

Брой мнения : 76

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Съб Ное 27, 2010 9:23 am

Двойната среща отново се беше превърнала в тройна. Аз и Димитрий обсъждахме сюжета на видеото, нотой нещо се беше зареял в пространството и не внимаваше особено, докато не дойде Дария - дизайнерката, с която си бях общувала по интернет, а сега виждах на живо. Сега беше идеалният момент тримата да обсъдим облеклата, но след като режисьорът не обръщаше никакво внимание на случващото се, реших да го оставя да си се прави на ударен и захванах разговора с дизайнерката.
- Много ми е приятно да се запознаем. Получихте ли демо записа на песента, за да се опиентирате в проекта? - попитах я аз. В чантата си имах още два диска с началното смесване на парчето за хората от екипа, които го нямаха.
- Всъщност ето Ви диск с песента. Аз имам доста работа и среща... с други хора. - Мария премълча, че тези другти хора са евентуалните останали участници в проекта й. Обаче преди това мислеше хубаво да си почине от служебните задължения. Тя остави на дизайнерката сика с песента и си тръгна от кафенето.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Джейк Милър Вто Дек 07, 2010 9:25 pm

След тренировката, реших да се отбия в Старбъгс за голяма чаша кафе. Наложи се да изчакам доста на опашката, защото както обикновено беше пълно с хора. За щастие времето бе хубаво, затова седнах навън. Напоследък нямах много свободно време, затова се наслаждавах на всеки момент, който имах, за да си почина. Отпих от кафето и се загледах в минувачите.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Ариа Спенсър Вто Дек 07, 2010 9:37 pm

Докато влизах в кафето за една огромна чаша кафе,си изключвах телефона.Не можех да повярвам,че за 5 дни,през който не си бях вкъщи,всичко можеше да се преобърне с главата надолу.В момента се чувствах като 5 годишно хлапе,което постоянно прави пакости.
Е както и да е,за малко да се блъсна в някой,който се беше наредил на опашка,така както се бях отплеснала.Не след дълго дойде и моят ред и си взех напълно заслужената чаша кафе.
Прибирах се от поредното интервю и бях решила да загубя малко време тук,защото ако се прибера веднага у дома щях да се затвора в ателието и да не излизам в продължение на 24 часа...както бе станало вчера.Излязох навън тъй като времето беше прекрасно.Но както вече стана ясно,не съм от най-похватните момичета и се спънах в нещо,като за малко да разлея цялото кафе върху себе си.
-По дяволите...-Промърморих под носа си.Въпреки,че вътрешно се радвах,че не съм се изтърсила,а само залитнах.Тогава усетих,че се бях спънала от стол?!Как въобще това е възможно?!Както и да е,погледнах към стола,а след това и към масата и там седеше някакво момче.За момент просто го наблюдавах,докато не се сетих,че трябва да се извиня.-А,извинявайте...-Казах малко притиснено.
Ариа Спенсър
Ариа Спенсър

Брой мнения : 16

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Джейк Милър Вто Дек 07, 2010 9:58 pm

Както се бях заплеснал, в стола ми се блъсна някакво момиче. Като ме бутна, едва не се залях с кафето си.
-А,извинявайте... - смотолеви тя.
- Няма проблем.
Изрежението на лицето й ме накара да се засмея. Приличаше на малко дете, което са хванали в поредната пакост. Някак виновна и объркана.
- Добре ли си? - усмихнах се.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Ариа Спенсър Сря Дек 08, 2010 2:43 pm

Повдигнах еко вежда,когато момчето започна да се смее.За момент наистина се зачудих кое е толко смешно,но тогава се сетих,че се спънах от стол?!Определено нещо не ми е наред.
-Аз ли?Аз съм си напълно добре.-Казах с малка усмивка.-Но теб едва не те залях с кафе...Така че ти добре ли си?-Ма какви г бращолевех.Определено трябва да се науча да спя поне 7-8 часа на ден или хората ще ме избягват до края на живота ми от странните ми разговори.
Ариа Спенсър
Ариа Спенсър

Брой мнения : 16

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Джейк Милър Сря Дек 08, 2010 5:14 pm

- Ами... не съвсем. - придобих сериозно изражение. - Това е любимата ми тениска, а сега има петна от кафе. - поклатих глава.
Май се канеше пак да ми се извини, когато отново започнах да се смея.
- Шегувам се, нищо ми няма. Хей, ъм... ще седнеш ли при мен? Чувствам се малко виновен, че едва не се преби заради стола ми. - усмихнах се и посочих мястото до мен.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Ариа Спенсър Сря Дек 08, 2010 6:15 pm

Когато каза,че съм съсипала любимата му блуза бях на път отново да почна да се извинявам,докато не разбрах,че това бе просто шега.Доста очевидно си отдъхнах.
-Ти се чувстваш виновно?Ами аз?-Попитах с малка усмивка и кимнах към тениската му.-За малко разлея цялото кафе върху теб...
Усещах,че пак почвам да бращулевя прекалено много и за това млъкнах и седнах на стола,който ми посочи.Веднъж бе достатъчно да се изложа за деня,така че реших,че ще е по-безопасно ако седна някъде.
-Аз съм Ариа между другото.-Представих се,този път с по-смела усмивка.
Ариа Спенсър
Ариа Спенсър

Брой мнения : 16

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Джейк Милър Сря Дек 08, 2010 8:21 pm

- Ако наистина се беше разляло, не знам кое щях да ти простя по-трудно. Съсипаната тениска или съсипаното кафе. - засмях се.
Русокоска седна до мен и се представи.
- Аз съм Джейк. - усмихнах се. - Е, по принцип ли си във война със столове или прсто днес не ти е ден ? - засмях се.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Уайлд Белтбъстър Чет Мар 10, 2011 8:55 pm

Двамата с Луна вървяхме по пътя, а аз просто не можех да откъсна очи от нея. Беше просто... перфектна. Вече започвах да се чудя, дали аз я заслужавам.
Вървяхме, вървяхме и ето го "Старбъкс". Едно от любимите ми места. А те не бяха кой-знае колко. Всъщност се брояха на пръсти. Бях си претенциозен, признавам. Трудно можеше да ми се угоди.
- Какво ще кажеш за "Старбъкс"?- попитах вдигайки фотоапарата към усмивката на Луна. Тя само леко кимна и двамата продължихме напред към заведението.
Още с първата крачка, мирисът на кафе изпълни въздуха. О, да. Обожавах кафето. Независимо какво. Беше си едно от удоволствията.
- Е, какво кафе ще искаш?- обърнах се към Луна, прехвърляйки в ума си видовете. Кое да избера?
Уайлд Белтбъстър
Уайлд Белтбъстър

Брой мнения : 145

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Енви Феърчайлд Пет Мар 11, 2011 12:53 pm

Двамата тръгнаха из Холивуд. Те вървяха по един от многото булервади, като навсякъде около тях имаше всякакви малки магазинчета, кафенета и други подобни заведения или места за развлечения. Изведнъж Уайлд я попита:
- Какво ще кажеш за "Старбъкс"?
Русокоската кимна, а Уайлд леко повдигна фотоапарата, снимайки я.
Когато влезнаха вътре в помещението, в което се намираше заведението, веднага бяха обгърнати от мириса на кафе. Момичето обичаше кафето и пиеше всякакво, тъй като освен да й доставяше огромно удоволствие, то я събуждаше рано сутрин, а честно казано... Феърчайлд едвам-едвам ставаше рано сутринта.
- Е, какво кафе ще искаш? - попита я Белтбъстър.
- Хммм... Капучино без кофеин и с допълнителна сметана. Ами ти?
- Двойно лате - отвърна й само Уайлд.
Момичето се запъти към касите, а момчето се отправи към една от малкото свободни масички. В кафенето прииждаха все повече хора и един от новодошлите се запъти към модела.
- Уайлд, Уайлд Белтбъстър? - попита той, след като достигна масата, на която седеше Белтбъстър. - Хей... Аз съм Уест.... помниш ли?
Очевидно това беше един от старите приятели на Уайлд....
Енви Феърчайлд
Енви Феърчайлд

Брой мнения : 176

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Уайлд Белтбъстър Пет Мар 11, 2011 9:27 pm

- Хммм... Капучино без кофеин и с допълнителна сметана. Ами ти? - отвърна ми Луна.
- Двойно лате - отговорих просто.
Тя се запъти към касата за кафетата, а аз седнах на една от свободните маси... Които не бяха много. Забелязах към мен да се приближава високо момче. Какво искаше?
- Уайлд, Уайлд Белтбъстър? - попита непознатият, заставяйки до масата. - Хей... Аз съм Уест.... помниш ли?
УЕСТ?! Сериозно?! Ама той беше... Беше... Различен. Определено. Преди бе един от групичката. Какви неща сме вършили заедно... А и как можех да го забравя? Уест беше направо незабравим.
- Ти?!- учудих се, облещвайки очи. След секунда се окопитих и започнах да се смея.
- Светът е малък, не е ли?- попитах, поканвайки го на стола от дясно на мен.
Уайлд Белтбъстър
Уайлд Белтбъстър

Брой мнения : 145

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Енви Феърчайлд Пет Мар 11, 2011 9:52 pm

Докато Луна още се редеше на опашката, която струеше от касите, а и която бе доста дълга, за да се свърши скоро, Уайлд покани на масата, на която седеше, Уест.
- Ти?! - облещи се моделът, добавяйки малко след това. - Светът е малък, не е ли?
- Определено - заяви новодошлият. - Ами ти?
Момчето разроши косата си, очаквайки отговора на Уайлд. Огледа се наоколо и веднага като всеки хищник, търсещ плячката си, той спря погледа си върху Луна. Веднага през ума му минаха мислите за забавление.
- Къде се изгуби така? - продължи с въпросите си Уест. - Да не потъна в земята?
След кратка пауза, той промърмори.
- Здравей, маце... Довечера ти ще бъдеш в леглото ми.
- Все същия си си! - засмя се Белтбъстър. - За коя говориш?
- За... - той я затърси с поглед. - Онази там.. Чакаща на касите.
Момчето посочи Луна, която нетърпеливо чакаше хората преди нея.
Енви Феърчайлд
Енви Феърчайлд

Брой мнения : 176

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Уайлд Белтбъстър Пет Мар 11, 2011 10:01 pm

- Определено - отвърна Уест. - Ами ти?
Той разроши косата си, а аз го изгледах от глава до пети. Та аз едва го познах?!
- Къде се изгуби така? - продължи да пита Уест. - Да не потъна в земята?
След малка пауза промърмори под носа си:
- Здравей, маце... Довечера ти ще бъдеш в леглото ми.
- Все същия си си! - засмях се. Ни най-малка промяна. Все търсещ момиче. - За коя говориш?
- За... - зарея поглед Уест Грейндж. - Онази там.. Чакаща на касите.
Когато погледнах накъде сочи се намръщих.
- Върни си думите обратно. Веднага.- казах със сериозен тон. Никой нямаше право да говори на Луна така. Никой.
- Защо?- попита ме учуден той.
- Защото иначе ще се сбия с теб точно тук. Това "маце" е с мен.- отвърнах с лека гордост.
Уайлд Белтбъстър
Уайлд Белтбъстър

Брой мнения : 145

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Енви Феърчайлд Съб Мар 12, 2011 1:47 pm

- Върни си думите обратно. Веднага - каза изведнъж Уайлд със сериозен тон.
- Защо? - попита го учудено Уест.
Наистина защо? Доколкото той познаваше Уайлд, моделът никога не правеше така. Дори ги поощряваше, тъй като постоянните му пребивавания по заведенията също бяха свързани със забиване на момичета.
- Защото иначе ще се сбия с теб точно тук. Това "маце" е с мен - отвърна му Белтбъстър, като в гласът му се четеше лека гордост.
- Ти... и тя? - избухна в смях Грейндж. - Шегуваш се. Замалко да се хвана, тъй като това е невъзможно. Истинският Уайлд не се застоява с момиче повече от четири часа. Най-много...
Това си беше самата истина.

Междувременно Луна най-накрая плати кафетата, огледа се наоколо и забеляза, че Уайлд седеше с някакво момче на някаква масичка, намираща се в дъното на кафенето. Тя се запъти натам. Когато стигна, момичето каза:
- Едно двойно лате за теб и едно капучино за мен.
Седна до Уайлд и го целуна леко по бузата.
Енви Феърчайлд
Енви Феърчайлд

Брой мнения : 176

Върнете се в началото Go down

Starbucks - Page 2 Empty Re: Starbucks

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите