Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Караоке бар "Blue star"

+8
Емили Уейтън
Таря Тайтейлилан
Ребека Хърд-Ууд
Алекс Купър
Изабела Салваторе
Мария-Тереза Мичъл
Александра Делгадо
Eleonor Chloé Bennett
12 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Караоке бар "Blue star"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Съб Ное 20, 2010 12:22 pm

First topic message reminder :

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Nisha-Bar-and-Restaurant-Interior-by-Pascal-Arquitectos
Искате да се позабавлявате с приятели? Какво по-добро място от това да отидете на караоке?! Барът винаги е препълнен, но тук цари един голям купон и винаги е много забавно.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down


Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Тейт Палмър Съб Фев 11, 2012 9:43 pm

Историята на Кейт поразтърси Палмър, въпреки че той бе преживял прекалено много за един нормален тийнейджър. Намираше се в Холивуд, помисли си, кой ли тук изобщо бе нормален?
Погледна русото момиче. Красивите й очи се насълзиха, но тя бързо ги избърса. Тейт не издържа, стана и отиде до стола й, клякайки.
- Хей, недей така - усмихна се леко той. - Това е минало. Няма да ти кажа - ще забравиш, защото такива неща оставят белези за цял живот, но мога да ти кажа, че сега сме тук и не искам да мислиш за това! Хайде, допиваме и отиваме да направим един дует.. Какво ще кажеш?
Изправи се до Кейт и докосна рамото й.
Обокновено Тейт не бе така мил и добър, но нещо у това момиче го караше да се променя. Разбираше я твърде добре, и може би се държеше така, както би искал да се държат с него.
Само миг по-късно му идваше да се метне през балкона на бара - та той не можеше да пее! Никак. Да свири - да, но да пее.. Това му се струваше като кошмар.
Все пак седна обратно на мястото си и отново отпи от уискито, което бе почти на дъното. Дръпна си от цигарата и се обърна към Кейт:
- Ъм.. или по-добре да пропуснем частта с пеенето..
Палмър се засмя. Прозвуча му глупаво, тъй като самия той го бе предложил преди няма и минута.
- Просто не съм добър - побърза да добави. - Всъщност не искам хорицата тук да се разотидат, ако ме разбираш.. а, има вероятност и барът да остане без прозорци.
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Кейт Стивънс Нед Фев 12, 2012 6:26 pm

Кейт се изненада от реакцията на Тейт.Е,не че го смяташе за безчувствен или нещо такова.Просто не очакваше че ще я успокои така.Усмихна се на предложението му за дует.
-С удоволствие...-започна тя дрезгаво но се отказа след като той каза че е по-добре да не пее.
И Кейт се разсмя искрено.Това момче беше наистина страхотно.Щяха да станат чудесни приятели.
-Е,щом не те бива в песните-започна тя и се изправи.-Какво ще кажеш за един танц?
Точно катопо поръчка засвири бавна музика...
Кейт Стивънс
Кейт Стивънс
Still studying
Still studying

Име : Кейт Стивънс
Брой мнения : 518

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Тейт Палмър Пон Фев 13, 2012 4:52 pm

Слава Богу, Кейт бе избрала по-малката от двете злини. Палмър не бе добър и в танците.. Всъщност не, че не беше добър, просто не ги обичаше.. В сравнение с пеенето обаче му се сториха дори привлекателни.
Кейт вече се усмихваше и това го поободри малко.
Отпи солидна глътка от питието си, допуши и последната си дръпка, изгасяйки угарката в пеплника, и подаде ръка на русото момиче. Не бе добър в кавалерството, но пък бе гледал достатъчно филми. Бързо се вживя в ролята си.
Кейт пое ръката му.
- Милейди, ще танцувате ли с мен? - попита той, като се разсмя.
Момичето кимна и се ухили. Стана и двамата се запътиха към предполагаемия дансинг, където се полюшваха няколко двойки.
Тейт не разбираше много от тези бавни и интимни танци, но взе пример от някакъв тип и постави ръцете си на хълбоците на Кейт, която пък отпусна своите върху раменте му.
- Е, успях ли да те разсея поне малко? - попита тихо момчето.
Двамата се движеха бавно, описвайки неправилни кръгове, в ритъма на музиката.
Приятно е, помисли си Тейт, колко странно. Не очакваше подобно нещо да му хареса. Е, явно напоследък откриваше доста нови неща за себе си.
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Кейт Стивънс Пон Фев 13, 2012 5:36 pm

Кейт се чувстваше страхотно,носейки се плавно из залата.Не бе танцувала от толкова отдавна.А сега направо беше като в транс.
Тейт я попта дали се е поразсеяла.
-Да.Направо забравих последните 7-8 години.-отвърна и се засмя.
Ненадейно и се прииска да го прегърне.И наистина го стори.
-Благодаря.-прошепна в ухото му и се отдръпна,като не спираше да танцува.
Интересно как това момче,което бе срещнала току-що я накара да забрави за болката и мъките,било то и за момент...
След като песента свърши Кейт се извини и каза че ще отскочи за малко до тоалетната.
Кейт Стивънс
Кейт Стивънс
Still studying
Still studying

Име : Кейт Стивънс
Брой мнения : 518

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Тейт Палмър Пон Фев 13, 2012 5:51 pm

Щастието на Кейт бе така приятно, че дори и Тейт се усмихна за по-дълго.
Движенията им бяха плавни и изпипани. Кейт прошепна в ухото му "Благодаря" и го прегърна.
Палмър не се бе чувствал така от твърде много време. Бе забравил какво е някой да е мил към теб. Отношението на момичето към него му се струваше почти нереално. Той отвърна на прегръдката й.
След като песента свърши, Кейт изчезна в тоалетната.
Палмър се върна обратно на мястото си и допи остатъка от напитката си. Махна на сервитьорката и си поръча двоен скоч. Не издържаше и минута без любимото си уиски. Този път не искаше да дави никакви мъки в алкохол, чувстваше се добре, както никога, просто вече бе привикнал, дотолкова, че не можеше без него.
Запали нова цигара и започна да си играе с дима, оформяйки различни фигури. Бе се научил през годините да прави какво ли не.
Огледа бара около себе си, докато чакаше Кейт да се върне. Нищо не привлече вниманието му..
Освен завръщащото се русо момиче. Тя се настани обратно срещу Тейт.
- Имаш ли хобита? - попита съвсем ненадейно той.
Искаше да опознае и светлата й страна. Тя просто заслужаваше да бъде опозната и Тейт се радваше, че имаше тази възможност.
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Кейт Стивънс Вто Фев 14, 2012 5:38 pm

Когато Кейт влезе в една от кабинките на тоалетната облегна гръб на вратата и постоя няколко минути така.Беше се поразчувствала.Какво за бога и ставаше?Обикновенно си слагаше маската на жестока и непоколебима кучка...А сега се бе размекнала като някоя лигла.,,Стегни се",заповяда си и излезе от кабинката.Спря се за малко пред огледалото,колкото да оправи прическата си и се върна обратно при Тейт.Той я попита за хобитата и.
-Ами повечето ми хобита са неща които правех с баща ми-започна тя,спомняйки си времето когато той бе жив.-Баща ми ме научи да гледам на света като на нещо извънредно красиво и необиновенно,но също така и доста чупливо.С него прекарвах дълги часове рисувайки птиците които кацаха в хранилката която бяхме направили.Така че сега съм доста добра в рисуването.В актьорската игра също.Там мога да бъда която си пожелая и да избягам от същността си.Обожавам да правя снимки...Също така и танцувам доста...в лудницата беше лесно да не прекъсвам танците си..ако ме разбираш.Ами,мисля че това е всичко.
Погледа и постепенно се избистри.Забеляза че чашата и е празна и повика келнера.
-Още едно от същото-поръча тя и отново се обърна към събеседника си-Ами ти?Какви са твоите хобита?
Кейт Стивънс
Кейт Стивънс
Still studying
Still studying

Име : Кейт Стивънс
Брой мнения : 518

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Тейт Палмър Сря Фев 15, 2012 2:47 pm

- Ти наистина си един всеразвит талант - усмихна й се Тейт, след което отпи от чашата си.
Обичаше личности, чиито живот бе тясно свързан с изкуството и имаха усет за тези неща. Те бяха далеч по-интересни от хората, които се занимаваха с наука, изследвания и точно определени закономерности. Чарът на изкуството бе именно в това, че нямаше граници. Всеки бе свободен да изрази себе си чрез това, което му се удава или му е на сърце най-много.
- Моите хобита.. - Палмър замислено проследи движението на дима от цигарата си. - Преди се занимавах с музика, писане.. Обичах и да снимам.. Преди. Тогава пишех текстове на песни, разкази, романи, свирех на китара, правех хиляди снимки на ден.. Но това беше много отдавна, наистина. В момента хобито ми е да пия по баровете, да се прибирам всяка нощ с различна и общо взето да се забърквам в неприятности.
Тейт се усмихна иронично. Това бе самата истина. Грозна или не.
- Ами любовта? - додаде момчето. - Разкажи ми за тази част от твоя живот, ако не е прекалено лично или нахално, разбира се.
Палмър изгаси поредната угарка в препълнения пепелник. Точно като по команда сервитьорът дойде и го смени. Това си бе направо покана за Тейт да запали нова цигара, каквото той и направи, чакайки отговора на Кейт.
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Кейт Стивънс Сря Фев 15, 2012 4:04 pm

Ха,можеше да му се признае.Тейт успяваше да напипа болните и места.
-Ами...какво да ти кажа.По природа съм ужасно влюбчива,толкова че понякога сама се плаша от себе си.Няколко минути са ми достатъчни за да хлътна сериозно.Понякога също толкова са ми нужни и за да забравя някой,но друг път е много по-сложно.Малко преди да ме вкарат в лудницата се бях влюбила в един мой съсед.Точно в деня в който ме откараха там му признах за чувствата си...а единственото което той каза бе ,,Откачалка" и си тръгна.Този спомен ме преследваше през първите няколко годинив психиатрията,но постепенно свикнах да го потискам.-каза Кейт с горчивина в гласа си,но неспирайки да се усмихва,сякаш не и пукаше.-Е,в болницата нямах голямо право на избор,почти всички пациенти бяха момичета.Те бяха големи надувки,затова дружах с няколко от момчетата,които бяха така добри да ме научат на това-онова за любовта.Така че това там може да се нарече просто лека забежка,за...попълване свободното време.Наскоро излязох от там,така че...ако трябва да съм напълно честна опитът ми в любовта е изключително малък,да не кажа почти никакъв.Не съм имала сериозна връзка...
След като изрече всичко това се почувства страшно глупаво.Трябваше да си измисли нещо.Сега той щеше да я сметне за някаква глупачка.Нищо,каза си,беше търпяла обиди много години,една подигравка повече нямаше да я убие.
-А как е любовта при теб?-попита и отпи от питието си.
Кейт Стивънс
Кейт Стивънс
Still studying
Still studying

Име : Кейт Стивънс
Брой мнения : 518

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Тейт Палмър Пет Фев 17, 2012 10:27 pm

Палмър забеляза промените в лицето на Кейт, докато треше разказът й. Поредната болна тема, помисли си Тейт и се напсува наум за постоянните въпроси, които задаваше.
Дръпна си от цигарата и бавно, премисляйки чутото, я загаси.
- Какво разбираш под опит в любовта? - засмя се искрено русото момче. - Защото, ако е от тези, които завършват в леглото, аз мога да те "науча"..
Иронията в гласа му бе едва доловима, но той я усети прекалено добре. Да, можеше да я превърне в богиня в секса.. И? Какво от това? Нима бе нещо невероятно, че бе преспал с повече създания от женския пол, отколкото можеше да преброи някога?
Тейт тръсна глава. Не искаше да се задълбочава в мислите си.
- Ти поне си се влюбвала - додаде той, отпивайки и почти изпразвайки чашата си. - Никога досега не ми се е случвало, признавам. Всичко е било само и единствено секс. Имал съм доста приятелки, които са ми казвали, че ме обичат и аз съм отвръщал със същото, но никога на практика не съм обичал истински..
Какво по дяволите?, изникна в съзнанието на Палмър, Та ти дори не знаеш какво означава да обичаш истински или как изобщо се прави подобно нещо..
Отново тръсна глава. Този път се бе зачудил дали всъщност искаше да разбере изкуството на любовта или се чувстваше достатъчно добре и неосведомен.
Стига!, Тейт отново се напсува наум, Смени темата.
- Имам идея - започна момчето леко неуверено. - Какво ще кажеш да се разходим по плажа? Бих предложил да си вземе китайско и пуканки и да гледаме филм, но бъдещия ни дом се ремонтира... Та, какво мислиш?
Нямаше представа откъде му хрумна тази идея, но спонтанно си припомни как му се бе доплувало преди няколко дни и просто се сети за морето.
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Кейт Стивънс Пон Фев 20, 2012 6:23 pm

Хмм,предложението му за леглото беше доста примамливо,но Кейт не искаше той да я сметне за ,,лесна".Наблюдаваше внимателно красивото му лице,докато отпиваше от чашата си.Изведнъж Тейт тръсна глава,сякаш се опитваше да прогони някаква мисъл.Изглеждаше така сякаш се раздвояваше между нещо.Кейт се удеше какво ли може да го тревожи...
Предложението му я изненада.Мислеше че Тейт не е от момчетата,които биха те извели на разходка по плажа под звездите...Но това страшно и хареса.
-Мисля...че идеята е страхотна!-каза Кейт прикривайки ентусиазма си.
Надяваше се да не се засмее,като разбере че плуването не беше от силните и страни,все пак нямаше време да се научи докарaй.
-Е-каза Кейт,допи питието си и се изправи-Ще тръгваме ли?
Кейт Стивънс
Кейт Стивънс
Still studying
Still studying

Име : Кейт Стивънс
Брой мнения : 518

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 5 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите