Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Караоке бар "Blue star"

+8
Емили Уейтън
Таря Тайтейлилан
Ребека Хърд-Ууд
Алекс Купър
Изабела Салваторе
Мария-Тереза Мичъл
Александра Делгадо
Eleonor Chloé Bennett
12 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Караоке бар "Blue star"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Съб Ное 20, 2010 12:22 pm

First topic message reminder :

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Nisha-Bar-and-Restaurant-Interior-by-Pascal-Arquitectos
Искате да се позабавлявате с приятели? Какво по-добро място от това да отидете на караоке?! Барът винаги е препълнен, но тук цари един голям купон и винаги е много забавно.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down


Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Александра Делгадо Сря Яну 12, 2011 8:11 pm

Поредното лошо избрано парче без никакъв смисъл в текста, ако изобщо можехме да говорим за текст. Господи как ми липсваше Крис, неговият приятен леко дрезгав глас с английски акцент и страхотните му песни... искаше ми се да беше тук сега, да покаже на тези позьори истински стил, може би с Мария щяха да се разберат добре. Но него го нямаше и аз трябваше да се примиря с това което тук наричаха пеене, може би щях отново да отида в някой бар да си намеря някоя играчка за през нощта, чието име няма да помня на сутринта. Или пък щях да остана тук да се позабавлявам още малко и после да се прибера в къщи.
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Таря Тайтейлилан Сря Яну 12, 2011 8:14 pm

Смехът на Таря огласи сепарето им, докато гледаше Мария и Александра, които танцуваха. Песента наистина не беше кой знае какво, но пък поне беше забавно. Опита се да стане... но не се получи. С изненада усети как всичко се завъртя около нея. Премигна няколко пъти, за да проясни размазаното си зрение. Странно, не беше усетила кога е прекалила с питиетата. Седна обратно на стола си, преди да е паднала.
- Хей, ти да не би да си... - Таря се сепна и се обърна, заставайки лице в лице с русокосо синеоко момиче, усмихващо се широко насреща й.
- Да? - измърмори, чудейки се за какво й е притрябвала.
- Ти да не си Таря Тайтейлилан? - това вече привлече вниманието на въпросната. Откакто беше дошла тук, никой не можеше да повтори фамилията й.
- Същата. - рече. - Защо питаш?
- Ти си написала "Убита от изгрева", нали? О, боже! Колко се радвам да те видя тук! Може ли автограф? Впрочем, казвам се Вера Ериксон.
По време на изстреляната тирада Таря само седеше с широко отворени кафяви очи насреща на момичето, ако се съдеше по фамилията, от Норвегия.
- Аз... ъъъ... Да. Разбира се. - отвърна, като извади един лист и химикалка, като написа "За Вера. Целувки, Таря" и се подписа скорострелно както винаги, като го подаде на момичето, вероятно само три-четири години по-малка от нея, със скована усмивка. Нямаше никакъв опит с тези неща.
- Благодаря! - почти изписка момичето, като напусна полезрението на писателката така неочаквано, както се беше появила.
Въпреки неочакваното в тази ситуация, Таря се почувства добре от това. Неизвестно защо, появата на нейна почти сънародничка и разговорът с нея някак си й дадоха надежда, че не си губи времето тук, в Холивуд.
Погледна сцената и се зачуди дали все пак не би било хубаво да се пробва да изпее нещо, въпреки прекомерното количество алкохол, което беше изпила. После реши, че може да го остави и за по-късно. Сега имаше опасност да падне от сцената.
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Мария-Тереза Мичъл Сря Яну 12, 2011 10:46 pm

Веднага щом видя залитането на Таря, Мария престана да се кълчи на безсмислената песничка и се спусна да й помага. Финландката май беше изпила твъде бързо твърде много алкохол и сега си патеше от това. Славата на нацията й може би не важеше за всички нейни представители.
- Добре ли си, Таря? - попита притеснено певицата. Ако трябваше, щеше да извика едно такси за писателката без да се вдига много шум около масата им. Телефонът й вече беше алармирал, че има ново съобщение в блога на клюкарката. Защо за бога се беше абонирала за него? Отговорът беше ясен - защото всички го правех и най-вече защото така се информираха. Започваше прекалено много да прилича на холивудските пачи, но без частта с извесността.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Александра Делгадо Чет Яну 13, 2011 11:16 am

Върнах се на сепарето, Таря май беше започнало да я хваща алкохола, усмихнах ѝ се
- Искаш ли кафе? - попитах любезно сядайки на диванчето срещу нея. Наоколо не се виждаха папараци, което беше хубаво, мразех да се бъркат в личния ми живот. Днес бях излязла да се забавлявам и нямах намерение да се занимавам с досадни клюкари.
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Таря Тайтейлилан Чет Яну 13, 2011 4:27 pm

Таря се засмя тихо, като премигна няколко пъти - отново - за да фокусира поглед.
- Ще се оправя. - рече накрая. - Понякога дори не се усещам кога прекалявам. - обърна се към Александра. - Права си. Ще си взема едно кафе.
Изправи се, като стоически успя да се задържи права и да се закрепи в това положение до бара. Погледна бармана с блестящия си тъмнокафяв поглед. Очите й ставаха малко по-светли всеки път, когато бе в подобно състояние. Момчето, което и без това вече бе преживяло много, изтерзано започна да й обяснява, че още една поръчка няма да е никак, ама никак добра идея, но тя вдигна ръка в знак за вниманието му:
- Спокойно. - за свое удивление чу, че думата излезе съвсем ясна от устните й. - Искам кафе. - усмихна се на благодарното му изражение и търпеливо почака поръчката си. Когато той се върна с нея, му даде една банкнота, но после я прибра обратно. Намръщи се. Щеше да му даде парите в Евро. Нали при пристигането си беше отишла в едно обменно бюро?..
- Заповядай. - рече с топла усмивка, като му подаде успешно намерената банкнота от пет долара. Взе рестото си и с едно последно кимване се върна на масата, като отпи щедра глътка от кафето си.
- След малко ще съм в идеално състояние. Кафето понякога прави чудеса. - ухили им се глуповато насреща...
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Александра Делгадо Чет Яну 13, 2011 5:25 pm

- Да кафето и неговата магия. макар на мен понякога да са ми нужни три или четири - засмях се леко. Нито кафето, нито колата успяваха да ме разсънят когато се наложеше, но комбинацията между двете вършеше идеална работа. А за изтрезняване... все още не ми се беше налагало да опитвам.
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Мария-Тереза Мичъл Чет Яну 13, 2011 6:40 pm

- Вие двенките имате късмет, че обичате кафе. - засмя се Мария и се пльосна на канапето. Вече изглеждаше леко смешно и всеки момент можеше да излезе да пее нещо на Лейди Гага, при това не по-добре от нея. Женската компания започваше да се развихря, а почти никой не изпълняваше вече депресарски парчета. Сигурно скоро и редът на Алекс щеше да дойде. За да не чака прекалено дълго, Мария написа с най-грозния си възможен почерк заглавието на първата песен, която се сети и го остави на ди джея, селд което се върна при останалите.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Александра Делгадо Чет Яну 13, 2011 7:27 pm

Засмях се леко, след това отпих още една глътка от уискито и след малко DJ-я ме повика. Усмихнах се чаровно, оправих косата си и отидох на мястото където трябваше да застана. Музиката започна, а аз след малко запях заедно с нея като леко се поклащах в такта. Песничката си беше хубава и нежна, спомних си за филма от който беше, страхотен филм.
Александра Делгадо
Александра Делгадо

Брой мнения : 35

http://montreal-school.web-rpg.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Мария-Тереза Мичъл Пет Яну 14, 2011 2:23 pm

Мамрия се заслуша в песента на Алекс и започна да си припява мелодията с на-на-на. Не знаше текста, но това хич не я интересуваше. Вече беше достатъчно пияна, за да започне да пее някоя ария от "Мадам Бътърфлай" ни в клин ни в ръкав, а на всичко отгоре цигареният дим от съседните маси започваше сериозно да дразни ларинкса и лигавицата на очите й.
- Има талант, нали? - обърна се Мария към Таря. Финландката определено разбираше от музика, а фигуристката беше добра за начинаеща и може би трябваше да си помисли за малко уроци, ако не искаше повече да танцува на лед. Всъщност в Холивуд имаше ли въобще пързалка? Нямаше нито опера, нито музикален театър, така че като нищо можеше да липсва и забавление като кънки на лед. Все пак тук никога не валеше сняг. Защо някой да си прави труда да поддъжжа изкуствени минусови температури заради едно парче замразена вода?
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Таря Тайтейлилан Нед Яну 16, 2011 10:21 am

Таря кимна заинтригувано, наклонила глава на една страна.
- Бива си я, обезателно. - съгласи се, като затъкна един кичур от косата си и се погледна в огледалцето си. Въздъхна облекчено. Понякога беше в неин плюс, че не слага твърде тежък грим. Иначе досега кой знае на какво щеше да е станал. Отпи от кафето си с маниера на девойка от висшето общество по времето на барока, като се подсмихна тихо на собствените си мисли. Никога не беше принадлежала на това време.
Докато гледаше пеещата Александра се замисли дали да не се пробва и тя. Когато песента свърши, изръкопляска бурно, след което се надигна от мястото си и с ритмична крачка се приближи към сцената. Замисли се за кратко, след което даде диска на DJ-я и се качи на сцената. Александра беше права. Кафето наистина бе помогнало.
Началото на песента наистина беше доста тихо, но постепенно се увеличи, при което гласът на Таря се разля нежно, меко в неособено голямото помещение. Тембърът на природно високия й сопран - което понякога я караше да звучи леко несигурно на ниските тонове - идеално отиваше на песента. Първоначално отново и трябваше малко време, за да влезе в ритъм, но след като успя, започна да звучи като професионална певица, освен на моменти, когато леко отнасяше тоновете в друга посока. Усмихна се леко на двете момичета, които сега бяха на масата; усмивката й беше леко въпросителна, сякаш по някакъв начин можеха да изразят безмълвно мнението си...
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Мария-Тереза Мичъл Нед Яну 16, 2011 11:08 am

След като песента на Таря свърши, Мария стана на крака и започна бурно да ръкапляска. Това момиче й допадаше страшно много и беше жалко, че не се беше присъединила към гилдията на певците. Ако книгите й бяха по-добри от това, което показваше тази вечер, със сигурност бяха страхотни. Мария признаваше пред себе си, че не беше чела особено много фентъзи и дори Толкин й се струваше прекалено скучен и вместо да прочете "Властелинът на пръстените" докрай, просто беше изгледала филма.
Вечерта напредваше и барът започваше да се изпразва. Караокето скоро щеше да свърши, а на следващия ден Мария я очакваха записи в студиото... На дали щеше да успее да снима клипа си, защото просто не можеше да си намери свестен режисьор, който да не реши, че ще се заеме с проекта, а после ще го остави, просто защото го е домързяло.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Таря Тайтейлилан Нед Яну 16, 2011 1:02 pm

Таря, все още широко усмихната, се върна при момичетата в сепарето. Седна, сияеща от щастие, което й се случваше доста често. По принцип обичаше да гледа на нещата от добрата им страна, макар и понякога да беше ужасна песимистка. Въздъхна и заговори почти тихо, за да не напряга изтерзания си от пеенето глас - понякога това много уморяваше гласните й струни.
- А утре трябва да се свържа с някое издателство. Иначе не знам как изобщо ще живея. - засмя се. - Имам известно количество пари, но не са много, пък и все пак дойдох тук, за да пиша, а не само да бездействам. - замисли се какъв ужасен махмурлук ще има на другия ден и простена измъчено.
- Ужас. Утре сутринта мозъкът ми сигурно изобщо няма да функционира. - засмя се на собствените си думи...
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Мария-Тереза Мичъл Нед Яну 16, 2011 8:36 pm

- О, не само твоят... - засмя се Мария и допи последната си чаша. - Тук имам чувството, че никой не работи. - започна да излага тезите си на пияно певицата. - Аз успях да направя договор и записах една песен, но не мога да й снимам клип, защото не мога да намеря сериозен режисьор. Времето сякаш е спряло и всеки се напиват, купонясват... Не знам как си изкарват парите. Може би ще ми се наложи да пея в бар. Искаш ли да се видим утре у нас и да тръгнем заедно по издателства и за мое съжаление - заведения? Сега става късно. Хубаво е да си ходим вече.
Мария изглеждаше изключително неадекватна, но в думите й имаше страшно много истина.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Стейси Хатауей Нед Яну 22, 2012 7:03 pm

Последните няколко седмици бяха натоварващи и страшно стресиращи. Всички тези клюки и неприятности бяха толкова изтощителни. С Ел отдавна бяхме излизали заедно, а това предизвикваше още повече шушукания. Крайно време беше да върнем живота в Холивуд по-старумо. Двете приятелки забавляващи се заедно и не позволяващи на някакво момче да съсипе всичко.
Бяхме се разбрали да се видим в караоке бара. Все пак ако искаме забавление, разпускане и жестока лигня това беше най-точното място. Изхода на вечерта в такова място можеше да е само един. Страшно пияни и хванали микрофона, което пък от своя страна значеше гонещи клиентите от бара или просто каращи ги да углошават. Преоблякох се набързо и си хванах такси до бара. Бяхме се разбрали да се чакаме направо там, затова когато пристигнах влязох и седнах да бара, докато изчаквах лудата ми най-добра приятелка да се появи. Това ни беше лошото на нас. Аз винаги подранявах, докато тя- тя определено беше от тези които закъдняват.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Яну 22, 2012 8:10 pm

19:50.
След десет минути имах среща в караоке бара в центъра със Стейси. Все още нямах обувки на краката си. Времето никога не ми стигаше, независимо кога започвах да се приготвям. Не смятах да се гримирам... много. Суетата си казваше думата, каквито и да бяха намеренията ми. Внимателно, но в същото време стремейки се бързо, нанесох идеално черна очна линия, която подчерта пъстрите ми очи. Последва и спиралата. Сресах дългата до плешките си тъмнокестенява (да, бях се боядисала скоро) коса, падаща свободно на къдрици, и небрежно сложих един обилен слой розов гланц. Добре...
19:58.
Рекорд, рекорд. Успях да се гримирам за по-малко от десет минути. Обух едни черни високи кецове и облякох черното си палто, закопчавайки черните му копчета, и пъхнах ръцете си в черните ми джобове. Доста черно, а? За миг се замислих дали да отида със собствената си кола, но не. Със сигурност щях да пия, а не ми се разправяше с полиция, още по-малко с жълтата преса, която ме беше нападнала достатъчно много напоследък. Слязох пеша до булевард Сънсет, до който живеех доста близо, между другото.
20:07
Хванах таксито си за центъра. Божичко, вече трябваше да съм там. Стейси сигурно е побесняла... Знае, че винаги закъснявам, но този път щях да подобря собствения си рекорд. Имаше задръстване. Прекрасно, само това ми оставаше. За мое щастие, шофьорът на таксито мина по някакви заобиколни улички, благодарение на които се озовахме в Даунтаун много по-бързо, отколкото можех и да очаквам. Отплатих му се щедро (с цели два долара бакшиш!) и слязох от жълтата кола, плъзнала се пред караоке бара. Изприпках до входа, защото нямах намерението да давам афтографи, нито пък да ме снимат папараци. Охраната веднага ме позна и ме пусна. Влязох вътре. На бара видях Стейси, която обръщаше чашката. Забързах се към нея.
- Стейси, съжалявам, но знаеш, че просто аз... - не успях да довърша, защото в този момент бях задушена от прегръдката на приятелката си, която изписка "Елеоноооор!".
Да, хубаво беше да знаеш, че имаш някого до себе си.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Стейси Хатауей Нед Яну 22, 2012 8:34 pm

Бях пристигнала в бара 5 минути по-рано, но след като вече бяха минали 5 след времето на срещата реших да не се дърпам повече на алкохола. Знаех че ще я чакам, така че някоя и друга чашка нямаше да ми дойде никак зле. Не смятах да изневерявам на себе си затова реших да заложа на старата си приятелка, а именно текилата. Усмихнах се на бармана и си поръчах три шота текила. Бармана ми ги донесе, но към тях нямаше нито малко сол нито лимон. Не можех да повярвам той бъзикаше ли се с мен. Тези три неща принципно се сервират заедно. Погледнах го учудено и му направих знак да се върне:
- Ако обичаш, ще ми донесеш ли един нарязан лимон и сол?- казах малко грубо и рязко, но просто не се сдържах.
Момчето като се почувства неудобно, даже ако не се лъжа леко се изчерви, но веднага забърза да изпълни желанието ми. Ако се погледнех отстрани нямаше да се позная. НАпоследък се залавях, че се държа малко по-грубо. Преди никога не съм била такава, а пък и не исках да се превръщам в къчка. Може би трябваше да се опитам да направя нещо, но щях да го мисля друга вечер. Тази си беше вечерта на мен и Ел. И като казах Ел, моята любима приятелка най-накрая реши да се появи и естествено започна с оправданията:
- Елеонооооор!!!!- прегърнах я страшно силно.- От кога не съм те виждала!!!! И какво по дяволите си направила на косата си ?
Наистина не я бях виждала последните няколко седмици и това определено не беше нещо, което ми харесва. Надявах се това да не се повтаря вече. Винаги имах нужда от нея, от някой с когото да поговоря. Липсваше ми през това време, а честно казано се надявам и аз да съм и липсвала поне малко!
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Сря Яну 25, 2012 12:56 pm

Стейси Хатауей.
Това беше човекът, който е винаги до мен. Който може да ме накара да се усмихна дори когато съм имала най-отвратителния ден, същетсвувал някога в историята на отвратителните дни. Всъщност тя е била до мен, когато Холивуд е светът като цяло са ме мразили, в моменти, когато съм нямала никого до себе си, но и в периоди, когато съм имала всичко и тя просто е била там, защото споделеното щастие е двойно.
Отначало малко се стреснах. От отдавна не бях имала по-прекрасно посрещане, между другото. Прегърнах приятелката си и седнах до нея на бара. Забеляза променения цвят на косата ми. Хванах един къдрав кичур и започнах да го навивам около пръста си.
- Защо, не ти ли харесва? - попитах я и я погледнах миловидно.
Обичах да правя промени, независимо дали бяха свързани с цвета на косата, дрехите или цялостен ремонт на дома си, например. Не за първи път се боядисвах в по-тъмен цвят, но в интерес на истината доста харесвах това, което виждах в огледалото. Сякаш когато бях брюнетка, намирах в себе си порасналата Аз, тази, която може да преодолее трудностите. Променената Елеонор.
Поръчах си едно ягодово дайкири, което дойде доста бързо. Отпих няколко глътки от ледената напитка. Каква ирония, а? Имах чувството, че пия снега от вън. Загледах Стейси. Същата си беше.
- Е, Стейси, какво ново около теб?
Въпросите тепърва започваха. Нямаше да се учудя, ако от някъде не излезеше папарак или пък след точно десет минути Клюкарката не публикува някоя статия, свързана с нас. Честно ли? Не ми пукаше, ама изобщо.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Стейси Хатауей Сря Яну 25, 2012 5:36 pm

Толкова много ми липсваше презз времето, което не я бях виждала, че в момента направо си умирах от радост, че я виждам. Малко бяха хората с които можех да говоря така откровено, всъщност бяха само двама, Ел и секвартирантката ми, която замина за наизвестно време, така че остава само Ел. Единствения човек, който е до мен и ме подкрепя. Никога не съм очаквала, че може да има толкова добри приятелства, които успяват да преодолеят всичко, но тя ми доказа точно обратното.
- Разбира се, че ми харесва просто не съм свикнала да те виждам така. - отговорих аз на въпроса и който ме изкара от размислите.- Всъщност ако сме честни, си мисля че няма да издържиш дълго време далече от русия цвят.
В момента в който тези думи излязоха от устат ми и двете избухнахме в смях. Но това беше моято мнение, колкото и да се харесваше така тя обожаваше русата си коса. Тя беше Елеонор Бенет, а точно на тази личност прекрасната руса коса и беше запазена марка. Въпреки всички промени предполафам че накрая пак ще върне старото си аз.
Докато тя поръчваше ягодово дайкири, аз пресуших останалите ми шотове и се усмихнах на бармана. Поръчах мило още три, но той продължаваше да ме гледа с недоверие след ибухването ми преди малко. Този път ги донесе точно както трябва, така че не се налагаше да питам за нищо друго, а пък и поръчката на Ел също пристигна за минимално време.
- При мен няма нищо ново. Все един и същи монотонен живот. Не мога да се оплача особенно много, но не мога и да се похваля.- това си беше самата истина. - Ами при теб? Имали някой нов барман в живота на знаменитата Елеонор Бенет, или може би този път е нещо от по-висока класа? - довъряих въпросите си и отново се разсмях.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Пет Яну 27, 2012 6:10 pm

Намусих се. Слава Богу, изкуственият скандал, замесващ мен, Стейси и... Дерек, беше почти отшумял. Момчето определено беше хвърлило около на приятелката ми, която от своя страна твърдеше, че аз съм го харесвала. Не, нямаше подобно нещо. Просто някак... странно беше. Сякаш хем постоянно му виках и се държах точно както ме описва жълтата преса, хем все си намирах повод да минавам покрай бара, за да го срещна... и пак да създам поредната караница.
Сръчках Стейс и я погледнах сърдито.
- Излизам само с актьори! - заявих церемонно. Естествено, това не беше вярно. Списъкът ми включваше всеки, който ми хванеше окото, и айкюто му беше повече от осемдесет и пет. - Ако изобщо излизам с някого, а ти си наясно, че аз трудно си намирам, когото и да е било.
Действително беше така. Винаги е имало толкова много кандидати за срещи и тем подобни, обаче аз никога не съм си падала по типа "само за една нощ". Все пак ако се срещам с мъж, то значи той ме привлича по някакъв начин, има искра, която пламти вътре в мен и трепне за всеки един миг, който ще прекараме заедно, а не да мисля какво ще правя на другата сутрин, когато се събудя в едно легло до непознат, без изобщо да помня какво се е случило.
Погледнах към Стейси, отпивайки масивна глътка от питието си. От отдавна не бях вкусвала алкохол. Не че си бях наложила някаква забрана или нещо подобно, няма такова нещо, просто не съм имала повод, а и не съм от анонимните алкохолици, които ще седнат вкъщи пред телевизора с чашката, която им е единствената компания.
- Ами при теб? Познавам този поглед - казах през смях. В очите на Стейс имаше някаква искрица, която не срещах особено често.
Май ще имам какво да слушам тази вечер... или поне така мисля.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Стейси Хатауей Пет Яну 27, 2012 6:29 pm

Разсмях се на отговора й. Глупавите клюки бяха отшумяли и сега всичко между нас си беше както винаги е било. Клюките или по-скоро барманите бяха зад гърба ни и просто оставаха момент, който да ни кара да смеем като се сетим. Ако не друго ни даваха повод да се усмихнем след като отшумят, защото какво е живота без спомени, макар и да бяха такива?
- Нали знаеш, че просто се шегувам.- казах й продължих да се смея.- А колкото до теб и твоето "излизам само с актьори " при мен изобщо не минава. Наясно съм с преживяванията ти, затова съм убедена че не само актьори предизвикват интереса ти.
Дори и изобщо да не я познавах, щеяе да ми стане ясно че това и твърдение си е пълна измислица. Коя жена би устояла на някой секси мъж само защото не е актьор. Определено аз не бих могла да си поставя такива граница, а пък съм сигурна и че Ел не го прави. Когато става въпрос за мъже първо гледаме външния вид и чак след това се замисляме с какво се занимава, защото ако не ни грабне окото няма да имаме желание да се запознаем с него. Това беше женската логика, която дори Елеонор Бенет не можеше да избегне.
- Този поглед ,скъпа моя приятелко, е защото не съм те виждала от страшно много време и ми липсваше страшно много.- казах й аз и се усмихнах.- Няма някой който да предизвиква някакви вълнения в мен или поне така си мисля. Наали не смяташ цяла вечер да говорим само за мъжко? Аз определено се надявах на повече забавление.... -казах и поклатих глава.- На мен ли ми се струва или си станала малко по-скучно.
След тази си реплика я сръчках и се разсмях, а тя ме гледаше дяволито. Имах чувството че се опитва да се прави на нацупена, но определено не й се получаваше.Трябваше да включи с пълна сила актьорския си талант, за да успее да ме заблуди.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Съб Яну 28, 2012 9:31 am

Забавление, купони, партита... Само аз ли не схващах на къде отиват нещата? Стейси искаше да купонясваме цяла вечер, но на мен нещо не ми се струваше в ред. Сякаш вътрешно усещах, че не трябваше. Мамка му, нещо ме гризеше от вътре и напънах всичките си мозъчни клетки (които се предполага, че са доста, след като вече съм брюнетка) в опит да намеря отговор.
Изведнъж се сетих - партито изненада за Стейс по случай рождения ѝ ден беше утре, а самият празник - в неделя. Боже, как можех изобщо да забравя? Нямаше да я напивам. От ръцете ѝ взех чашката, която беше напът да надигне. Отскубнах я от пръстите ѝ и я тръшнах на барплота. Подадох на бармана питиетата с изкуствена усмивка на лице.
Хатауей ме гледаше странно, леко изплашено. Хванах я за китката и задърпах към входа, междувременно взимайки своята и нейната чанта. На вратата бодигардовете ни подадоха палтата и понечиха да ни помогнат с обличането, но аз просто връчих едното на Стейси, а другото нахлузих върху себе си и излязохме навън.
- Елеонор, какво по дяволите правиш? - попита ме и ме загледа, изпивайки ме с поглед.
Замислих се. Трябваше да измисля достоверно обяснение, което няма да събуди подозрения у приятелката ми.
- По-добре тази вечер да си починем. Утре задължително ще ти се обадя. Хайде, ще те откарам - казах без изобщо да осъзнавам, че съм без кола. - Мамка му - промълвих.
Спрях едно такси и качих Стейс в него, а аз тръгнах пеша. Не че живеех близо, но нали все пак ходенето е полезно за човека?
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Стейси Хатауей Съб Яну 28, 2012 11:19 am

Когато изведнъж ми дръпна чашката от ръката ми си помислих, че ще ме идърпа на дансинга, но само се бърках. Тя вървеше кък вратата на заведението и нямаше намерение да се връща назад. Изобщо не мога да разбера какво се случва. Елеонор Бенет ме извеждаше от заведението в началото на нощта.
- Елеонор, какво по дяволите правиш? - не можех да повярвам, че ми го причинява.
Аз бях абсолютно готова за купонясване цяла нощ, но не моята най-добра приятелка ме натика в едно такси и каза че ще ми звънне утре. Не можех да повярвам, че наистина ми се случва. Май наистина нещо в нея се е повредило. Кога точно тя се е отказвала от нощни забавления. Сигурна съм че нещо ставаше, но не можех да разбера какво.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Кейт Стивънс Съб Фев 11, 2012 7:35 pm

Тейт заведе Кейт в бара.Двамата се настаниха на една отдалечена маса и Тейт бе така добър да препоръча няколко питиета от които Кейт си избра това което съдържаше най-висок процент алкохол.След което го погледна право в очите и се замисли за какво ли да си говорят.Струваше и се глупаво да седят и да мълчат.Но за какво да го пита...не знаеше нищо за него...
-Тейт-каза тя-имаш ли братя или сестри.
Това попринцип бе болна тема за нея,но за околните трябваше да е съвсем обикновен въпрос.Надяваше се той да не сметне че отново човърка в темата за историята му...
Кейт Стивънс
Кейт Стивънс
Still studying
Still studying

Име : Кейт Стивънс
Брой мнения : 518

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Тейт Палмър Съб Фев 11, 2012 7:56 pm

Обстановката в бара бе сравнително спокойна. Имаше доста хора, но не бе и прекалено претъпкано. Палмър и Кейт се настаниха на по-отдалечена маса и след като получиха менюта Тейт препоръча любимите си коктейли на момичето. Изборът й му допадна, имаше вкус.
За себе си поръча двоен скоч, с повече лед. Реши да започне с любимото си уиски, защото не бе пил от вчера и вече му липсваше.
След като сервитьорката се отдалечи, настана тишина. Тейт тъкмо мислеше да започне някакъв разговор, когато Кейт му зададе обикновен въпрос, който за него обаче бе изключително болезнен.
- Двама братя и една осиновена сестра - отвърна момчето. - Само недей да ме питаш какви са, защото те са част от историята, която не съм готов да разкажа все още.
Тейт млъкна. Почувства се гадно, защото искаше да сподели с Кейт, но все още не можеше да се отърве от чувството, което го спираше да го направи.
- Ами ти, имаш ли? - надяваше се да не е навлязъл в неприятна тема за нея.
Палмър запали цигара и остави кутията на масата, за да може и новата му приятелка да си вземе, ако иска. Засити никотиновия си глад с няколко дръпки, след което остави димящата цигара в пепелника.
Напитките им тъкмо пристигнаха и момчето отпи огромна глътка от скоча си, чакайки отговора на Кейт.
Тейт Палмър
Тейт Палмър
Still studying
Still studying

Име : Тейт Палмър
Брой мнения : 527

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Кейт Стивънс Съб Фев 11, 2012 8:16 pm

По дяволите,изруга на ум Кейт.Въобще не трябваше да започва темата...
-Аз...имах двама братя,но единя умря много отдавна-каза с болка Кейт,взирайки се в чашата си.-Единя ми беше близнак,а другия беше с няколко години по-голям от нас.Веднъж си играехмена двора пред къщата ни.По-големият,дърпаше куклата ми и аз плачех.Изведнъж главата и падна и се търкулна на улицата.Близнака ми се затича за да я вземе и една кола го прегази...Умря на място,а другия ми брат обвини мен.От тогава всичко потръгна на долу.Майка ми започна да кръшка,баща ми бе безпомощен,а брат ми...да кажем че бе оставен на произвола на съдбата и тръгна по лоши пътища.Голяма степен от причината за изпращането ми в психиатричното заведение бе по негова вина...но не ми се говори за това сега.Дори не знам какво се случи с него,не съм го виждала от...10-11 години.
Кейт подсмръкна.Не,каза си,няма да плача сега.Дойдох тук за да забравя,не да си спомням.Бързо изтри сълзите си,усмихна се и пийна голяма глътка от питието си.
Кейт Стивънс
Кейт Стивънс
Still studying
Still studying

Име : Кейт Стивънс
Брой мнения : 518

Върнете се в началото Go down

Караоке бар "Blue star" - Page 4 Empty Re: Караоке бар "Blue star"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите