Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Истинска любов

4 posters

Go down

Истинска любов Empty Истинска любов

Писане by Eleonor Chloé Bennett Съб Сеп 24, 2011 9:58 pm

Вярвате ли, че всеки си има половинка някъде по света? Съществува ли истинската любов според вас?
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Истинска любов Empty Re: Истинска любов

Писане by Jessica Stroup Съб Окт 01, 2011 2:20 pm

Определено има! Някъде по света има мъж за мен! И се надявам да е българин все пак :Дд... не наистина.. както нашите родители! Щом са ни родили съответно значи че се обичат, обаче са изключение разведените и тези които изневеряват. Колкото и да си мислим че няма такъв човек който да търпи капризите ми.. примерно, да ме лигави, да ме забавлява... ами не ИМА! НЯКЪДЕ ТАМ ! :дд и рано или късно трябва да се намери...живота е направен за това! Един живот живеем ... нека си го прекараме идеално, колкото и тъжни моменти има все някой ще ти помогне да ги преодолееш и да продължиш напред... незнам, аз мисля така (;!
Jessica Stroup
Jessica Stroup
Still studying
Still studying

Име : Джесика Строуп;
Брой мнения : 1562

Върнете се в началото Go down

Истинска любов Empty Re: Истинска любов

Писане by Александра Удинов Нед Ное 06, 2011 1:34 pm

Разбира се, че има сродни души и че всеки рано или късно намира своята половинка. А вече дали това е за добро или за лошо е друг въпрос. Но просто няма как в целия свят да няма поне един човек, който да те разбира, подкрепя, харесва такава каквото си, дори с недостатъците ти. Може никога да не срещнеш тази половинка, но съм сигурна, че има...
Александра Удинов
Александра Удинов
Famous
Famous

Име : Александра Удинов.
Брой мнения : 1001

Върнете се в началото Go down

Истинска любов Empty Re: Истинска любов

Писане by Мел Петрова Съб Ное 19, 2011 7:08 am

Аз пък не вярвам в подобни простотии като сродни души. Такива има в книгите и във филмите, но не и в реалния живот. На едни хора им стига да се разбират добре и да са приятели. Аз лично не търся любовта или тя ще ме намери или ще ме подмине...
Мел Петрова
Мел Петрова
Famous
Famous

Име : Мел Петрова
Брой мнения : 1728

Върнете се в началото Go down

Истинска любов Empty Re: Истинска любов

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите