Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филмът, на който си изплаках очите

+4
Таря Тайтейлилан
Dominique Bay.
Хелена Клаус
София Стюарт
8 posters

Go down

Филмът, на който си изплаках очите Empty Филмът, на който си изплаках очите

Писане by София Стюарт Чет Авг 04, 2011 4:48 pm

Предполагам всеки един от нас има поне по един филм, на който е поплакал, затова, споделете ни кой филм ви е разчувствал най-много.

Аз ще се възползвам да отговоря. По принцип имам желязно сърце и не се разчувствам лесно, но филмът, на който плача всеки път, щом го гледам е My Sister's Keeper (Споделен живот). Перфектно направен филм, тъжен, но много интересен сюжет. The Notebook (Тетрадката) - класика в жанра на тъжните филми. Предполагам всеки, който го е гледал може да каже, че е поплакал малко. И последно - Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2. Страхотна актьорска игра, но и двата пъти, в които го гледах плаках, защото самата поредица свърши.
София Стюарт
София Стюарт
Famous
Famous

Име : София Джеймс Стюарт
Брой мнения : 846

Върнете се в началото Go down

Филмът, на който си изплаках очите Empty Re: Филмът, на който си изплаках очите

Писане by Хелена Клаус Чет Авг 04, 2011 5:32 pm

Сякаш чувам себе си. Без My Sister's Keeper. Него май не съм го гледала.
Всеки път, когато гледам "Тетрадката" рева все повече и повече, макар че знам какво става, но може би това е причината. След това същото стана и с "Хари Потър и Даровете на Смъртта Част 2". Гледах го два-три пъти и всеки път рева, точно защото е краят на една епоха. А може би и заради Фред Уизли. Също обаче плаках и на смъртта на Дъмбълдор в "Хари Потър и Нечистокръвния принц". Плакала съм много и на "Флюк", "Изкуствен интелект" и на "С дъх на канела". Може би има и още, но това са тези, които се открояват.
Хелена Клаус
Хелена Клаус
Famous
Famous

Име : Хелена Клаус
Брой мнения : 2336

http://zebraprinteddreams.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Филмът, на който си изплаках очите Empty Re: Филмът, на който си изплаках очите

Писане by Dominique Bay. Чет Авг 04, 2011 9:00 pm

Аз попринцип не обичам да гледам такива филми, но има няколко, на които ми стана много тъжно. Единият е Троя- гледала съм го около десетина пъти и всеки път ми става много гадно, когато убиват Ахил (Брад Пит). The Notebook- както каза София "класика в жанра на тъжните филми", мисля че всеки би се разплакал. A Millionaire's First Love- стана ми адски гадно за момичето и момчето, много тъжно. Също така съм плакала и на Трий Хил, когато гадния, мръсен Дан уби Кийт.
Dominique Bay.
Dominique Bay.
L.A. citizen
L.A. citizen

Име : Dominique Bay
Брой мнения : 715

http://gameofthrones.roleplaylife.net/

Върнете се в началото Go down

Филмът, на който си изплаках очите Empty Re: Филмът, на който си изплаках очите

Писане by Таря Тайтейлилан Пет Окт 28, 2011 10:24 pm

Единият е Троя - накрая наистина се скъсах от рев, когато убиха Ахил, а и на още няколко места из целия филм заради какво ли не...
Хари Потър и Даровете на Смъртта 2 - ей тук наистина си изплаках очите. Тъкмо спирах да плача и 'айде пак... за един милион неща.
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Филмът, на който си изплаках очите Empty Re: Филмът, на който си изплаках очите

Писане by Lyla Garrity Съб Окт 29, 2011 12:47 pm

Таря Тайтейлилан написа:.
Хари Потър и Даровете на Смъртта 2 - ей тук наистина си изплаках очите. Тъкмо спирах да плача и 'айде пак... за един милион неща.

О,и аз съм плакала на много филми,принципно как зазвучи тъжната мелодия и почвам Very Happy А преди малко пак също гледах Даровете...чудя се от къде толкова сълзи извадих
Lyla Garrity
Lyla Garrity

Име : Лайла Герети
Брой мнения : 185

Върнете се в началото Go down

Филмът, на който си изплаках очите Empty Re: Филмът, на който си изплаках очите

Писане by Dawn McClain. Съб Яну 28, 2012 10:07 am

The Notebook
One day
Dawn McClain.
Dawn McClain.

Брой мнения : 94

Върнете се в началото Go down

Филмът, на който си изплаках очите Empty Re: Филмът, на който си изплаках очите

Писане by Стейси Хатауей Съб Яну 28, 2012 10:57 am

Ами да видим.... На "A walk to remember", " С дъх на канела", "Троя", "Марли и аз" и още много, ама най- страшно но най-страшно беше след " Tres metros sobre el cielo
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Филмът, на който си изплаках очите Empty Re: Филмът, на който си изплаках очите

Писане by Eloise Frisbey Съб Яну 28, 2012 11:03 am

Ооооо... Марли и аз. Колко съм плакала на него.. Може би защото съм попадала в подобна ситуация и ми беше някаква познато да го гледам. Иначе съм плакала още на един друг пак с куче - "Хачи". На Аватар също, но там май беше само при разрушаването на природата. Тетрадката също се нарежда сред ревливите филми, редом до Последната песен. Май са това или поне засега не се сещам още. Аааа да броим и части от Хари Потър и Даровете на смъртта 2, но там съществуваше и фактора, че цяла една епоха си заминаваше. В тази класиция може да се включат още Титаник и Армагедон като на първия едва след третото гледане май се стигна до плач.
Eloise Frisbey
Eloise Frisbey
Famous
Famous

Име : Елоиз Фръсбий
Брой мнения : 564

Върнете се в началото Go down

Филмът, на който си изплаках очите Empty Re: Филмът, на който си изплаках очите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите