Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бар "Underground"

+29
Елина Скарблесинг
Роузи Хънингтън
Джесика Парис
Ейвъри Мичъл
Катерина Алейн
Ефи Стонем
Стейси Хатауей
Виктория де Соуса
Роуз Херондейл
Джаред Дарк
Изабела Андерсън
Иън Петифър
Бела Торнтън
Виктор-Александър Клеменс
Корийн Фенел
Емма Даймънт
Пол Уолкар
Хелена Клаус
Дмитрий Петерхоф
Бен Мичъл
Джейк Милър
Ребека Хърд-Ууд
Джаксън Кларк
Мишел Дюмонт
Касандра Форчън
Ю Финикс
Линда Харисън
Кияра Ийст Бенет
Eleonor Chloé Bennett
33 posters

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Бар "Underground"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Сря Ное 10, 2010 2:10 pm

First topic message reminder :

Бар "Underground" - Page 2 Crimson1
Бар Underground е известен с хитовете, които се пускат. Отвътре е обзаведен много модерно. Има голям барплот, около който има доста столове, а отделно има маси. През деня бара играе ролята на кафене.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down


Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Сря Дек 01, 2010 9:36 pm

Погледът му изучи всеки сантиметър от тялото ми, което ме накара да се засмея. - Не и по начина, по който май искаш да ме видиш. - отговорих на въпроса му с леко подигравателна усмивка. Момчетата бяха толкова лесни за разгадаване - виждат някое хубаво момиче и вече какви ли не неща им се въртят из главата. Джейк явно не бе изключение, но и аз пък нямах против..
Отклоних леко глава и отпих от бърбъна си. Усетих изучаващия поглед на Джейк и с голямо усилие успях да подтисна смеха си.
Захапах игриво долната си устна и казах: Изглежда сме колеги - и аз съм актриса. - обърнах се към него. - И какво правиш в бар? Давиш мъката от провален кастинг? Втория вариант е да си на лов. - смигнах му.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Сря Дек 01, 2010 9:58 pm

Хм... значи е и самоуверена? Винаги съм харесвал такива момичета. Знаят какво искат, затова е и по-забавно с тях.
- Хаха. Нито едно от двете. Тъкмо подписах договор за нов филм, а жертви не си търся. Да не съм някакъв хищник. - засмях се. - Просто реших, че е време за една вечер, в коята да се забавлявам и за малко да се откъсна от всичко останало. Ами ти? Пиеш заради някой скандал с гаджето или...?
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Сря Дек 01, 2010 10:23 pm

- Да. - отвърнах жаловито с въздишка, а усмивката изчезна от лицето ми, заменена от унила физиономия. - Копелето ми отне всичко. - погледнах Джейк право в очите и рекох жаловито: Но.. наистина, какво ми има? Какво не ми харесва? - за миг задържах притесненото изражение на лицето си, след което там се изписа една дяволита усмивка. - Не, драги. - поклатих глава. Потупах крака на Джейк и се приближих лекичко. - Никога няма да страдам по някое момче. - отдръпнах ръката си и се върнах към бърбъна си. Отпих отново и се заиграх, прокарвайки пръст по ръба на чашата. - Тук съм, за да разпусна. Може би и да пофлиртувам. - извърнах леко глава към него и му намигнах закачливо.
И защо не?, помислих си - една вечер на удоволствие нямаше да ме убие. Пък и не е като да търсех нещо сериозно..
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Сря Дек 01, 2010 10:35 pm

Засмях се на малкия й театър.
- Да, определено си актриса. - поклатих глава.
За момент наистина й се вързах, чак започнах да съжалявам, че съм попитал. Най-малко исках да натъжавам непозната в бар... И все пак се оказа, че също като мен е дошла просто да се позабавлява.
- Да пофлиртуваш? И някой хваща ли ти окото? - огледах се наоколо и леко се засмях.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Сря Дек 01, 2010 10:48 pm

- Ами, да ти кажа честно, първоначално се бях спряла на един тип до входа. Леко оплешивяващ, с изцъклен поглед и самотна бутилка от бира пред него. Изглежда смахнат, но съм сигурна, че има скрит потенциал. После един друг тип ме заговори на бара и започнах да се колебая. Ала.. - погледнах към входа и изцъках с език. - изглежда смахнатия пич си е тръгнал, тъй че явно не ми остава друг избор.. - срещнах погледа на Джейк и се усмихнах, а в очите ми горяха игриви пламъчета.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Сря Дек 01, 2010 10:55 pm

Едва се сдържах да не се разсмея на подробното описание на изцъкления пич.
- Ех... - погледнах я виновно. - Съжалявам, че ти отнех удоволствието да изследваш потенциала на плешивеца. Звучеше обещаващо. - отпих от уискито си и се загледах към дансинга. - Обичаш ли да танцуваш? - казах по едно време и я погледнах.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Сря Дек 01, 2010 11:06 pm

- Да. - отвърнах замечтано. - Сигурно щеше да си заслужава. - сетне свих рамене и отпих една по-голяма глътка от бърбъна. Не бях от търпеливите, когато ставаше въпрос за нещо, което исках, а сега търпението ми определено бе подложено на изпитание.
- Обичаш ли да танцуваш? - попита внезапно Джейк и се вгледа в мен, отвличайки ме от мислите ми. Хвърлих замислен поглед към дансинга, на който няколко хора се гърчеха в примитивно подобие на танц.
Свих рамене: Стига да не ме настъпват. - погледнах към Джейк, взех чашата си и допих останалото в нея. - Да вървим към публичното си унижение. - подканих го с усмивка, докато се изправях от стола си.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 1:57 pm

- Ще се опитам да не те настъпвам. - засмях се и доизпих уискито си. Хванах ръката й и се запътихне към дансинга. Имаше толкова много хора, че поне едно време имах чувството, че ще се задуша в тълпата. Точно сега ли решиха всички да танцуват? ... Но с доста усилия успяхме да стигнем до средата на дансинга.
- Да те предупредя, че не съм блестящ танцьор. - казах извинително и свих рамене.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 2:27 pm

- Няма значение, стига да се забавляваш. - отвърнах му и се заслушах в песента. Беше ремикс на някакво поп парче, което май бях чувала преди време. Напрегнах слуха си, за да отлича такта по-добре. И щом това стана, тялото ми откликна на ритъма - вдигнах ръцете си зад главата и просто се оставих на музиката. Джейк като че ли използваше възможността да е по-близо до мен, но се правех, че не забелязвам - и последната глътка бърбън оказа своето влияние и сега просто исках да се забавлявам.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 5:57 pm

Докато полагах огромни усилия, за да спазвам някакъв ритъм, Ребека не спираше да отвлича вниманието ми... не знам дали го правеше нарочно, но просто не можех да отлепя поглед от нея. А това не ми помагаше особено много да не изглеждам като психично болен, който се клати на дансинга... Приближих се по-близо, така че да ни делят едва няколко сантиметра.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 6:56 pm

Самоувереността му ми харесваше - направи още една крачка към мен, но продължаваше да изглежда някак скован на дансинга.
Засмях се и заради силната музика, се доближих до ухото му, за да ме чуе:
- Отпусни се! - рекох му. - Ето така.. - обърнах му гръб и долепих тяло до неговото.
Леко поклащах ханша си в такт с музиката и не след дълго Джейк започна да следва ритъма ми. Отпуснах глава на рамото му, а неговите ръце се озоваха на талията ми, което само ме накара отново да се засмея.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 7:33 pm

Явно опитите ми да не изглеждам скован си остана неуспешни. Ребека забеляза това и долепи тялото си до мен, като продължи да се движи в такт с музиката. Реших да я послушам и просто да се отпусна. Сложих ръце на талията й и започнах да се движа в синхрон с нея. Не било толкова трудно с добър учител.
- Страхотна танцьорка си. - казах тихо на ухото й и се засмях.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 8:03 pm

- Само когато имам добър партньор. - отвърнах му с усмивка.
Известно време танцувахме един до друг, но после песните забързаха темпото си и се отделих от него. Останахме така няколко песни, докато не казах:
- Нуждая се от кратка пауза, иначе ще рухна на пода. - подсмихнах се и тръгнах обратно към бара. - Дай още един голям бърбън. - казах на момчето зад бара и нападнах питието почти веднаха щом се появи пред мен. Не след дълго пресуших чашата и поръчах още едно. Ако продължавах в същия дух, трябваше да махна токчетата или наистина щях да се озова на пода.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 8:27 pm

Честно казано бях мнооого благодарен, че се махнахме от дансинга. Колкото и да ми беше забавно, танците си бяха непосилно предизвикателство. Върнахме се на бара и Ребека си поръча бърбън.. и още един.
- Внимавай да не се напиеш. - засмях се.
Никак не си поплюваше. Пресушаваше чашите една след друга, без дори да си поеме дъх.
- Още едно уиски. - обърнах се към бармана и от своя страна изпих чашата, веднага щом ми я даде. Направих му знак за още едно.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 8:48 pm

- Не се напивам толкова лесно. - промърморих, но сякаш в отговор на думите ми, третия бърбън на екс ме накара да присвия леко очи. Погледнах към Джейк, който пък на свой ред пресушаваше уиски след уиски.
Усмихнах се предизвикателно:
- О, ще се състезаваме, така ли? - рекох му. - Но това е нищо. - посочих към питиетата ни. На лицето му се изписа объркана изражение и преди още да осъзнае какво става, се обърнах към бармана и му казах: Дай материали за един класически шот с текила. Момчето зад бара се ухили и след миг пред нас се появиха две малки чашки, шише с текила, нарязани лимони и сол. - Е, кой ще има честта? - попитах Джейк с дяволите усмивка, докато наливах текилата.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 9:06 pm

Бройката на уискитата постянно се увеличаваше. Но, както забелязах и тя не спираше с бърбъна. Стана още по-забавно, когато поръча на бармана текила. Значи обичаше и да си играе...
- Е, кой ще има честта? - дяволитото й изражение ми харесваше.
- Заповядай. Покажи ми какво можеш. - подканих я закачливо.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 9:25 pm

Кимнах доволно и грабнах солта. Поръсих малко по горната част на ръката си и взех чашата с текила. Изпих течността с една глътка, облизах ръката си и се приготвих за финала. Мина реда и на лимона, ала от киселия вкус в устата ми, се наложи пак да присвия очи.
Тръснах глава:
- Боже, обичам шотовете. - промъвих с въздишка. - Твой ред. - обърнах се към Джейк с подканваща усмивка.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 9:50 pm

- Гледай как се прави.
Поръсих сол по дланта си. Взех една чаша с текила и я изпих на екс. Последва я втора, а след това и трета. Облизах ръката си и отхапах от парчето лимон. Направих кисела физиономия от вкуса му, но след това се засмях.
- Втори рунд?
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 10:00 pm

- Хей, трябваше да се редуваме! - извиках като недоволно малко дете. И без да кажа нищо повече, се заех да наваксвам. След третия шот киселия вкус вече не ми правеше впечаление. Отдавна бях престанала да следя колко точно шота вече бях изпила, обърнах се към Джейк и със самодоволна усмивка рекох:
- Да речем, че току-що минах втори рунд. - намигнах му и се залових с поредния шот, а след момент и той направи същото.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 10:20 pm

- Ооо, не се цупи. - засмях се.
Тя се зае да пресушава чашите. За момент просто я наблюдавах, но не след дълго последвах примера й. По едно време напълно забравих за солта и лимоните. Изсипвах шотовете в гърлото си един по един, докато накрая не остана само една чаша. Протегнах се, за да я взема, но ръката на Ребека ме спря. Явно нямаше да ми даде толкова лесно да я победя в малката ни игричка.
- Хм... да си я поделим? - засмях се.

Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 10:26 pm

- И как точно мислиш да стане това? - полюбопитствах с най-невинната усмивка, която можех да докарам.
За миг в съзнанието ми се появи гласчето на разума, което ми напомняше, че почти не познавах този мъж, но пък това гласче беше много, много тихо, тъй че си позволих да го игнорирам.
Огледах отново Джейк - отгоре до долу, но приковах поглед в очите му и зачаках да видя какво ще направи.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 10:38 pm

- Ето така.
Взех чашата и изсипах част от течността в устата си, но не преглътнах. Приближих се до нея, като не бързах, чаках да ми даде знак дали да спра. Тъй като не видях с нищо да показа, че иска именно това, впих устни в нейните. Текилата се разля в устите и на двама ни. Придърпах я по-близо, като не се отделях от устните й. Определено изпитите шотове си казваха думата.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 10:54 pm

Една малка глътка и текилата вече я нямаше.
Само дето и двамата не се отдръпнахме. Той ме придърпа по-близо до себе си, а аз на свой ред се вкопчих в блузата му.
Устните му бяха топли и меки, а с всяка изминала секунда, целувката ставаше по-задълбочена.
Тръпка премина през тялото ми и си заставих да отделя устни от неговите.
Вдигнах глава и срещнах поледа му, но нито един от двама ни не пожела да проговори.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Джейк Милър Чет Дек 02, 2010 11:02 pm

Когато се отдръпнах от нея, настана неловко мълчание. Ех, как мразех такива моменти. И двамата се чудим какво да кажем... дали въобще да кажем нещо.
- Май преминахме и трети рунд. - усмихнах се. Трябваше да наруша мълчанието, защото тягосната обстановка беше непоносима и за двама ни.
- Налей ми още едно уиски. - обърнах се към бармана. Така или иначе бях започнал, поне да завърша както трябва.
Джейк Милър
Джейк Милър
Famous
Famous

Брой мнения : 134

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 02, 2010 11:10 pm

Не бях сигурна, че нямаше да сбъркам "бърбън" с "бръмбар", затова щом бармана погледна въпросително към мен поклатих глава.
Определно в момента бях кълбо от емоции - една част от мен, не искаше тази нощ да свършва, втора все още беше леко шокирана от факта, че бях целунала почти непознат мъж, а трета се чудеше защо подяволите се отдръпнах. Май един бърбън щеше да ми е от полза.
Изпуснах дълга въздишка:
- Де да бяха всички трети рундове такива. - подсмихнах се. Бях взела решението да послушам първата част от оплетеното кълбо. - Има ли и четвърти? - обърнах се към Джейк със съблазнителна усмивка - сега всичко зависеше от него.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Бар "Underground" - Page 2 Empty Re: Бар "Underground"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите