Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terranova

3 posters

Go down

Terranova Empty Terranova

Писане by Eleonor Chloé Bennett Пон Ное 08, 2010 9:12 pm

Terranova TERRANOVA-Vitosha-19-2
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Джесика Парис Нед Сеп 04, 2011 2:25 pm

Разглеждах си моя храм (мола ако не сте се сетили) и изведнъж видях надпис ,,Terranova'',което в превод от моя роден език означаваше,,Ела и изкупи всичко!''.Малко преди да влезна в магазина си извадих огледалцето и червеното червило си допълних грима.Ех,голяма лиготия съм била.Влязох и първото впечатление ми направиха 5 поли,3 блузки и още 7 къси панталони.
С една дума всичко ми направи впечатление.Щях да изкупя всичко което видя,но за жалост нямах пари.Поне у себе си.Ама аз абсолютно нигога не си ги нося,помислих си аз.Аз просто си взех една тениска с човечета и отидох в пробната да си я меря поне.После излязох и си върнах тениската на мястото.Видях едно момиче което също разглеждаше дрехите и тъкмо когато щеше да вземе една супер яка черна къса рокля казах:
-Хъм,това не ти отива избери някое друго!
И още когато го казах,си пролича че лъжа.
Джесика Парис
Джесика Парис

Брой мнения : 364

http://insomnia-miami.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Таря Тайтейлилан Нед Сеп 04, 2011 2:43 pm

Обърнах се рязко, когато чух някой да проговаря зад мен. До този момент бях напълно погълната от пазара си. Като се има предвид, че имах намерение да правя американско турне, категорично се нуждаех от още дрехи. И защо ли, казах си, да не се сдобия с тях именно в Холивуд? Макар че тук още не бях спечелила и долар, имах достатъчно - предостатъчно всъщност - пари от успеха, който имах в Европа за последните пет години.
Видях русокосо момиче, може би малко по-млада от мен, която тъкмо излизаше от пробната и държеше някаква тениска. Усмихнах й се лъчезарно въпреки коментара й за избора ми, докато оглеждах роклята, с която смятах да се сдобия, още веднъж.
- Всъщност дрешката си е доста прилична. Ще ме накара да изглеждам по-висока и по-...хм, благословена от майката Природа откъм физически дадености, а и ще отива на новите ми сандали. - кимнах към въпросните обувки. Бяха на много тънък седемсантиметров ток с изящни кръстосани каишки отзад и изкуствени диаманти по същите черни каишки отпред.
Подадох ръка на непознатата за поздрав.
- Таря Тайтейлилан, приятно ми е.
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Джесика Парис Нед Сеп 04, 2011 2:57 pm

-Аз съм Джесика Парис.-казах и аз подадох ръката си.Знаех че Таря беше права,по-добре отколкото тя си мислеше.А и обувките и не бяха лоши.
-Вие сте си достатъчно висока.Но може и да е заради обувките.-свих рамене аз.-Мога ли да ви попитам нещо?Да сте виждали в Холивуд просяци?Имам предвид,един ден бях в парка и видях една баба да ми иска пари.И аз и дадох.
Личеше си че лъжа в последното изречение.Много бяха лъжите ми за днес просто.
-А и имате ли си професия?-казах и се усмихнах фалшиво.
Джесика Парис
Джесика Парис

Брой мнения : 364

http://insomnia-miami.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Таря Тайтейлилан Нед Сеп 04, 2011 3:08 pm

Въздъхнах, когато чух коментара й за височината ми.
- Метър и шийсет и седем. Не е кой знае колко внушително, особено за готик метъл певица.
Усмихнах се с обичайната си ненатрапчива усмивка, като се сдържах да не се разсмея, особено при въпроса за просяците.
- Просяци? Тук? Не, досега не бях срещала такова явление, но предполагам, че тук всичко може да се случи. - свих рамене. - Особено при толкова много богати хора, които биха им дали пари... И, да - имам професия, макар и със сигурност да не съм я започнала тук. Певица. Всъщност в момента избирам какви ли не тоалети за следващото си турне, че и за фотосесията, която ми предстои заради наскоро излезлия албум...
Проследих погледа й към блузата, която държеше. Не знаех какво работи момичето, но ми приличаше на модел. Иначе едва ли щеше да гледа дрехата с такова безпрекословно богоговение.
- Хм... - промълвих, тъй като й съчувствах. Опитах се да сметна с колко пари разполагах. Тук не бях спечелила нищо, но все още необърнатото в долари евро? Само в брой имах около двеста. А в кредитната си карта... Колко? Двайсет хиляди? Двайсет и пет? Дори нямах представа за собственото си състояние.
Със сигурност обаче бяха достатъчно много, а аз - прекалено поддатлива на емоциите си, така че накрая изтърсих:
- Ако искаш да те черпя една тениска?
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Джесика Парис Нед Сеп 04, 2011 4:42 pm

-Не,благодаря.-казах аз и се засмях.-На колко години сте.Честно да ви кажа,приличате на 21.Или?
Реших да и направя комплимент за годините понеже изглежда мила.Със сигурност аз не съм мила,а само изглеждам.Харесваше ми в Холувуд.Тук има страшно много хора и има възможност да се запознаеш със всеки.А това е сякаш точно за мен.
-Не знаех че може да се ,,черпи'' и със тениски.-казах през смях аз.Извадих от чантата си една кутия цигари и попитах:
-Искаш ли една?
Джесика Парис
Джесика Парис

Брой мнения : 364

http://insomnia-miami.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Таря Тайтейлилан Нед Сеп 04, 2011 5:04 pm

- Двадесет и четири. - рекох, поласкана от думите й. - Благодаря все пак. А иначе, човек може да бъде почерпен с всичко. - и аз се засмях. Поне това бях научила, откакто бях тук. Човек можеше да получи всичко и да даде всичко в Холивуд. Най-вероятно бях прекалено щедра и чувствителна за подобно място. Дори не бях убедена какво търся тук, но нали бях решила да приключа с това? Щом съм се захванала с Америка, хубаво. Ще издържа, докато свърша с концертите и няколко евентуални фотосесии и ще се прибирам вкъщи.
Докато мислех за това, разглеждах някаква рокля с корсет, която би била перфектна за коя да е сцена, на която се бях качвала. Изглеждаше като ушита за мен и аз усетих как на устните ми се разля усмивка. Погледнах цената и ми се видя сравнително ниска, така че я прибавих към наличните си покупки.
Моделката ми предложи нещо. Погледнах през рамо, когато чух въпроса "Искаш ли една?" и видях кутия. А, пакет с цигари.
- О, не, благодаря. - рекох веднага категорично, след което се опитах да смекча малко гласа си и да обясня отказа си:
- Аз съм певица, при това с висок сопран. - рекох, сякаш това обясняваше всичко, и прибавих. - Всяка цигара би била пагубна за гласа ми...
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Джесика Парис Нед Сеп 04, 2011 6:11 pm

Свих рамене.
-Аз четох някъде че сините сливи са идеални за гласа.Прочистват гърлото.Аз не обичам обаче никакви сливи.
Видях че Таря взе една рокля с корсет и допълних:
-А,това ще е за концертите ти в Холивуд.А,кога ще изнесеш концерт тук?За да знам кога да отида за да видя как пееш.Със сигурност ще пееш хубаво обаче.
Усмихнах се.Таря наистина имаше добър вкус и избираше страхотни дрехи за себе си.Отидох да върна тениската,или по-точно-пльоснах я на първото видяно място и се обърнах към момичето:
-Е,24 години не са много години.Аз съм на 19.
Джесика Парис
Джесика Парис

Брой мнения : 364

http://insomnia-miami.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Таря Тайтейлилан Нед Сеп 04, 2011 9:08 pm

- А деветнайсет са доста малко. - отбелязах аз леко загрижено, но побързах да добавя. - Не ме разбирай погрешно, не смятам, че си дете или нещо такова, просто ми се вижда малко за Холивуд. Аз съм на двадесет и четири и съм тук едва от няколко седмици и съм под постоянен стрес. Вчера, например, режисьорът на фотосесиите ми звъня от Бразилия - Бразилия! - за да ми каже кога да отида там. А аз съм толкова заета, че не мога да си позволя половин час пътуване със самолет... Още малко и ще ме накара сама да си направя снимките за последния...
Внезапно млъкнах и се обърнах към Джесика с лице тип "току-що-ми-хрумна-идея".
- Хм, ти си модел, нали? - не изчаках да отговори, но пък бях сигурна, така че продължих нататък. - Имап опит със снимките. Чудех се дали не можеш... хм, нали знаеш... да ми помогнеш с тази работа? - попитах колебливо.
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Джесика Парис Пон Сеп 05, 2011 4:35 pm

Таря ме попита дали искам да и помогна със снимките.
-Да,разбира се.-казах.-Доста бързо разбра че съм модел.
Засмях се.Обикновено след името казвах и професията си,но днес пропуснах.Или по-скоро не исках.
-Фотосесия ли ще правиш?-попитах през смях.
Погледнах настрани и видях една страхотна чанта и се запътих към нея.
-Това сигурно ми отива.-казах си аз.
Застанах пред едно огледало и реших че по добре би отивала на Таря и и предложих:
-Това харесва ли ти?
Не мислех че ще харесва бяла чантичка с надписи и затова я попитах.
-Мисля че това много ще ти отива.
Усмихнах се.
-А,чантата ще отива и на...тази рокля.
Роклята беше малко над коляното,сива и прилепнала по тялото(когато я облечеш) с тънички презрамки.Страхотия!
-Видях още много страхотни дрехи,но мисля вече че прекалявам малко.Малко.
Усмихнах се отново и върнах дрехите по местата,освен чантата.Мисля да кажа да ми я запазат,какво ще кажеш?

Джесика Парис
Джесика Парис

Брой мнения : 364

http://insomnia-miami.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Terranova Empty Re: Terranova

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите