Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Холивуд, L.A. преди няколко дни

2 posters

Go down

Холивуд, L.A. преди няколко дни Empty Холивуд, L.A. преди няколко дни

Писане by Девиън Хелман Съб Яну 05, 2013 3:36 pm

Лек полъх на вятър изви листата по клоните на дърветата в този сравнително слънчев ден.Слънцето всячески се опитваше да си провре път през облаците и да озари озари улиците ,но числеността им беше просто твърдея голяма,че да ги бребори.И все улиците се пълнеха с хора така все едно слънцето грееше и хората бяха излезли да прекарат време навън.Самия Девиън се намираше в едно кафене от където наблюдаваше преминаващите хора отвън с чаша топъл шоколад в ръка.Пийваше от време на време по малки глътки и си хапваше бисвитки от една чинийка на неговата маса.Беше си облякъл пуловер и беше с бяла риза отдолу докато надолу носеше просто дънки.С голям интерес наблюдаваше тези които преминаваха покрай кафенето.Заглеждаше се по женската част от тези пешеходци повечко от необходимото като,че ли.Те бързо изчезваха от полезрението му, но той се опитваше хубаво да ги огледа преди да преминат през прозореца.
Девиън Хелман
Девиън Хелман
Still studying
Still studying

Име : Девиън Хелман
Брой мнения : 17

Върнете се в началото Go down

Холивуд, L.A. преди няколко дни Empty Re: Холивуд, L.A. преди няколко дни

Писане by Eleonor Chloé Bennett Съб Яну 05, 2013 4:06 pm

Понякога си мислех, че животът ми е постоянно повтаряне на едни и същи действия. Неведнъж съм се замисляла над това (основно, когато съм умирала от скука) и съм стигала до извода, че може би наистина е така. Нямаше какво да направя. Точно в този момент животът ми бе в застой. Работата почти я нямаше, ходех до студиото и офиса, колкото да правя нещо през деня. Мениджърът ми търсеше нови възможности за филми, но за жалост такива не се появяваха. Индустрията сякаш бе заспала в зимен сън. Докато разсъждавах над тези доста важни неща от живота ми, се разхождах из един от големите паркове в Лос Анджелис. За пореден път се удивлявах на зимните картини. Рядко се случваше тук да вали сняг, но точно на тази Коледа стана чудо.
От далече забелязах блещукащия надпис на едно кафене. Реших да се скрия малко на топло. Колкото и да беше красив сезонът, беше и доста студен. Ръцете ми бяха измръзнали. Половин час в заведение нямаше да ми се отрази зле. Точно преди да вляза, незнайно откъде изскочи някакъв папарак. Бях сигурна, че направи поне сто снимки. Погледнах го пренебрежително и влязох вътре. Е, сега нямаше какво до направи, тъй като подобни персони не бяха допускани вътре. Забелязах, че няколко души се обърнаха и ме изгледаха, докато минавах. Стигнах до касата и си поръчах едно топло капучино. След като платих, се огледах за свободни места. Сепаретата ме привличаха - забутани и скрити от хорските погледи. Именно натам се и насочих. Отпих голяма глътка от напитката си. Срещу мен седеше един мъж, който ме погледна с интерес. Очевидно позна коя съм. Направих се на луда и разсейвах погледа си, колкото можех, въпреки че на моменти ми беше непосилно.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Холивуд, L.A. преди няколко дни Empty Re: Холивуд, L.A. преди няколко дни

Писане by Девиън Хелман Съб Яну 05, 2013 4:16 pm

Любопитните очи на Девиън веднага сканираха лицето на непозната жена.Стори му се позната от някъде ,но можеше да си спомни от къде я познава по физиономия.Май беше някаква известна личност защото смътно изплува в съзнанието му спомена,че я бе зървал на корицата на едно списание.Съдейки по невероятния й външен вид, тя като,че ли май беше някакъв вид фотомоделка ли нещо подобно.Той разтърси глава опитвайки се да престане да я зяпа така все едно беше току-що паднала от марс.Веднага му дойде на ум,че на нея сигурно и бе доста неприятно така да я зяпат и за това бързо отмести погледа си от ней опитвайки се да не я гледа.Това обаче се оказа доста трудно.Изглежда други клиенти на кафенето също проявиха видим интерес към русата особа защото някой от тях дори почнаха тихо да си шушукат като я сочеха с ръце.Младия мъж само отпи глътка от топлия си шоколад като малко от напитката остана по устните му.
Девиън Хелман
Девиън Хелман
Still studying
Still studying

Име : Девиън Хелман
Брой мнения : 17

Върнете се в началото Go down

Холивуд, L.A. преди няколко дни Empty Re: Холивуд, L.A. преди няколко дни

Писане by Eleonor Chloé Bennett Съб Яну 05, 2013 9:59 pm

Още няколко души се обърнаха в момента, в който седнах в сепарето. Забелязах и фотографите, скупчили се пред входа на заведението. Напук пък нямаше да изляза, независимо колко време щеше да ми отнеме, докато им писне и просто си тръгнат. Вече започваше да ми идва до гуша цялото това зяпане от страна на всякакви минувачи. Мечтаех за дните, в които ще изляза свободно навън, без нито един човек да ме посочи, да започне да ми шушука зад гърба, без снимащи ме папараци и пищящи фенове. Забелязах момчето, което ме беше загледало и преди малко.
"Какво пък?", запитах се. Нямаше да откажа малко компания, и без друго бях сама. Взех чашата си и се запътих към въпросната маса.
- Свободно ли е? - попитах, сочейки празния стол пред него с усмивка на лицето.
Той ми кимна и аз седнах, настанявайки се удобно. Обвих все още студените си ръце около горещата чаша, като след това отпих една обилна глътка от капучиното, стопляща цялото ми тяло. Реших, че ще е редно поне да се представя, не стига, че и му се натресох на масата. Предположих, че вече ме е познал, но няма значение. Най-добре беше да не си споменавам цялото име, за всеки случай.
- Аз съм Елеонор, между другото. Или Ел. Или Нора, както решиш - засмях се и подадох ръката си към непознатия.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Холивуд, L.A. преди няколко дни Empty Re: Холивуд, L.A. преди няколко дни

Писане by Девиън Хелман Съб Яну 05, 2013 10:09 pm

- А, приятно ми е да се запознаем Ел!Аз съм Девиън, но може да ме наричаш просто Дев на кратко, ако искаш. - усмихна се той премести чашата в лявата си ръка и протегна дясната си за да здрависа с русокоската.
След здрависването Яков отново отпи от своята чаша с топъл шоколад и погледна за миг всички онези папараци които стояха навън сами и не им даваха да влизат вътре.
- Тези нахални хиени май не те оставян намира, а? - попита той съвсем нехайно като погледна към момичето със своите кафяви очи изпълнени с любопитство,но и с интерес.
Все пак се възхищаваше на това,че реши да седне точно на неговата маса и въпреки онези фотографи отвън, да си се наслаждава на капучиното без да се тревожи за хорското мнение.Малко известни хора бяха способни на подобно нещо като те просто често се затваряха в себе си и параноично обръщаха постоянно глава назад да видят да ли не ги снимат.Изглежда Елеонор не беше от тях което си беше изключителна рядкост.
Девиън Хелман
Девиън Хелман
Still studying
Still studying

Име : Девиън Хелман
Брой мнения : 17

Върнете се в началото Go down

Холивуд, L.A. преди няколко дни Empty Re: Холивуд, L.A. преди няколко дни

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите