Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starbucks

+24
Джовани Александро
Amanda Mills.
Иън Петифър
Александра Удинов
Dominique Bay.
Катерина Алейн
Ребека Хърд-Ууд
Скарлет Селестина Евърууд
Стейси Хатауей
Роуз Стоун
Скот Джей Евънс
Нора Морган
Енви Феърчайлд
Уайлд Белтбъстър
Ариа Спенсър
Джейк Милър
Дария Лоугън
Claire Stonem
Мариса Байнс
Стефан Паркър
Мария-Тереза Мичъл
Дмитрий Петерхоф
Кай Бренуин
Eleonor Chloé Bennett
28 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Starbucks Empty Starbucks

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Ное 14, 2010 1:27 pm

Starbucks Ornate-architecture-Starbucks-cafe-Martin
Старбъкс е едно страшно любимо място на всички тийнейджъри, а и не само. И на звездите. Доста често, тук можете да се натъкнете на любимия си актьор. Кафенето има маси и отвън, тъй че, когато е топло, клиентите могат да сядат на чист въздух.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Ное 14, 2010 2:39 pm

Просто ми писна. Тази Клюкарка ме изкарваше извън нерви. Не стига, че пишеше само неща от личния живот на хората, ами сега от нея разбрах, че сестра ми се е върнала. Имах нужда да се разходя или да отида някъде, където да не съм "идол-на-всички", нито пък "най-добрата-и-любима-певица". Може би на Марс щеше да ми е най-хубаво. Но нищо чудно и там да знаят коя съм. Набързо се облякох, като не пропуснах да си сложа тъмните очила. Само ми беше до фенове и автографи. Качих се на колата си и потеглих към центъра.
Този път изминах разстоянието за отрицателно време. Дори сутринта, когато буквално карах като бясна, пътят ми отне седем минути повече. Спрях на един от закритите паркинги, слизайки на последния етаж. Папараците наистина бяха навсякъде и могат да разпознаят белия ми кабриолет дори от километри. Сведох поглед към земята, взех си билетче за колата и побързах да изляза навън. Ходех, забила очи в тротоара. Не, никак не беше интересен, но в неделя следобяд имаше най-много хора по улиците. Не си мислете, че мразя феновете си. Напротив. Обичам ги. Но просто сега не ми беше до това, защото си имах достатъчно проблеми. Две тинейджърки се загледаха в мен и неуверено се запътиха към мен. По дяволите. Забързах хода, влязох в Старбъкс и се слях с тълпата вътре. Наредих се на опашката. Ох, тук беше ужасно горещо. Най-накрая дойде моя ред.
- Едно студено лате - стрелнах и извадих портмонето от чантата си. Платих почтените пет долара и седнах на една от масите.
Извадих телефона си и започнах да разглеждам не какво да е, ами блога на Клюкарката.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Кай Бренуин Нед Ное 14, 2010 4:46 pm

С ръце в джобовете, обул любимите си кецове, тениска с къс ръкав и дънки, Кай мудно и безгрижно крачеше към "Старбъкс". Не че имаше кой знае каква нужда от напитка. По-точно си имаше нужда от компания, или пък сам да размишлява върху.. каквото и да е. Просто отчаяно се нуждаеше да прави НЕЩО.
Разбира се, ако успее да си намери място в претъпканото кафене.
Внимателно се огледа за някоя свободно място, докато не забеляза жена с тъмни очила, която разглеждаше телефона си. Ами да, това беше певицата Елеонор Бенет. Може би най-нахално щеше да се натрапи. О, да, в това си го биваше.
-Здравей. - поздрави той - Може ли да седна?
Кай Бренуин
Кай Бренуин

Брой мнения : 8

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Ное 14, 2010 4:57 pm

Вдигнах стреснато поглед в момента, в който усетих нечие чуждо присъствие. Тогава видях Кай, Кай Бренуин. Бяхме се засичали, все пак беше актьор и професиите ни се обединяваха в едно - шоубизнес. Дали беше на наградите emmy или оскарите, не помня. Затова съм най-ужасният физиономист на света. Но някак си трябваше околните да свикнат с това.
- Здравей - отвърнах, успокоявайки се, че това не е от моите любими приятели с огромните фотоапарати, дебнещи ме навсякъде. - Да, да, сядай - казах, сочейки празния стол пред себе си.
Реших, че ще е ужасно невъзпитано от моя страна да продължа да чета блога на Клюкарката, затова просто погледнах колко е часа и прибрах телефона в чантата си. Наистина бях бясна. Само да разбера кой се криеше зад образа на тази (не искате да чувате какво каза Ел) ..., кълна се, ще я убия с голи ръце без да ми мигне окото. Настъпи неловко мълчание. Нямах си представа как ме е разпознал, при положение, че бях навлечена с хиляди дрехи, опитвайки се да се скрия. Трябваше да завържа разговор, защото иначе...ами нямаше да е добре и щеше да остане с лошо впечатление за мен...И току-виж Клюкарката пак написала нещо в бога си.
- Е, Кай, какво те води насам?
Това беше най-глупавият въпрос, за който се сетих. Но точно сега, мозъкът ми не функциунираше, както трябва. Отпих малко от латето си. Постепенно, кафенето започна да се изпразва. Ох, не, край! Писна ми! Махнах тъмните очи, прибрах ги в чантата и съблякох якето си. Не ми пука за нищо, нищичко. Кой каквото ще да се мисли, а ако някой иска да ме снима - добре дошъл е. Животът е гаден, но някак си трябва да се справяш с него, ако искаш да оцелееш.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Дмитрий Петерхоф Пон Ное 15, 2010 9:22 pm

Дмитрий влезе в кафето,готов за уговорената среща.Надяваше се да става въпрос за нещо наистина сериозно и да работи със сериозни хора,защото просто му бе писнало да изпълнява прищявките на разглезени дами,които просто се чудят как да се съблечат още малко.
Седна на една маса в дъното на помещението и зачака клиентката си.
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Пон Ное 15, 2010 9:27 pm

За щастие Мария беше имала малко време да остави покупките си и да се преоблече. Закъсняваше само с приличните пет минути, които бяха съвсем в рамките на допустимото, дори бяха препоръчителни за дама. Макар че беше взела първото, което й беше попаднало под ръцете, певицата изглеждаше съвсем прилично - със сини широчки дънки и тениска на WWF. Струваше й се, че костюмът би бил прекалено официален за Старбъкс.
Тя влезе в кафето и се огледа. Беше виждала снимки на режисьора и затова не й беше трудно да го разпознае. Мария се настани до него и попита с усмивка:
- Димитрий Петерхоф?
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Дмитрий Петерхоф Пон Ное 15, 2010 9:33 pm

Дмитрий за тези 5 минути си бе поръчал кафе и вече допушваше цигарата си.Появата на жената не остана незабелязана още с влизането в кафенето.
Огледа я,докато се приближаваше към него.Имаше вродена непосредственост относно облекло,та нямаше да имат проблем..Момичето имаше вкус и това се хареса на режисьора.Дълга коса,красиво лице и тяло..
-Ако си Мария-Тереза-да..Ако не си-не..-той издиша димът нагоре и се усмихна с невинно заговорническата си усмивка
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Пон Ное 15, 2010 9:42 pm

- Тогава приемам отговора за "да". - остроумието от разговора с Ю не беше напуснало певицата. Нещо в писателя я беше накарало отново да пробуди интелигентността и шестото си чувство.
Мария набързо отиде да си вземе кафе (Единственото неудобно на Старбъкс беше самообслужването.) и се върна при режисьора. Вече можеше да се настани удобно. Когато човек говори за работа, винаги трябва да се чувства комфортно.
- Приятно ми е да се запознаем на живо, господин Петерхоф.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Дмитрий Петерхоф Пон Ное 15, 2010 9:46 pm

-Чувството е взаимно.-добави Дмитрий и изгаси цигарата си.-Та..Слънце,имаме да говорим по работа.-мразеше да протака.Обичаше да изяснява условията още в самото начало и да свърши бързо това,за което е нает.Обичаше точността и стриктността на изпълнение..-Как точно си представяш клипа?
Отново пусна усмивката си и се загледа в Мария..
Имаше добро предчувствие за съвместния им проект.
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Пон Ное 15, 2010 9:52 pm

Директно по въпроса. Това харесваше на Мария, само че сценаристът с оригиналните идеи закъсняваше. Той трябваше да има думата точно по въпроса с цялстната концепция на клипа, но пък нямаше да е лошо режисьорът да чуе мнението и на певицата.
- Представям си го цветен. Песента предразполага към нещо по-екстравагантно с чист арабски дух, сещата се. Само че не мисля, че точно моето лице би било най-подходящо за целта. Мислех си за модели или танцьорки...
Неволно Тереза направи един типичен жест с ръце, който издаваше усилена мисловна дейност. Нистина визуалните изкуства й куцаха за сметка на други.
- Накратко: от мен пеенето, красотата - от красивите.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Дмитрий Петерхоф Пон Ное 15, 2010 9:59 pm

Дмитрий се смръщи.Мисленето й не му хареса особено много и щеше да попромени мнението й.
-Грешка..Ако липсваш ти.-махна вяло с ръка.-По-добре да пуснеш слайдшоу със снимките на същите модели и актриси.Това е твоята песен,а не тяхната и ти трябва да присъстваш в клипа.
Рязко бе променил настроението си към сериозност и недоволност от една страна.
Предположи,че чакат и сценариста,но не попита..
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Пон Ное 15, 2010 10:05 pm

- Вие сте професионалистът. - съгласи се Мария. В крайна сметка тя нищичко не разбираше от PR, реклама и всичко останало, което трябваше, за да се продава една песен. В операта беше лесно - излизаш, облечен като лелка от 18-ти век, скъсваш си гърлото от пеене и всичко е точно. В Холивуд беше някак си по-сложно. Не беше необходимо да си просто талантлив.
- Всъщност не знам какви идеи има сценаристът. Сигурно е в някое задръстване. - Мария погледна часовника си. Час пик. Естествено, че имаше задръстване, а не всички предпочитаха придвижването пеш като нея.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Дмитрий Петерхоф Пон Ное 15, 2010 10:09 pm

-Остави неговите идеи-засмя се Дмитрий много по-весел от преди малко.-Не оставяй всичко в ръцете на другите.Кажи ми какво искаш ти,Мария.
Отпи от кафето си и запали нова цигара.Пушенето го бе научил от затвора и честитка,вече даже не мислеше да го отказва.Дмитрий нищо не го притискаше.Нито кризата,нито моралът налаган от обществото.Беше напълно самостоятелен и не му пукаше за нищо..
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Пон Ное 15, 2010 10:27 pm

Ала не моралът спираше Мария от това да пуши, а кариерата. Димът хич не й се отразяваше добре, но не каза нищо на Димитрий. Беше свикнала да е в комнапия на пушачи, а и нямаше да й се наложи да пее довечера. Можеше даси позволи да не е във форма за си бемол.
- Да видим... Ако трябва да си развихря въображението, бих казала светлина. Искам да има много различни видове светлина и нямам предвид цевтове, а нюанси само на един. Сенки, малко мистериозност в началото и малко хубави танци в по-динамичната част. Освен това смятам, че само на тази песен или на хелоуин парти мога да си позволя да сложа от онези арабски крила и блещукащ грим с камъчета. Също така не знам дали е подходящо като за първи клип, но може да вкараме нещо като кратка история.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Дмитрий Петерхоф Вто Ное 16, 2010 9:26 am

Дмитрий се замисли за секунда и остави чашата с кафето на масичката.Обстойно обмисли идеята й.Наистина беше добра.Мария определено знаеше какво иска и искаше най-правилното нещо и то доста красиво.
-Замислила си го идеално.-плесна с ръце след краткия,но обстоен размисъл.-Ще направим точно така..Много светлина,декори и нещо доста шарено,екзотично.А историята трябва да е мистична и свързана с арабските обичаи.
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Стефан Паркър Вто Ное 16, 2010 7:21 pm

Ето това, точно това, го мразех най-много! Да закъснявам. Нахлух в кафенето като пълен варварин с леко препъване на прага и обиколих набързо всички маси с поглед.
На една маса, край фитрината, забелязах мъж и жена, които да си приказват. Май това бяха моите хора?
Поутупах дрехите си, пригладих рошавата коса и бавно тръгнах към тях.
-Мария-Тереза?-обърнах се вежливо към жената
Тя се завъртя бързичко към мен, прецени ме с поглед и след това топло ми се усмихна
-Стефан Паркър, ако не се лъжа?-отговори тя и подаде внимателно ръка
Поех я, а след това се здрависах с мъжа
-Димитрий Петерхоф-представи се той и ми кимна
-Много, ама, много съжелявам за закъснението!-започнах докато сядах-Надявам, се че не съм изпуснал много?
-Не, ни най-малко-отвърна Димитрий-Госпожицата тъкмо ми разказваше за идеята си...Иска цветове, мистериозност...
Кимнах доволен, че тъкмо бях улучил идеята.
-А ето я и моята-избърборих бързо-Да, има и цветове, светлина и много танци, както се подразбира!
Мария се усмихна още по-широко
-Така...-разперих ръце всякаш действието се развиваше пред нас-Приказките от 1001 нощт! Шехерезада, султана, харема...Но вместо истории тя пее песни...Да, малко е...странно...
-Мащабно-поправи ме Димитрий намръщено
Стефан Паркър
Стефан Паркър

Брой мнения : 48

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Вто Ное 16, 2010 7:42 pm

В главата на Мария се завъртя една налудничава идея, която я накара да се усмихне. Шихиризада, която пее песни. Това й звучеше като сценарий не за един клип, а за цяла серия от клипове, подобно на музикален филм към някой албум и въпреки че нямаше намерение скоро да прави нов проект с арабско звучене, идеята й хареса.
- Звучи добре, но как ще поберем подобна дълга история в четири минути? - попита певицата, която отлично знаеше, че нямаше как да се сбие цяла приказка заедно с някакви други кадри на пустини, танцьорки и самата нея в рамките на песента.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Стефан Паркър Вто Ное 16, 2010 7:54 pm

-Имам нахвърляни някои записки...-започнах-Всъщност това няма да е цялата история, просто Шехерезада в харема, няколко кадъра със султана и доста на танцьорки...Какво милите г-н Петърхоф?
Обърнах се към него съвсем бавно и някак нахално, досадно...Той присви очи и кимна леко.
Стефан Паркър
Стефан Паркър

Брой мнения : 48

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Дмитрий Петерхоф Вто Ное 16, 2010 8:21 pm

-Дам,не е лоша идея,но искам да вкараме неописуема екзотика,но не прекалена разсъблеченост..Ще изглежда ефтино..-сви рамене и отново запали цигара,издишвайки дима.
Трябваше да признае,че Мария си е намерила и добър човек за сценария.Общо взето екипа,грижещ се за клипа ще бъде супер..
-Та кога ще снимаме?
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Вто Ное 16, 2010 8:50 pm

- Преди въпросът кога трябва да се отговори на два други. - отбеляза Мария. - С какъв екип и къде? Според това вече може да си нагласим програмите и да говорим за по-точни неща. И двамата отлично знаете, че клипът няма да е много високобюджете, защото е дебютен. Следователно не можем да говорим за масовостта, която ни се иска.
Да, Мария засегна неизбежния финансов въпрос. Нямаше как да не го направи, защото не се знаеше кой каква част от бюджета ще иска и дали изобщо ще се съгласи да работи за съответното заплащане.

/ Мисля, че тук трябва да говорим с админката как ще става заплащането на хората от екипа. Тя е отпуснала 10 000 като бюджет и 3000 от тях са за визията на певицата - парацалки, обувки и т.н.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Стефан Паркър Сря Ное 17, 2010 8:24 pm

Хвърлих поглед към часовника над главата на жената.
Оооу, що за ден! Закъснявах на макс!
-Емиии...-заблещих-Няма да взимаме най-скъпоплатените модели...Ще..ъмм...Дрешките ще са под наем и...Ще стигнант, ще стигнат! Моля ви, извинете ме, но трябва да бързам за друга среща!
Изправих се, а Мария и Димитрий ме последваха. Здрависах се с тях и се затичах към следващата среща с хазяайката
Стефан Паркър
Стефан Паркър

Брой мнения : 48

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Сря Ное 17, 2010 10:16 pm

- Ние с Вас, господин Петерхоф, май ще трябва да се срещнем още веднъж, защото ние хубаво ще определим ден за снимане, но не сме уточнили какви площадки и хора ще ни трябват. - каза Мария след като Стефан си тръгна. Ако не станеше поне една от тези "малки" подробности ясна, от цялата среща нямаше да има никакъв смисъл и пак все едно започваха от нулата. Не можеха всичко да решават на място, включително и това какви облекла ще трябват. Преди самите снимки всичко трябавше да бъде измислено, за да се набави.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Дмитрий Петерхоф Пет Ное 19, 2010 9:13 pm

Стефан Паркър си тръгна и те отново останаха сами.
Дмитрий се замисли отново над клипа.После щракна с пръсти.
-Няма да е лошо да снимаме в някой арабси клуб или пък да наемем бар за една вечер и да го декорираме.-той сви рамене.-така си представям едната част от клипа..Но ако имаш други предложения,с удоволствие ще променя вижданията си.
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Famous
Famous

Име : Дмитрий Петерхоф
Брой мнения : 92

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мария-Тереза Мичъл Пет Ное 19, 2010 9:59 pm

Мария се замисли и изсумтя тихо. В главата й си зараждаше сериозен творчески процес, който й беше напривичен и трябваше да се напрегне, за да асимилира предложението и да даде свое.
- Арабски клуб не звучи зле за по-модерната част на песента, която е към края. - съгласи се тя с режисьора, но някак не й допадаше през цялото време обстановката да е съвременна. - Може да използваме сухата част на плажа като пустиня, ако успеем по някакъв начин да имитираме дюни и постигнем визуален ефект за безкрайност, макар че ивицата не е от най-широките.
Мария-Тереза Мичъл
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Мариса Байнс Нед Ное 21, 2010 7:59 pm

Реших да изляза от вкъщи и да разгледам Холивуд.Е за един ден нямаше да успея , но поне щях да се поразходя.Вървях си по улиците и видях едно кафене ''Старбъкс'' ..Изглеждаше доста приятно местенце и влязох вътре.Отидох да си поръчам нещо на бара..Там стоеше едно момиче , което обслужваше поредния клиент и аз изчаках да приключи.Тя се обърна към мен и аз си поръчах :
-За мен едно капучино .. - казах , но заедно с мен го каза и някакво момиче .
Обърнах се и видях , че до мен стой момиче, което също си поръчва..
-Извинявай , не видях , че има друг .. - казах.
Мариса Байнс
Мариса Байнс

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Starbucks Empty Re: Starbucks

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите