Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Идеал

Предишната тема Следващата тема Go down

Идеал

Писане by Eleonor Chloé Bennett on Нед Сеп 25, 2011 10:04 am

Какъв е женският/мъжкият идеал за вас?

EARLY IN THE MORNING'S WHEN I THINK ABOUT Y O U
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Re: Идеал

Писане by Lyla Garrity on Сря Сеп 28, 2011 5:05 pm

Мил и грижовен,в никакъв случай вманиачен по това да ме притежава ;да ме разбира ;с голяма доза чувство за хумор ;по-голям на години (е,хайде сега wasntme ) ;good looking,макар че не това е най-важното,ама че да привлече вниманието ми при първия ни сблъсък,все пак едва ли нещо друго би ме накарало да го заговоря ;да е откровен,а също и да цени успехите ми и да не се оплаква,ако понякога се чувства пренебрегнат
Въпреки,че наскоро до тъй огромна степен съм се обсебила от Тейлър Кич,от както гледах "Заветът" (с негово участие) за първи път,все си фантазирам как моята половинка изглежда точно като него hug

Mr. Darcy: So this is your opinion of me. Thank you for explaining so fully. Perhaps these offences might have been overlooked had not your pride been hurt by my honesty...
Elizabeth Bennet: My pride?
Mr. Darcy: ...in admitting scruples about our relationship. Could you expect me to rejoice in the inferiority of your circumstances?
Elizabeth Bennet: And those are the words of a gentleman. From the first moment I met you, your arrogance and conceit, your selfish disdain for the feelings of others made me realize that you were the last man in the world I could ever be prevailed upon to marry.
[they look at each other for a long time as though about to kiss]
Mr. Darcy: Forgive me, madam, for taking up so much of your time.

Lyla Garrity

Име : Лайла Герети
Брой мнения : 185

Писане by Таря Тайтейлилан on Сря Сеп 28, 2011 6:16 pm

Като характер харесвам мъже, които не се отказват, ако се захванат с нещо и които не се предават лесно и държат на това, което правят. Някой, който не би бил прекалено обсебващ и овръзващ. Малко старомодно, но предпочитам човек, който би ме защитил или успокоил, ако имам нужда от това.
Колкото до външния вид.. коса някъде до раменете, светло руса или черна (мда, двете крайности. ;д), и светли очи - сини или зелени, много висок...

Don't they lurk and stay out of range, I bow down before the strange.
When finally they showed their faces, I recognized myself...

Подпис от Хелена Клаус.
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Писане by Jessica Stroup on Съб Окт 01, 2011 11:48 am

Този въпрос са ми го задавали може би тридеесет пъти и винаги отговарям по един и същ начин. Идеалното момче за мен е като характер, да се държи възпитано, а да не е някой от онези надувки, които постоянно биха обидили някой който ги е прередил в магазина или някой такъв който не би помогнал в автобуса на някоя възрастна жена... да учтив и загрижен за другите, да не мисли само за себе си. Да има огромно чувство за хумор, все пак някой трябва да се хили на шегите ми :дд.. Умен! Не много но поне да има нещо в мозъка си. Да разбира хората и да изказва мнението си, но без да се кара на този който не е на неговото мнение. Просто всички имат право на такова. Да е усложлив. Този който би ти подарил поне една роза и да не забравя рождения или именния ти ден. Да помни кога сте се събрали и във НИКАКЪВ случай да не се засегва щом подам някаква критика към приятелите му. Да ми обръща внимание, но и да не зарязва приятелите си както и обратно. Като външност.. косата като на Робърт Петифър :дд.. или поне някакво подобие, очи- никакво значени. Да има собствен стил и да не копирва останалите.

Нещо подобно си представям за бъдещето си гадже ако естествено има такъв индивид на света лД.. но аз не губя вяра... ТРЯБВА ДА ИМА ЗА БОГА... Не всичкиет са некви използвачи все пак... нали?? Rolling Eyes

[size=18]"I hate everything about you,so why do I love you,?!"

[/size]
Jessica Stroup
Still studying
Still studying

Име : Джесика Строуп;
Брой мнения : 1562

Писане by Александра Удинов on Съб Ное 05, 2011 8:07 pm

Е...не съм се замисляла какъв точно е идеалът ми за гадже. Определено не външния вид е на първо място, въпреки, че....би ми направило впечатление при първата ни среща...характер: мил, искрен и нежен...може би това най-вече. Все пак не трябва да сме толкова претенциозни ;д

Александра Удинов
Famous
Famous

Име : Александра Удинов.
Брой мнения : 1001

Писане by Мел Петрова on Съб Ное 05, 2011 8:40 pm

Човекът, който е до мен трябва на първо място да е истински, да чувства. Също за мен е много важно да не се интересува от мнението на околоните, защото то не винаги е правилното. Също бих искала половинката ми да е леко ревнива, харесва ми когато и е неприятно други да ме гледат и ме иска само за себе си. Дали ме интересува дали човекът ще е надут или не?! Всъщност и аз си падам леко надута, така че нямам голями претенции за това.. дали е умен или не? Хм... разбира се, че ще искам той да преуспява в начинанията си, но не мисля, че трябва да го тикам насила да учи или нещо подобно, това е негов личен избор.

that moment you realize you love someone

Мел Петрова
Famous
Famous

Име : Мел Петрова
Брой мнения : 1728

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото