Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Обвързан/а или необвързан/а?

Предишната тема Следващата тема Go down

Обвързан/а или необвързан/а?

Писане by Eleonor Chloé Bennett on Нед Сеп 25, 2011 9:23 am

Е, обвързан/а или неовбързан/а сте? Кое предпочитате и защо?

EARLY IN THE MORNING'S WHEN I THINK ABOUT Y O U
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Re: Обвързан/а или необвързан/а?

Писане by Мел Петрова on Нед Сеп 25, 2011 10:00 am

Необвързана съм и така ми харесва. Честно казано всичките ми връзки са завършвали просто с трагичен край , но все пак е хубаво човек да има някого до себе си, който да го допълва и да му помага.

Последната промяна е направена от Мел Петрова на Нед Сеп 25, 2011 10:04 am; мнението е било променяно общо 1 път

that moment you realize you love someone

Мел Петрова
Famous
Famous

Име : Мел Петрова
Брой мнения : 1728

Писане by Мурасаки Мамеха on Нед Сеп 25, 2011 10:02 am

В момента съм необвързана, защото момчетата, които си падат по мен са твърде страхливи, за да ми предложат, а аз нарочно не предприемам първата крачка. Показала съм достатъчно каква е моето мнение по въпрос, би трябвало някой вече да се е досетил. От бъзливци в живота си нямам нужда.

Мурасаки Мамеха
L.A. citizen
L.A. citizen

Име : Мурасаки Мамеха
Брой мнения : 406

http://aigun.wordpress.com/

Писане by Lyla Garrity on Сря Сеп 28, 2011 12:22 pm

Single Pringle laugh Но не страдам от това: лично аз не познавам представител на мъжкия пол,който да е ревнив в рамките на допустимото.Започвам да се съмнявам,че изобщо съществува такъв човек,който да разбере че някои момичета просто обичат свободата си и не биха търпяли постоянно да се отчитат на някого,защото им се няма доверие.А драмите?!Колко ги мразя само...А с подобен човек ще ги изживявам доста,тъй като за всяко нещо ще прави от мухата-слон.И с опита до момента,започвам да си правя изводите,че не съм човек на сериозностите и вероятно повечето време ще съм сама,но винаги съм се виждала в светлина,обуславяща ме като личност с кариера Smile 2

Mr. Darcy: So this is your opinion of me. Thank you for explaining so fully. Perhaps these offences might have been overlooked had not your pride been hurt by my honesty...
Elizabeth Bennet: My pride?
Mr. Darcy: ...in admitting scruples about our relationship. Could you expect me to rejoice in the inferiority of your circumstances?
Elizabeth Bennet: And those are the words of a gentleman. From the first moment I met you, your arrogance and conceit, your selfish disdain for the feelings of others made me realize that you were the last man in the world I could ever be prevailed upon to marry.
[they look at each other for a long time as though about to kiss]
Mr. Darcy: Forgive me, madam, for taking up so much of your time.

Lyla Garrity

Име : Лайла Герети
Брой мнения : 185

Писане by Jessica Stroup on Съб Окт 01, 2011 2:24 pm

Знам от приятелки, че мой приятел ме харесва. ОКЕЙ ясно, но ми е неудобно аз да направя първата крачка, дори понякога да е нужно. Щом могат да се бият в даскалото нека ми покажат и докажат че си падат по мен. Наистина и аз харесвам един от тях, окей де но само с погледи не минава. Поне една думичка... казвам му здрасти, той сякаш нито ме харесва нито познава, а ми е казвал че ми допадам. Мисля че ми е прекалено рано за това, но по този начин.. каот минаваме през всички тези стъпки така порастваме нали. Някой хора са обвързани само за да не остават назад от приятелите си.. това не е правилно. Ако беше така до сега да съм имала 2948690853489 гаджета, но не НЯМАМ :Дд

[size=18]"I hate everything about you,so why do I love you,?!"

[/size]
Jessica Stroup
Still studying
Still studying

Име : Джесика Строуп;
Брой мнения : 1562

Писане by Александра Блейк on Нед Окт 16, 2011 4:35 pm

необвързана Shocked
Александра Блейк

Брой мнения : 11

Писане by Таря Тайтейлилан on Сря Окт 26, 2011 10:01 pm

Необвързана и честно казано, така си ми харесва.
Никога не съм се влюбвала (което не ми се вижда толкова странно за момиче на петнайсет, но съученичките ми гледат на този факт с известно страхопочитание) и не виждам смисъл да имам връзка с някого, за когото изобщо не ми пука.Звучи доста грубо, но си е така.. Случвало ми се е само веднъж и не ми се ще да повтарям тази грешка.
Накратко - нямам желание да бъда обвързана, докато не се влюбя в някого.

Don't they lurk and stay out of range, I bow down before the strange.
When finally they showed their faces, I recognized myself...

Подпис от Хелена Клаус.
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Писане by Александра Удинов on Нед Ное 06, 2011 1:37 pm

Необвързана...доста лошо съм си патила от любовните връзки, да не споменаваме краткотрайните.По-добре сам, отколкото с неподходящ човек. Така ще страдате и двамата.
А и никога не предприемам първата крачка. Ако някой наистина ме харесва ще напарви всичко възможно да ми го покажи и каже...Мразя неща от типа на бележки, СМС или загатвания, най-малко намеци...

Александра Удинов
Famous
Famous

Име : Александра Удинов.
Брой мнения : 1001

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото