Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любима група

+11
Лиз Уолтън
Навийн Пебълс
Катерина Алейн
Ефи Стонем
Селена Самър
Хърмаяни Уотсън
Изабела Салваторе
Иън Петифър
Роуз Стоун
Анита Блейк
Ребека Хърд-Ууд
15 posters

Go down

Любима група Empty Любима група

Писане by Ребека Хърд-Ууд Сря Юли 27, 2011 8:21 am

Коя е любимата ви група и защо я харесвате?
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Анита Блейк Сря Юли 27, 2011 8:31 am

The Pretty Reckless <33
Анита Блейк
Анита Блейк

Брой мнения : 550

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Роуз Стоун Сря Юли 27, 2011 1:33 pm

Rammstein ;; Placebo ;; Marilyn Manson ;; Asking Alexandria [подредени са не по харесване- всички ги обичам еднакво- а по започване на слушането им]

Такаа. Рамщайн слушам откакто съм се родила, а съзнателно от шестгодишна. Баща ми и чичо ми са огромни техни фенове и запалиха и мен. Знам всичко за тях, знам кога и къде изнасят концерт. Знам всичките им песни наизуст, абе изобщо схванахте картинката.

Пласебо слушам от около две години и наистина ми харесва звученето им и това, че са единствената група, която съм чувала, /може би с изключение на Найтуиш/ чийто певец, когато пее всяка отделна думичка се разбира идеално.

Мерилин Менсън слушам от шест- седем месеца. Харесва ми необичайното звучене на групата. Макар да се води метъл, не звучи като обичайният метъл, който сме свикнали да чуваме. Освен това харесвам визията и стилът им- че не се страхуват да покажат кои са и какво обичат да носят.

Аскинг Александрия слушам от месец- два. Харесва ми скрийм- звученето им, направо те кара да се задъхаш, да се усетиш жив. Попринцип при мен всяка моя любима песен оказва такова влияние. ;дд
Роуз Стоун
Роуз Стоун

Брой мнения : 181

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Иън Петифър Сря Юли 27, 2011 1:45 pm

The Black Eyed Peas
Иън Петифър
Иън Петифър

Брой мнения : 142

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Изабела Салваторе Сря Юли 27, 2011 3:20 pm

аз попринцип не слушам много групи, но най-любимата ми е The Pretty Reckless .. очевидно Very Happy
обожавам ги, защото:
1. Тейлър има умопомрачаващ глас. Отнася ме всеки път, когато я чуя.
2. Бандата й е на ниво. TRP не са от онзи тип банди, които свирят ужасно и вокала замазва положението.
3. Текстовете им са страшни. Повечето ги пише Тейлър с помощта на Бен Филипс, мисля.

Втората ми по любимост група е Paramore.
Изабела Салваторе
Изабела Салваторе

Брой мнения : 138

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Хърмаяни Уотсън Чет Авг 04, 2011 1:26 am

Paramore
Хърмаяни Уотсън
Хърмаяни Уотсън

Брой мнения : 168

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Селена Самър Пет Авг 05, 2011 4:21 pm

Добре ще е да обясните защо харесвате групите, а не да напишете просто името. (:

Такаам, аз не съм слушала всички песни на групите, които ще изброя след малко, а само по четири-пет, но според мен и това е достатъчно.

Linkin Park ;; Едно момиче от един форум ми пусна мухата в главата и аз реших, че трябва да чуя някоя и друга песен на ЛП и чух. И ми хареса. ;д Музиката им е страхотна.

Blue; Backstreet Boys;; Тука е виновна сестра ми. По нейното време Блу и БекстрийтБойс са били .. ъм, модерни и тя естествено не е била по-назад от другите и има доста албуми. Като малка, когато още съществуваха касетофони (хД) помня, че слушаше песните им, та и на мен ми харесаха. Ии от една-две години (;д) редовно си слушам техни парчета. Ноо повече харесвам Блу. ;д

Ъм, други не мисля, че има. ;д
Селена Самър
Селена Самър
Famous
Famous

Брой мнения : 797

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Ефи Стонем Пет Авг 05, 2011 6:52 pm

Добре, ще опитам да изброя някоя и друга група ("опитам" е ключовата дума). Тъй като, когато харесам една група много, слушам само и единствено нейни песни до посиняване, докато съвсем не ми омръзнат ( и ако групата е наистина добра, се сещам отново за тях и ги слушам от време-на време). Затова и любимите ми групи често се сменят.
Изброявам тези, които в момента слушам най-много (списъкът със сигурност няма да е много правдоподобен след време).

Linkin Park .
Тях ги слушам отдавна. Не може да се каже, че са най-любимата ми група на света, но пък са нещо като "класика" в рок предпочитанията ми. Харесват ми почти всичките им песни.

RED; Skillet; Dope; Dead By April; Paramore .
Тези ги харесвам всичките и често ги слушам, но те по-скоро са от онези групи, чиито песни наскоро съм слушала до посиняване, така че засега съм на малко по-различна вълна и се случва да ги игнорирам. Всички ги знам от приятели, освен Paramore (тях всички ги знаят от Здрач хД).

Jesus On Extasy; System Of A Down; Despair's Ray; Nirvana; The Pretty Reckless; Screw; Placebo; RHCP; HIM .
Тези направо ги обичам и ги слушам малко по-често от останалите. Jesus On Extasy харесах заради различното им звучене, въпреки че вокалът не е най-големия талант. System Of A Down са ненормални и направо жестоки. Песните им винаги ме карат да "пея" с тях и да въртя неистово глава. Despair's Ray са си жесток японски рок. Nirvana е вечното "хипи" вдъхновение! (: The Pretty Reckless не харесвам заради това, че Тейлър Момсен е вокалистка (дори не гледам Клюкарката). Харесах ги много заради нейния глас, визията им и леко олдскуул звученето (тип Runaways). Screw имат супер оригинални песни, от които не разбирам дори думичка! Placebo просто няма как да не харесам, Red Hot Chilli Peppers също. HIM са уникални с доста готическото си звучене, страхотния глас на страхотния Ville Valo и оригиналността си.

The Gazette . ("днешната" мания)
Страхотни сладури, които си пеят каквото решат и както решат! Ако по някаква странна причина бъдат откраднати и доведени в България, аз лично бих откраднала трима от тях за съвсем лично ползване! Обичам ги заради стила им, колкото и да е странен (или именно защото е странен), песните и сладкия начин, по който Руки не може да говори английски, пък камо ли да пее на него.

Dir En Grey .(fuck yeah!)
Японска гениалност! Най-уникалният мъжки глас, който съм чувала! Най-коренно променящия си стил, който съм виждала! Щастието <3

Вижте, ако се сетя за още, може и да ги добавя (:
Ефи Стонем
Ефи Стонем
Still studying
Still studying

Име : Ефи
Брой мнения : 290

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Катерина Алейн Чет Авг 11, 2011 9:39 pm

The pretty reckless <3
Харесвам и 30 seconds to Mars
Катерина Алейн
Катерина Алейн

Брой мнения : 216

http://www.anelia.bg

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Навийн Пебълс Съб Авг 20, 2011 9:49 am

Red Hot Chili Peppers, AC/DC, Wolfmother, Arctic Monkeys, The White Stripes, The Offspring, Насекомикс, Nickelback, Оги 23, Cypress Hill.. сравнително всички, в които има мнооого рок. ;д
Навийн Пебълс
Навийн Пебълс

Брой мнения : 330

http://wizardry-school.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Лиз Уолтън Вто Авг 23, 2011 2:19 pm

BFMV-Bullet for my Valentine
Brokencyde
Това са :d
А да и Evanescence ^^
Лиз Уолтън
Лиз Уолтън

Брой мнения : 82

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Таря Тайтейлилан Сря Авг 31, 2011 5:26 pm

Ще ги подредя по предпочитания...

Таря Турунен. Има ли смисъл да обяснявам? Сама си пише текстовете и музиката и очеизвадно страшно я бива в това, а гласа й наистина е уникален - не съм чувала друга певица да пее така, облича се перфектно на концертите, невероятно мила е с феновете...
Въпреки че напоследък си спечели и доста негативизъм заради облеклата й по концертите и т.н., музиката й има душа. Винаги ми е била идол.

Tarot. Една по-старичка финска група с много агресивно звучене, която обаче свири и до днес... В повечето време стават за слушане ако искаш да си излееш гнева върху нещо, което не е живо. ;д Обожавам ги и шестимата, особено небеизвестния - вв Финландия, де - вокалист Марко Хиетала..

Nightwish. Да... старите им албуми наистина са невероятни. Този, последния, от 2007, също не е чак такава трагедия, но просто при тях нещата вече не са същите, както бяха преди. Не обвинявам новата им вокалистка, а самата музика вече няма същото излъчване... Предполагам, че цялото нещо при тях просто взе да става прекалено комерсиално напоследък. От готик-пауър метъл Групата с главно "Г" се превърнаха в просто поредната такава група. Текстовете на песнописеца им все още са много добри, но просто музиката им някак си си загуби магията.

Leaves' Eyes. Прекрасна норвежка група с много отпускащо звучене, въпреки че пак влизат в графата готик метъл... Много от текстовете им са посветени на историята на Норвегия, а това е похвално. Лив Кристин (женския вокал) има много ненатрапчив и нежен глас. Като цяло музиката им създава много добро настроение.

Sonata Arctica. Една от малкото групи с мъжки вокал, която харесвам. За много хора в обкръжението ми музиката им е прекалено хаотична и шумна, но пък за мен е перфектна. Тони има много успокояващ глас, а на живо също са перфектни...

Indica. Една от малкото групи, за които се сещам, съставена само от жени! Определено е най-леката група, която слушам - май се водят готик поп/рок - но текстовете им наистина са много съдържателни и вокалистаката им е една от малкото жени-певици, които съм виждала и които не залагат на това да бъдат полуголи, за да на хората да им се струва, че пеят добре.

Epica. Наистина пленителна група, която обаче може да се понрави само на човек с много здрава психика...

Е, май е общо-взето това или поне за тези се сещам в момента. Smile
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Александра Удинов Чет Ное 17, 2011 8:13 pm

Обикновено не се паля особено много по дадена група, но някой наистина ми харесват и доста често слушам техни парчета.
Skillet-една от първите групи, по които се запалих. Харесват ми песните, и изпилънителите, особено вокала. Иначе са готини ми харесват.
Nickelback-две думи: СТРАХОТНА ГРУПА.
Blaxy Girls-румънска група, не толкова популярни. Състои се само от момичета и песните им са наистина смислени и ме карат да се замисля.Обожавам ги.
Thousand Foot Krutch-хубава група.
Александра Удинов
Александра Удинов
Famous
Famous

Име : Александра Удинов.
Брой мнения : 1001

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Лия Уотсън Пет Фев 10, 2012 4:38 pm

Трудно... Very Happy Парамор,Металика,Скилет,Евънесънс...
Лия Уотсън
Лия Уотсън

Брой мнения : 29

http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Майра Блек Пет Фев 10, 2012 6:42 pm

I love you Nickelback! I love you
Майра Блек
Майра Блек

Име : Майра Блек
Брой мнения : 364

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Ребека Хърд-Ууд Чет Дек 27, 2012 11:17 pm

//много, много, прекалено много.

На първо време- Arctic Monkeys, защото:
    “There is always that one band that comes along when you are 14 or 15 years old that manages to hit you in just the right way and changes your whole perception of things.”

+ The Last Shadow Puppets, Mumford and Sons, Of Monsters and Men, Death Cab for Cutie, Snow Partol, Paramore, Muse, Kings of Leon, etc.
Ребека Хърд-Ууд
Ребека Хърд-Ууд
Famous
Famous

Име : Ребека Хърд-Ууд
Брой мнения : 2448

Върнете се в началото Go down

Любима група Empty Re: Любима група

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите