Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Актьори

Предишната тема Следващата тема Go down

Актьори

Писане by Eleonor Chloé Bennett on Чет Ное 11, 2010 9:05 pm

Кои актьори ви допадат? Защо?

EARLY IN THE MORNING'S WHEN I THINK ABOUT Y O U
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Re: Актьори

Писане by Селена Самър on Пет Ное 12, 2010 8:10 pm

Селена Гомез (Selena Gomez) - Харесвам я, защото е супер сладка, талантлива ии.. изобщо няма нещо, което да не харесвам в нея
Еди Мърфи (Eddie Murphy) - Супер забавен е и на неговите филми се смея адски много

Тези главните, иначе имам мнооооооооого.. :]
Селена Самър
Famous
Famous

Брой мнения : 797

Писане by Ю Финикс on Пон Ное 15, 2010 2:16 pm

Джони Деп-Защо ромът винаги свършва?!?Капитан Джак Спароу!!!Любим герой в най-добрия филм на Дисни.
Селена Гомез-Поради същите причини като на Селена(тази която писа преди мене :Д)

След 22:00 часа аз не съм точно нормален...
Ю Финикс

Брой мнения : 334

Писане by Емили Уейтън on Пон Яну 10, 2011 4:44 pm

На първо място - Джони Деп разбира се Smile 2 Един от най-добрите актьори! Каквато и роля да играе, все успява да я направи уникална по свой си начин Smile
Дакота Фанинг - една от любимите ми Like a Star @ heaven ! Много я харесвам във филми като "Мъж под прицел" и "Тайният живот на пчелите".

Брой мнения : 9

Писане by Лейтън Мийстър on Пон Яну 17, 2011 6:30 pm

Джони Деп,защото е най-невероятното същество на света...а и е моята зодия I love you
Анджелина Джоли, защото е толкова сексапилна и невероятна, че само и единствено заради нея бих обърнала резбата
Одри Хепбърн, защото е красива, изящна, прелестна актриса и ще си остане вечна икона.
Натали Портман, защото е нежна, крехка и има огромен потенциал да стане велика.Някои хора я наричат преродената Одри Хепбърн и отчасти са прави.
Лейтън Мийстър, защото е красива, сладка и свежа
Дженсън Екълс, защото е млад, секси и забавен и ме кара да се усмихвам, щом го видя на екрана
Иън Самърхолдър, защото има най-пленителната усмивка на света, а очите му са ... уляляя
Има още толкова много актьори и актриси, които харесвам ...едва ли ще ми стигне деня, за да ги изброявам Smile Like a Star @ heaven
Лейтън Мийстър

Брой мнения : 25

Писане by Емили Грейс on Нед Яну 30, 2011 1:07 pm

Няма да пиша защо ги харесвам. Просто ги харесвам Laughing I love you I love you I love you

Алекс О' Лафлин , Иън Сомърхолдър, Пол Уесли, Робърт Патинсън, Скот Каан , Нина Добрев , Грейс Парк , Кандис Акола ии..милиарди други Very Happy

Брой мнения : 140

Писане by Роуз Стоун on Сря Юли 27, 2011 12:47 pm

Дакота и Ел Фанинг- и двете са супер сладки и умеят да си играят ролите изключително добре и много реалистично пресъздават ситуацията.

Iwan Rheon [мисля, че се чете Иван Крио, но не съм сигурна]- Невероятен актьор! Супер много го харесвам как играе в различни филми, а в Мисфитс винаги ми е правило страшно впечатление, че наистина може да се превъплащава в Саймън.

Нийл Патрик Харис- е това е вече невероятен герой! Умирам си от смях с него и освен това е гей, който играе роля на женкар по- добре и от истинки женкар. ^^

We're all hiding.

Роуз Стоун

Брой мнения : 181

Писане by Dominique Bay. on Пет Авг 05, 2011 11:43 pm

Джони Деп, Джони Деп.. Like a Star @ heaven защото просто няма лоша роля. Джони Деп I love you
Хийт Леджър Like a Star @ heaven RIP

It's not like you to say sorry
I was waiting on a different story
This time I'm mistaken
For handing you a heart worth breaking

And I've been wrong, I've been down
Been to the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream, "Are we having fun yet?"
Dominique Bay.
L.A. citizen
L.A. citizen

Име : Dominique Bay
Брой мнения : 715

http://gameofthrones.roleplaylife.net/

Писане by Навийн Пебълс on Съб Авг 20, 2011 9:44 am

Елън Карр написа:Джони Деп, Джони Деп.. Like a Star @ heaven защото просто няма лоша роля. Джони Деп I love you

~ същото. Той е просто уникален. <333

Много ми харесват и Дакота Фанинг, Уил Смит, Джордж Клуни, Джеки Чан, Катрин Зита Джоунс.. за други не се сещам сега. ;д

and a diamond heart that hasn't clouded while waiting to be found.
Her life is ruled by fairy tale beliefs, eternal happiness
and dreams about the butcher, the baker and the candle stick maker.
She still spends every year trying to stay up to catch Santa in the act
and wishes for a pet unicorn to take to school for 'show and tell'.
Навийн Пебълс

Брой мнения : 330

http://wizardry-school.bulgarianforum.net/

Писане by Катерина Алейн on Съб Авг 20, 2011 2:36 pm

Анджелина Джоли <33
Невероятна е, филмите й са супер яки, особенно по - старите. По - новите са най - вече екшъни, но старите й луди роли, криминалета и т.н. са страхотни

Хелена Бонъм Картър <3
Страхотна е! Много добра актриса и филмите й са супер. Превъплащава се страхотно и изобщо не й пука за мнението на хората. Има супер шантъв стил е много естествена.
Пък и с Тим Бъртън и Джони Деп са страхотен тийм

Харесвам Нина Добрев много, но съм я гледала само в няколко филма и в дневниците

От мъжката аудитория - Джони Деп ( май като повечето момичета )
Наистина е много талантлив. Макар че не съм гледала всичките му филми. С Хелена са страхотни заедно

Също и Иън Сомърхолдър, но както при Нина и на него не съм му гледала много филми.

Брой мнения : 216

http://www.anelia.bg

Писане by Джесика Парис on Нед Авг 21, 2011 3:24 pm

Моите любими са:

Иън Сомърхолдър,Нина Добрев,Спондж Боб Very Happy ,Дейвид Тенант(охх!!!) и Селена Гомез.

You know that I'm a crazy bitch!
I do what I want, when I feel like it!
All I wanna do is lose control!
But you don't really give a shit!

Джесика Парис

Брой мнения : 364

http://insomnia-miami.bulgarianforum.net/

Писане by Lyla Garrity on Сря Сеп 21, 2011 5:11 pm

Любимите ми актриси:Натали Портман,която според мен дава всичко от себе си във всяко свое превъплащение и резултатът е на лице;Минка Кели,далеч не толкова добра като тазгодишната носителка на Оскар,но е много сладка,а играта й е много естествена;Ваня Цветкова,за мен най-добрата българска актриса (с риск да се повторя,само това хД.Също толкова добра като другите ми любимки,но разбира се,по нашенски Razz)

Любими актьори:Леонрадо ди Каприо,актьорът,който няма слаба роля:признавам,като малка ми беше любим само защото бях влюбена в него,но сега вече като по-зряла оценявам и филмите му,особено ценя проектите му с Мартин Скорсезе;Джеръми Айрънс,вероятно съм от малкото чеда на днешното поколение,които му симпатизират;Тейлър Кич,my new crush Smile 2 kisses ,който е не само super hot,но и много обещаващ млад актьор,в което съвсем скоро повече хора ще се уверят,гледайки бъдещите му проекти;покрай нашествието на БГ сериалите се запалих по Ивайло Захариев и Тони Минасян,така че ги пречислявам към любими

*тези са постоянните ми фаворити.Гледам някой филм и взема,че се запаля по някого,ама това си е нормално като за телеманяче и филмоманка."Недей се плаши!" хД

Mr. Darcy: So this is your opinion of me. Thank you for explaining so fully. Perhaps these offences might have been overlooked had not your pride been hurt by my honesty...
Elizabeth Bennet: My pride?
Mr. Darcy: ...in admitting scruples about our relationship. Could you expect me to rejoice in the inferiority of your circumstances?
Elizabeth Bennet: And those are the words of a gentleman. From the first moment I met you, your arrogance and conceit, your selfish disdain for the feelings of others made me realize that you were the last man in the world I could ever be prevailed upon to marry.
[they look at each other for a long time as though about to kiss]
Mr. Darcy: Forgive me, madam, for taking up so much of your time.

Lyla Garrity

Име : Лайла Герети
Брой мнения : 185

Писане by Мурасаки Мамеха on Съб Сеп 24, 2011 2:53 pm

Принципно нямам любими актьори, защото често не мога да свържа името с личността, но тоталният ми фаворит от мъжката част е Орландо Блуум. Не знам защо толкова много ми харесва, но е факт. От жените напоследък съм се запалила по китайката Гун Ли. Тя е най-красивата жена, която съм виждала, въпреки че има някои дребни дефекти. Просто усмивката й компенсира абсолютно всичко (не че има кой знае какво като кукур, освен леко парализираната устна).

Мурасаки Мамеха
L.A. citizen
L.A. citizen

Име : Мурасаки Мамеха
Брой мнения : 406

http://aigun.wordpress.com/

Писане by Таря Тайтейлилан on Вто Сеп 27, 2011 9:23 pm

Любимата ми актриса категорично е Натали Портман. Това момиче се въплъщава перфектно във всяка роля, която й дадат.
Любимит еми актьори са Бен Барнс и Логан Лерман - винаги са много убедителни в ролите си, пък и им дават много силни герои като Пърси и Д'Артанян (Логан Лерман), както и Принц Каспиан и Дориан Грей (Бен Барнс)...

Don't they lurk and stay out of range, I bow down before the strange.
When finally they showed their faces, I recognized myself...

Подпис от Хелена Клаус.
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото