Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Актьори

+10
Катерина Алейн
Навийн Пебълс
Dominique Bay.
Роуз Стоун
Емили Грейс
Лейтън Мийстър
Емили Уейтън
Ю Финикс
Селена Самър
Eleonor Chloé Bennett
14 posters

Go down

Актьори Empty Актьори

Писане by Eleonor Chloé Bennett Чет Ное 11, 2010 9:05 pm

Кои актьори ви допадат? Защо?
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Селена Самър Пет Ное 12, 2010 8:10 pm

Селена Гомез (Selena Gomez) - Харесвам я, защото е супер сладка, талантлива ии.. изобщо няма нещо, което да не харесвам в нея
Еди Мърфи (Eddie Murphy) - Супер забавен е и на неговите филми се смея адски много

Тези главните, иначе имам мнооооооооого.. :]
Селена Самър
Селена Самър
Famous
Famous

Брой мнения : 797

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Ю Финикс Пон Ное 15, 2010 2:16 pm

Джони Деп-Защо ромът винаги свършва?!?Капитан Джак Спароу!!!Любим герой в най-добрия филм на Дисни.
Селена Гомез-Поради същите причини като на Селена(тази която писа преди мене :Д)
Ю Финикс
Ю Финикс

Брой мнения : 334

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Емили Уейтън Пон Яну 10, 2011 4:44 pm

На първо място - Джони Деп разбира се Smile 2 Един от най-добрите актьори! Каквато и роля да играе, все успява да я направи уникална по свой си начин Smile
Дакота Фанинг - една от любимите ми Like a Star @ heaven ! Много я харесвам във филми като "Мъж под прицел" и "Тайният живот на пчелите".
Емили Уейтън
Емили Уейтън

Брой мнения : 9

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Лейтън Мийстър Пон Яну 17, 2011 6:30 pm

Джони Деп,защото е най-невероятното същество на света...а и е моята зодия I love you
Анджелина Джоли, защото е толкова сексапилна и невероятна, че само и единствено заради нея бих обърнала резбата
Одри Хепбърн, защото е красива, изящна, прелестна актриса и ще си остане вечна икона.
Натали Портман, защото е нежна, крехка и има огромен потенциал да стане велика.Някои хора я наричат преродената Одри Хепбърн и отчасти са прави.
Лейтън Мийстър, защото е красива, сладка и свежа
Дженсън Екълс, защото е млад, секси и забавен и ме кара да се усмихвам, щом го видя на екрана
Иън Самърхолдър, защото има най-пленителната усмивка на света, а очите му са ... уляляя
Има още толкова много актьори и актриси, които харесвам ...едва ли ще ми стигне деня, за да ги изброявам Smile Like a Star @ heaven
Лейтън Мийстър
Лейтън Мийстър

Брой мнения : 25

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Емили Грейс Нед Яну 30, 2011 1:07 pm

Няма да пиша защо ги харесвам. Просто ги харесвам Laughing I love you I love you I love you

Алекс О' Лафлин , Иън Сомърхолдър, Пол Уесли, Робърт Патинсън, Скот Каан , Нина Добрев , Грейс Парк , Кандис Акола ии..милиарди други Very Happy
Емили Грейс
Емили Грейс

Брой мнения : 140

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Роуз Стоун Сря Юли 27, 2011 12:47 pm

Дакота и Ел Фанинг- и двете са супер сладки и умеят да си играят ролите изключително добре и много реалистично пресъздават ситуацията.

Iwan Rheon [мисля, че се чете Иван Крио, но не съм сигурна]- Невероятен актьор! Супер много го харесвам как играе в различни филми, а в Мисфитс винаги ми е правило страшно впечатление, че наистина може да се превъплащава в Саймън.

Нийл Патрик Харис- е това е вече невероятен герой! Умирам си от смях с него и освен това е гей, който играе роля на женкар по- добре и от истинки женкар. ^^
Роуз Стоун
Роуз Стоун

Брой мнения : 181

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Dominique Bay. Пет Авг 05, 2011 11:43 pm

Джони Деп, Джони Деп.. Like a Star @ heaven защото просто няма лоша роля. Джони Деп I love you
Хийт Леджър Like a Star @ heaven RIP
Dominique Bay.
Dominique Bay.
L.A. citizen
L.A. citizen

Име : Dominique Bay
Брой мнения : 715

http://gameofthrones.roleplaylife.net/

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Навийн Пебълс Съб Авг 20, 2011 9:44 am

Елън Карр написа:Джони Деп, Джони Деп.. Like a Star @ heaven защото просто няма лоша роля. Джони Деп I love you

~ същото. Той е просто уникален. <333

Много ми харесват и Дакота Фанинг, Уил Смит, Джордж Клуни, Джеки Чан, Катрин Зита Джоунс.. за други не се сещам сега. ;д
Навийн Пебълс
Навийн Пебълс

Брой мнения : 330

http://wizardry-school.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Катерина Алейн Съб Авг 20, 2011 2:36 pm

Анджелина Джоли <33
Невероятна е, филмите й са супер яки, особенно по - старите. По - новите са най - вече екшъни, но старите й луди роли, криминалета и т.н. са страхотни

Хелена Бонъм Картър <3
Страхотна е! Много добра актриса и филмите й са супер. Превъплащава се страхотно и изобщо не й пука за мнението на хората. Има супер шантъв стил е много естествена.
Пък и с Тим Бъртън и Джони Деп са страхотен тийм

Харесвам Нина Добрев много, но съм я гледала само в няколко филма и в дневниците

От мъжката аудитория - Джони Деп ( май като повечето момичета )
Наистина е много талантлив. Макар че не съм гледала всичките му филми. С Хелена са страхотни заедно

Също и Иън Сомърхолдър, но както при Нина и на него не съм му гледала много филми.
Катерина Алейн
Катерина Алейн

Брой мнения : 216

http://www.anelia.bg

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Джесика Парис Нед Авг 21, 2011 3:24 pm

Моите любими са:

Иън Сомърхолдър,Нина Добрев,Спондж Боб Very Happy ,Дейвид Тенант(охх!!!) и Селена Гомез.
Джесика Парис
Джесика Парис

Брой мнения : 364

http://insomnia-miami.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Lyla Garrity Сря Сеп 21, 2011 5:11 pm

Любимите ми актриси:Натали Портман,която според мен дава всичко от себе си във всяко свое превъплащение и резултатът е на лице;Минка Кели,далеч не толкова добра като тазгодишната носителка на Оскар,но е много сладка,а играта й е много естествена;Ваня Цветкова,за мен най-добрата българска актриса (с риск да се повторя,само това хД.Също толкова добра като другите ми любимки,но разбира се,по нашенски Razz)

Любими актьори:Леонрадо ди Каприо,актьорът,който няма слаба роля:признавам,като малка ми беше любим само защото бях влюбена в него,но сега вече като по-зряла оценявам и филмите му,особено ценя проектите му с Мартин Скорсезе;Джеръми Айрънс,вероятно съм от малкото чеда на днешното поколение,които му симпатизират;Тейлър Кич,my new crush Smile 2 kisses ,който е не само super hot,но и много обещаващ млад актьор,в което съвсем скоро повече хора ще се уверят,гледайки бъдещите му проекти;покрай нашествието на БГ сериалите се запалих по Ивайло Захариев и Тони Минасян,така че ги пречислявам към любими

*тези са постоянните ми фаворити.Гледам някой филм и взема,че се запаля по някого,ама това си е нормално като за телеманяче и филмоманка."Недей се плаши!" хД
Lyla Garrity
Lyla Garrity

Име : Лайла Герети
Брой мнения : 185

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Мурасаки Мамеха Съб Сеп 24, 2011 2:53 pm

Принципно нямам любими актьори, защото често не мога да свържа името с личността, но тоталният ми фаворит от мъжката част е Орландо Блуум. Не знам защо толкова много ми харесва, но е факт. От жените напоследък съм се запалила по китайката Гун Ли. Тя е най-красивата жена, която съм виждала, въпреки че има някои дребни дефекти. Просто усмивката й компенсира абсолютно всичко (не че има кой знае какво като кукур, освен леко парализираната устна).
Мурасаки Мамеха
Мурасаки Мамеха
L.A. citizen
L.A. citizen

Име : Мурасаки Мамеха
Брой мнения : 406

http://aigun.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Таря Тайтейлилан Вто Сеп 27, 2011 9:23 pm

Любимата ми актриса категорично е Натали Портман. Това момиче се въплъщава перфектно във всяка роля, която й дадат.
Любимит еми актьори са Бен Барнс и Логан Лерман - винаги са много убедителни в ролите си, пък и им дават много силни герои като Пърси и Д'Артанян (Логан Лерман), както и Принц Каспиан и Дориан Грей (Бен Барнс)...
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан

Брой мнения : 244

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Актьори Empty Re: Актьори

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите