Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Дискотека "Fly"

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Дискотека "Fly"

Писане by Eleonor Chloé Bennett on Сря Ное 10, 2010 1:58 pm

First topic message reminder :

Това беше един от най-известните барове в Холивуд. Входът, разбира се, е свободен, но охраната не пуска кой да е. Трябва да притежавате лична карта, за да влезете. Заведението работи само нощем. Пускат най-различна музика - поп, хаус, техно. Доста рядко се намира свободно място, но повечето хора предпочитат да са на дансинга. Дискотеката се посещава от доста знаменитости.

EARLY IN THE MORNING'S WHEN I THINK ABOUT Y O U
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Re: Дискотека "Fly"

Писане by Ю Финикс on Нед Ное 21, 2010 4:42 pm

След като Линда излезе, Ю се замисли над това, дали да "кисне" вкъщи, или да излезе навън, както нея.Това размишляване не продължи много, понеже Ю не обичаше да мисли много.Той облече един черен шлифър с висока яка и излезе от къщата.Той отиде до колата си, влезе вътре. Потегли.Извади ipod-а си и си пусна Far East Movement - Like A G6 ft. The Cataracs.Мястото където той отиде бе Дискотека "Fly".Той паркира колата си и влезе вътре.Там беше пълничко и доста шумничко."Или Линда е решила да отиде на някое по-тихо място, или не я виждам" си помисли Ю.Той отиде до барът и си поръча едно мартини.Тогава...

След 22:00 часа аз не съм точно нормален...
Ю Финикс

Брой мнения : 334

Писане by Линда Харисън on Нед Ное 21, 2010 4:53 pm

....Линда видя Ю и се запъти натам с Емили която гледаше невярващо. Те отидоха и поръчаха две мартинита.Линда каза на Ем:
-Виж това е Ю Финикс , той ми е съквартирант и да сладък е - те се запътиха към него и тя ги представи :
-Ю- Емили , Емили-Ю. А сега да копонясваме каза Линда която вида изражението На Ю като вида костюма и и тя се ухили
Линда Харисън

Брой мнения : 135

Писане by Емили Грейс on Нед Ное 21, 2010 5:06 pm

Линда задърпа актрисата към някакво момче и ги запозна.
- Ъъ..здрасти. - каза. - Емили. - усмихна се. - Но Линда вече ни започна .. очевидно. - погледна намръщено Линда. - Както и да е. - казах. - Хайде да се забавляваме. - засмя се актрисата.

Брой мнения : 140

Писане by Ю Финикс on Нед Ное 21, 2010 5:15 pm

-Здрасти-Отвърна Ю, след което отпи от питието си.След като отпи една доста стабилна глътка, въздиша и каза:
-Най-добрия танцьор е този, на който не му пука дали се излага-След което се засмя и допълни:
-А най-добрия писател е онзи, който получава проблясъци в точно най-неочаквания момент.

След 22:00 часа аз не съм точно нормален...
Ю Финикс

Брой мнения : 334

Писане by Линда Харисън on Нед Ное 21, 2010 5:26 pm

- Ама разбира се бре хора това значи да купонясвамеее- извика Линда и се ухили- Това е любимата ми песенн. Да танцувамеее- извика Линда и задърпа и двамата на дансинга и затънцуваха лудо
Линда Харисън

Брой мнения : 135

Писане by Емили Грейс on Нед Ное 21, 2010 5:45 pm

Лина ни хвана и ни замъкна на дансинга. За пореден път започнах да танцувам. Дано сега успея на цялата песен. Огледах се. Беше пълно. Всички крещяха,а от музиката почти нищо не се чуваше.
- Отивам до тоалетна. - казах. - Заболя ме главата. - казах и изтичах до тоалетната.
Влязох вътре и се наплисках с вода.

Писане by Дейвид Стормхард on Нед Ное 21, 2010 6:57 pm

Дейвид влезе в дискотеката. Странно защо го направи, но не му оставаше нищо друго, освен да влезе в първото заведение, което видеше, а в този случаи това бе дискотеката. Липсваха му старите приятели от Лос Анджелис, липсваха му и местата в родното му градче, но уви, той нямаше да го види скоро. Трябваше да загърби стария си живот и да започне нов.
Огледа се. Музиката продънваше ушите му и не бе много приятна, но въпреки това той продължи напред, подминавайки дансинга, където нацуваха всички и сядайки на бара, където успя да си поръча една миринда. Изпитваше огромната нужда да изпие някаква алкохолна напитка, но определено годините му не го позволяваха. Отново се чувстваше прецакан. Мислите му се насочиха към живота и това колко скучен и непълноценен може да бъде понякога. Искаше му се да се запознае с някой тук и да поговорят. Да се зближат и може би да... Е, това вече нямаше значение и много бързо оттърси тази мисъл от съзнанието си. Остана в заведението, вслушвайки се в бавната песен, която като по чудо бе чувал някъде! Но откъде и той не знаеше, а и нямаше нужда да разбира. Сега най-важно бе да я изслуша.
Дейвид Стормхард

Брой мнения : 15

Писане by Емили Грейс on Сря Ное 24, 2010 4:21 pm

Излязох от тоалетните. Видях едно момче,което беше само. Реших да ида да се запозная. Главата толкова ме болеше,че нямаше шанс пак да скоча да танцувам.
- Здрасти. - казах. - Може ли да седна ?- попитах момчето и се усмихнах...

П.С. Това си ти Дейвид ;д

Писане by Енви Феърчайлд on Нед Ное 28, 2010 8:52 pm

Двамата с Деймън пристигнаха в дискотеката.
Вътре беше много шумно, естествено. За такава обстановка тишината беше забранена. Музиката беше стил рок. И това беше... ПРЕКРАСНО за Луна. Нали все пак тя беше рокзвезда. Момичето не понасяше друга музика. В момента бяха пуснали "All time low - Lost in stereo". Една от любимите й песни.. И на Деймън му беше любима. Това певицата го знаеше със сигурност..
- Е... голяма изненада. "Lost in stereo" на All time low. - усмихна се дяволито Фест.
Двамата отидоха на бара.
- Ъм... Четири ТРОЙНИ текили. - каза момичето на бармана, който наистина си го биваше, но сега не й се флиртуваше много-много с него.

Givin` you lovin` nightly

Енви Феърчайлд

Брой мнения : 176

Писане by Деймън Етън on Нед Ное 28, 2010 9:00 pm

Деймън и Луна влезнаха в дискотеката без нищо, освен, че бяха леко прикрити, тъй като и двамата не обичаха особено феновете или фотографите в неподходящи моменти. Щом стигнаха до бара, Луна поръча.
- Четири ТРОЙНИ текили. - каза на бармана съвсем нормално, докато той се усмихна и изгледа злобарско Деймън, докато той леко се присмя.
- Нали знаеш, че ТРОЙНИТЕ текили бяха единствено в онази дискотека и ни направиха съвсем спокойно, тъй като бяхме в разцвета на популярността си? Тук можеби няма такива неща. - засмя се той, но в последствие се облегна леко на лакатя си и плати сметката.
- Докато направят нашите "ТРОЙНИ ТЕКИЛИ", можем да потанцуваме. - с дяволита усмивка се изказа Деймън и я хвана, докато тя седеше на бара. Тръгнаха към дансинга, където музиката продължаваше да кипи. Деймън продължаваше да танцува, докато Луна се смееше. След това той застана зад нея, хващайки я за кръста леко с движения и прошепна в ухото й.
- Станала си по-добра танцьорка от колкото си мислих. - засмя се той и продължи, докато тя оправяше бретона си. Деймън беше готов за поздрава, който беше подготвил. О да, определно щеше да е интересна вечер.

Брой мнения : 90

Писане by Енви Феърчайлд on Пон Ное 29, 2010 7:48 am

- Радвам се, че го забелязваш. - засмя се Луна, като двамата продължиха да танцуват все по-разкрепостено. - Все пак си е нормално. От всичките тези репетиции на танцове за музикални видеа е напълно естествено и самите ми умения да са се подобрили. И ти също си се усъвършенствал. Да не си участвал в някакъв филм, като "Step up"?
Фест се усмихна отново дяволито. Тази вечер се очертаваше да бъде доста интересна. Но не се знаеше какво ще подсили обстановката.... Музиката беше страхотна във всяко отношение, а това беше едно задължително условие за Лу.
- Може би, госпожице Фест, мога и да съм участвал в такъв филм или тепърва да участвам. - прошепна в ухото й Деймън.
- Наистина ли, господин Етън?! - престори се на учудена знаменитостта, - В такъв случай, искам пропуск до снимачната площадка, а не, още по-добре, до личната ти съблекалня!
Етън само се усмихна. След това я хвана през кръста, докато двамата танцуваха в ритъма на песента.
- Искаш да вдигнеш нивото? - заинтригувано го попита Нана. - Аз нямам нищо против.
След тези думи се засмя, а погледът й доби още по-голям подкандванщ вид.

Givin` you lovin` nightly

Енви Феърчайлд

Брой мнения : 176

Писане by Кати Пери on Съб Яну 15, 2011 5:30 pm

Тъй като съм нова в града непознавам никого,освен една приятелка от децтвото ми..Разхождах се из града и я срешнах случайно.Не вярвах на очите си,но бях много щастлива.Кийра се беше променила много*разбирасе в полужителна страна*Побъбрихме си малко и се разбрахме вечерта да излезем малко да се позабавляваме.Дойдох в дискотеката за да я чакам.Седнах на бара и си поръчах едно питие докато тя дойде..

Кати Пери

Брой мнения : 4

http://thevampirediariesss.bulgarianforum.net

Писане by Кийра Норт on Съб Яну 15, 2011 7:34 pm

Влязох в дискотеката. Музиката гърмеше и имаше наистина много хора. Като за първа вечер в Холивуд ми се струваше най-удачното място.
Бях облечена с черни фабрично скъсани тесни дънки, цветна блуза и черно-бяла леопардова жилетка с 3/4 ръкави. Слава Богу, в дискотеката не беше студено като отвън и можех спокойно да сваля якето си. Запристъпвах уверено сред тълпата (обута в едни от любимите ми Vans-ки). Оглеждах се наоколо за Кати, като перз това време се усмихвах на всички, които хващах да ме заглеждат. Косата ми днес беше наситено червеникава, с руси кичури и топиран бретон. Гримът ми също беше доста шантав, така че привличах доста внимание (слава Богу, с добро).
Най-накрая видях Кати. Седеше на бара и се оглеждаше. Отидох право при нея.
- Бу! - подвикнах точно докато се оглеждаше за мен в противоположната посока.
-Кийра! Изкара ми акъла! - скастри ме тя, но гласът й беше весел и характерната й широка усмивка не слизаше от лицето й. Прегърнах я, след което се настаних на едно от високите столчета.
- Нещо за пиене? - предложи ми барманът.
- Амии... Какво ще ми предложите? - попитах усмихнато.
- Всичко. - засмя се той.
- Ох, Кат, препоръчай ми не... Не, всъщност искам един шот текила с резенче лимон.
Докато чаках питието си се заговорих с Кати. Не я бях виждала от ужасно много време и не предполагах, че ще я срещна в Холивуд, при положение, че беше с няколко години по-малка от мен.
Барманът ми подаде текилата с доволна усмивка. Изпих я на екс и хапнах лимончето.
- Е, Кат, разкажи ми всичко, от игла до конец. Боже, косата ти е страхотна, помня я по-къса... Е, какво те води в Холивуд? Имаш ли планове?

Брой мнения : 19

Писане by Майкъл Даниелс on Нед Яну 16, 2011 8:35 pm

На Майкъл му беше писнало да стои затворен вкъщи и се беше обадил на куп приятели и познати. Оказа се обаче се половината от тях имат неотложна работа,а другата работа са заети със семейните си проблеми. В такива моменти той се радваше,че не беше женен и че живееше сам.
И след като скуката го беше налегнала толкова много тази вечер,той грабна коженото си яке, извика си едно такси и каза първото място,за което се сети. А това беше именно дискотека "Fly". Една от любимите му места. Въобще не го и притесняваше,че пристига сам,защото щеше набързо да завърже разговор с някое момиче. В това не се и съмняваше. И ако късмета беше на негова страна тази вечер нямаше да се прибере сам.
Промуши се през голямата тълпа и седна на бара като поръча на бармана да му сипе водка с лед. Винаги започваше с това.
Поогледа се наоколо и погледът му веднага се спря на една красива брюнетка.

Майкъл Даниелс

Брой мнения : 62

Писане by Кристал Санчес on Нед Яну 16, 2011 8:47 pm

За Кристал това беше поредната вечер, в която най-вероятно щеше да се напие или надруса. Или най-вероятно и двете. Накара лимузината да спре пред дискотеката, която изникна пред очите й. Време беше отново да се възвърне в светският живот, макар и да не й се занимаваше с папараци точно сега. Особено след всичките скандали около нея.
Беше с къса, червена рокля, а косата й падаше свободно по раменете. Насочи се към вътрешността на заведението. Отиде до бара и си поръча една водка с типичният чаровен поглед и палава усмивка, насочена към бармана. Усещаше как някои от погледите са приковани в нея, но ги игнорира. Близо до момичето стоеше някакъв готин пич, чийто погле се беше спрял на нея. Тя му се усмихна игриво и му намигна, надигайки чашата си към него в знак на наздравица.

Кристал Санчес

Брой мнения : 40

Писане by Майкъл Даниелс on Нед Яну 16, 2011 8:57 pm

"Секси парче" си помисли Майкъл и отпи от чашата с напитката,която туко-що му бяха донесли.
Наистина беше красива...със страхотни извивки.
И това беше единственото,което го интересуваше.
Той дръпна бармана настрана и прошепна нещо в ухото му,като първо
му пробута доста голям бакшиш в ръката.
След като видя парите очичките на бармана веднага светнаха и си личеше,че ще изпълни каквото му каже фотографа.
И така и стана. Бармачето веднага забърка някакъв коктейл и го сложи на барплота пред мястото на момичето.
Майкъл вдигна наздравица и съвсем провокативно захапа устни. Не спираше да проследява извивките й от долу до горе. Беше сигурен,че момичето е модел.
Такава красота едвали беше останала незабелязана от някой моден агент.
А ако не...още по-добре. Той щеше да бъде откривателят й.
С една глътка пресуши чашата си и се нахъса да завърже разговор с нея.
Няколко завистливи погледи на мъже го стрелкаха по време на проправянето му към красавицата, и това го радваше още повече. Може би все пак вечерта щеше да бъде хубава.
- Надявам се да ти хареса. - почти извика той визирайки коктейла,след като се доближи до нея,тъй като музиката беше прекалено силна. Но си личеше,че въобще нямаше нищо напротив да е толкова близо до нея.

Майкъл Даниелс

Писане by Кристал Санчес on Нед Яну 16, 2011 9:14 pm

Кристал не откъсваше предизвикателният си поглед от сладура, който подшушна нещо на бармана и след малко пред нея имаше питие. Палавата усмивка още повече заигра на устните й. Усещаше изучаващият поглед на момчето и това й харесваше. Винаги е обичала вниманието, и въпреки че в дискотеката почти всеки един мъж би дал всичко да е с нея, тя си беше набелязала именно русокосият пич. Сто процента и той не беше без обожателки. А и това, че започна веднага да действа й харесваше.
Докато си проправяше път към нея, тя следеше движенията му с чаровният си поглед.
- Надявам се да ти хареса. - чу гласът му на съвсем малко разстояние от себе си. Плъзна погледа си по мускулестото му тяло и дори не се опита да прикрие похотливостта си. Да, с такава лекота си намираше компания... и то секси. Протегна ръката си към питието и без да отделя предизвикателният си поглед от момчето срещу нея, бавно доближи устните си до чашата и отпи от нея, оставяйки питието да се разлее в гърлото й. След това съвсем леко и провокативно облиза устните си, показвайки че й е харесало. Прикова погледа си в неговият и се доближи още малко към него за да му подшушне със съблазнителен глас:
- И още как. - след това надигна чашата си и я пресуши на екс.

Кристал Санчес

Писане by Майкъл Даниелс on Нед Яну 16, 2011 9:27 pm

Майкъл следеше всяка нейно движение с огромно внимание. Обичаше да изучава "жертвите" си,както ги наричаше. През повечето време пред приятелите си се описваше като някой хищник...въпреки че погледите му можеха да бъдат спрягани като животински.
Точно в момента брюнетката беше привлякла вниманието му и не забелязваше никоя друга освен нея.
Когато тя с поглед обходи мускулите му той едва се сдържа да не я грабне през кръста,да я хвърли върху бар плота и да осъществи някои от своите фантазии...тя приличаше на жена,която обичаше удоволствията и нямаше да откаже на нищо. Това само го обнадеждаваше повече.
И все пак той се възпря да извърши тази велика глупост и реши да го кара по-бавно...като джентълмен. Доколкото можеше да се прави на такъв.
Докосна рамото й и се приближи до ухото й като нежно й нашепна.
- Парфюмът ти ме подлудява. - точно в този момент една много изтъркана песен,но подходяща за танц близо един до друг, зазвуча. А именно Heartbeat на Енрике Иглесиас и Никол. Личаше си,че нямаше да пропусне възможността за един танц с момичето,чието име все още не знаеше,но му се струваше страшно позната.

Майкъл Даниелс

Писане by Кристал Санчес on Нед Яну 16, 2011 9:47 pm

За Кристал беше очевидно, че мъжът е от типът свалячи. Действията и думите му... всичко в него беше толкова прецизно. А тя перфектно познаваше мъжете.
Беше същият като нея, вероятно се интересуваше най-вече от забавлението и удоволствието. Можеше да предположи какви мисли му се въртят в главата и самодоволно се усмихна. Беше изненадващо, че той не знае коя е тя, имайки предвид всичките скандали, в които се бе забъркала. Е... и професията й разбира се. Или знаеше? Това никак не я интересуваше в момента. Тази нощ се чувстваше привлечена от магнетизма на непознатият, и ако беше права - и двамата знаеха как да си изкарат добре. Когато Кристал искаше някого, тя го имаше. И в момента искаше него. Усети ръката му по рамото си и нежният му глас до ухото си.
- Парфюмът ти ме подлудява.
Погледна го и леката й, палава усмивка не се отлепяше от устните й. Той определено не знаеше с кого се забърква. Кристал беше съблазнявала, подлудявала и после захвърляла толкова много мъже, че едва ли им помнеше бройката. Играеше си с тях докато не й омръзнат. Е, той скоро щеше да разбере с кого си има работа. Въпросът беше дали няма да е твърде късно.
Протегна ръката си, плъзгайки я леко по гърдите му. Доближи се до него и със същият съблазнителен глас отново му прошепна нещо.
- Не само той ще те подлуди. - каза тя със закачлива нотка, след което с поглед му намекна нещо. Усещаше, че двамата се бяха сетили едно и също нещо, чувайки бавната песен. Изправи се и грациозно си поправи път сред тълпата, отивайки към центъра на дансинга, знаейки че той ще я последва. Имаше чувството, че всичко тази вечер се върти около тях двамата, дори завистливите и клюкарски погледи.

Кристал Санчес

Писане by Майкъл Даниелс on Пон Яну 17, 2011 9:35 am

"Не само той ще те подлуди"....каква жена! Каква страст и огън извираха от очите й!
Въпреки че беше пресушил цяла чаша водка с лед, устата му пресъхна,когато партньорката му за тази вечер,беше казала тези думи. И в същият този момент му прещрака нещо и той се сети откъде познава момичето. Тя беше Кристал Санчес - модел,известен повече със своите скандали,отколкото с фотосесиите си. Как не можа да се сети по-рано?
Както и да е...реши да си замълчи,защото ако я попиташе дали наистина е тя,
ще трябваше и той да се представи,а тръпката от непознатото и тайнствеността му беше любима.
Той хвана ръката й,като преплете пръсти с нейните, и я заведе точно в средата на дансинга. Обичаше да бъда в центъра на всичко.
Бяха толкова близо един до друг,че въпреки силната музика,тя можеше да чуе ускореният ритъм на сърцето му...и да усети ментовият му дъх.
През цялото време той не преставаше да я гледа палаво, да й се усмихна дяволито, не пропускаше и момент,в който ръцете му да не обходят разголената й кожа.
Червена рокля...червен цвят...действаше му толкова възбуждащо.
Само,ако можеше да съблича с поглед...тя отдавна щеше да бъде без дрехи.
Тя беше права...вече беше го подлудила,а беше още началото на вечерта.
Движенията,които правеше...всички мъже бяха вперили поглед в нея...
- Усещаш ли, че всички те желаят?...беше нужен само миг да ги омаеш. - прошепна й той...беше извинение да се докосне до нея още веднъж. - Всички мъже тук са готови да забият устни в твоето тяло. - с усмивка на лице каза той и я завъртя още веднъж.

Майкъл Даниелс

Писане by Кристал Санчес on Пон Яну 17, 2011 2:49 pm

Той я завъртя и след едно съвършено движение от нейна страна, се оказа лице в лице с него, прилепяйки тялото си за неговото, така че да го влуди допълнително. Всеки сантиметър от неговото тяло отговаряше на всяко едно нейно движение.
Сладкият му, привлекателен аромат, както и ударите на сърцето му.. всичко в него я привличаше.
"- Усещаш ли, че всички те желаят?...беше нужен само миг да ги омаеш." - тя отново леко се подсмихна, защото естествено знаеше какъв ефект има върху мъжете, и че е жена, която знае как да използва красотата и тялото си.
Все така приплитайки ръката си с неговата, доближи устните си на няколко милиметра от ухото му, а той ясно можеше да усети аромата на косата й. Както и на парфюма й.. Кристал щеше да направи така, че непознатият никога повече да не забрави нейният аромат.
- Да... - прошепна му с плътният си глас, правейки малка пауза, оставяйки го да притаи дъх за следващите й думи. - ... Но тази вечер аз желая теб. - довърши изречението си, провокирайки го още повече. Както винаги пряма и дръзка, но по онзи загадъчен начин, така типичен за нея. Знаеше, че с тези думи ефекта й върху него щеше да е още по-голям и само щеше да го предизвика допълнително.
В момента той беше абсолютно непознат, не знаеше дори името му... но на нея така й харесваше още повече. Тръпката, която подобни ситуации я караха да изпитва ... Тръпката, която той я караше да изпитва. Така желанието й за него се увеличаваше.
Докато танцуваха, тя отново не пропусна да изучи до съвършенство тялото му. Погледа й беше палав и похотлив. Прехапа устни, наслаждавайки се на момента. Силното му, мускулесто тяло, което сякаш можеше да подчини на себе си всяка жена. Страстта между тях двамата беше голяма, не винаги мъж успяваше да предизвика такова желание в Кристал.

Кристал Санчес

Писане by Майкъл Даниелс on Пон Яну 17, 2011 6:33 pm

"Да". Едно свободно казано "да" ,изказано без никакви притеснения или пък срам. Точно това беше нужно,за да я хареса още повече.
Вече нямаше търпение да останат само двамата,насаме,в някой тъмен ъгъл на дискотеката. Едно беше ясно - нямаше да издържи още дълго време без дори да я целуне.
Докосването по кожата й вече не го удоволетворяваше.
Искаше я още сега.
Вече си представяше как сваля червената й рокля,как целува всеки сантиметър от парещата й кожа,как отмята дългата й и мека коса,как с един замах я освобождава от всичко,което носи...
и как нагорещените му до полуда устни срещат нейните. Само затова можеше да мисли,докато танцува с нея на дансинга.
Не можеше да откъсне очи от нея...тази жена го беше подлудила още с минутата,в която влезе в заведението.
"Като свърши песента...изтрай дотогава!" това продължаваше да си мисли той...смяташе,че ще е страхотно да завършат този невероятен танц с една незабравима целувка. Която може би ще бъде последвана от нещо друго? Което пък може би също щеше да бъде незабравимо?
"Но тази вечер аз желая теб" - отвърна тя и той осъзна,че всички тези мисли бяха преминали през главата му буквално за секунди.
Тези думи веднага вдигнаха самочувствието му, и с една победоносна усмивка се обърна към другите мъже,отчаяно гледащи към тях двамата,и вероятно мислещи си,че те нямат шанс с нея. И тази вечер щеше да си изкара перфектно...

Майкъл Даниелс

Писане by Кристал Санчес on Пон Яну 17, 2011 6:56 pm

Танцуваха пред ревнивите погледи на всички, но нейните очи виждаха само него. Тя знаеше, че бе постигнала целта си. Той вече я желаеше. Така, че това караше и двамата да полудяват. Но тя имаше търпение.
Ръката й се придвижи бавно по неговата, стигайки до врата му. Тялото й, което бе прилепнало за неговото изпитваше нуждата да го почувства. Толкова бавен и романтичен танц не беше за момиче като нея, но пък това само удвояваше удоволствието от флирта.
Погледна ризата му, която си представяше как разкъсва. Бяха близо, но все още толкова далеч. В очите на красавицата играеше игриво пламъче. Той я гледаше, но сякаш не я виждаше, отнесен от мислите си. Тя само можеше да предполага какви мисли му се въртят в главата точно в този момент. Тази вечер той бе улучил джакпота, защото Кристал бе способна и готова да реализира всичките му фантазии. Едва за няколко минути го бе накарала да я желае и то без никакво усилие. Какво щеше да стане, когато нещата се развият?
Обви ръката си около врата му, а песента беше към своят край. Подсмихна се почти незабележимо, като отново наклони главата си към неговата, толкова близо... устните им бяха на милиметри разстояние една от друга. Можеше да усети горещият му, ментов дъх, както и зачестеното му дишане. Можеше да усети жаждата му за тази целувка, която като че ли беше като глътка въздух за някой, който се задушава. Доближи се още съвсем малко... знаеше, че той очаква този момент. И точно тогава..
...отклони посоката на устните си към ухото му. Усети разочарованието и изненадата му. Дъхът й го погаделичка, карайки го да настръхне.
- Да видим колко си търпелив... - каза тя и след това се отръпна назад. Тази вечер нямаше тя да действа първа, но разигралата се игричка току-що я беше накарала да се усмихне. Хареса й начина, по който го подразни... Нека той не издържаше повече... нека полудееше от желание. Всичко това щеше да добави допълнително наслада към дългоочакваният момент.

Кристал Санчес

Писане by Майкъл Даниелс on Пон Яну 17, 2011 8:20 pm

Музика..
Прожектори,плъзгащи се по тялото им..
Заудшена обстановка...
Майкъл затвори очи...Тялото ми се изпълни с енергия...Не издържаше. Искаше да танцувам...
Чувстваше прилив на сили... Представяе си всяко движение на тялото й...
Обичаше да стои и да гледа как се движи Кристал. Тя танцуваш, но различно от другите...Като за последно. И се виждаще,че обичаше това, което правиш...да подлудява мъжете...да ги държи изкъсо,да ги разиграва...
Удоволствие... Майкъл изпитваше удоволствие от това, да стоя отстрани и да я гледа.
Не знаеше вече какво да мисли... Хората я харесваха. А той беше като
омагьосана от нея. Караше го да вижда нещата по различен начин...
Сърцето му щеше да изскочи от гърдите му... Параноя! Страх! Страст! Желание!
Обземаха го неутолими чувства, изпълнен е с различни... нови желания... искаше да усеща... Искаше да те вижда и да усеща
тръпката... Тя беше като наркотик. Емоция... в нея имаше толкова много емоции... как я зареждаше погледът й...
Представяше си я в тъмна стая... осветена от ярки светлини... тя се движеше в такт с музиката... Не знаеше къде е, не знаеше
кой е...просто се дживише.
И тогава заветният за него момент настъпи.
Песента свърши. Трябваше да действа бързо,за да не изтърве момента. Тя го чакаше. Искаше той да направи първата стъпка.
С това само си печелеше неговото уважение все повече и повече.
Даниелс отново скъси разстоянието между тях...но вече бяха много по-блио един до друг. Нямаше нужда да вдига очи,за да
разбере,че всички ги гледаха и му завиждаха толкова много.
Обхавана я с ръце през кръста...беше притисната към него,така че и да иска нямаше как да избяга.
Беше хваната в капан под мускулистите и силни ръце на фотографа.
Той реши да продължи играта,но не задълго...
Доближи се,докосна с устни ушенцето й и с усмивка й прошепна:
- Хайди стига игрички вече! - надвеси се над нея и се стигна до кулминационния момент...

Майкъл Даниелс

Писане by Кристал Санчес on Пон Яну 17, 2011 8:43 pm

Погледите, вперени в тях за един неусетен миг изчезнаха. Бяха само те двамата. Тя беше заклещена в обятията му и не можеше да помръдне. Чувстваше силата на мускулестото му тяло и така й харесваше. Да усеща мощта му... превъзходството му. Обичаше силните мъже, които налагаха своето. Колкото и да харесваше да си играе с тях, просто мъжът трябваше да показва силата си.
Той не можеше да се сдържа вече... търпението му се бе изчерпало. Целта й бе постигната.
Така, чувствайки се слаба в ръцете му, разбра всъщност колко жадува за неговата целувка.
Думите му достигнаха до съзнанието й.
Игрички... защо не... те никога не бяха излишни. Но увереността, с която той й го каза, я накара да се съгласи с него. Поне за това... Не се отдръпна, а отвърна на горещите му устни.
Целувката бе по-сладка, отколкото беше предполагала. Впи страстно устните си в неговите, наслаждавайки се изцяло на този момент. Целувка, която сякаш не беше първата им, а последната... защото вложиха в нея целият огън, на който бяха способни. Но Кристал винаги го правеше... винаги правеше нещата перфектни и незабравими. Странно, какво удоволствие можеше да предизвика само една целувка...
Разбира се, зависеше и от начина, по който се поднасяше. А този мъж знаеше как да накара една жена да откачи само с устните си. Но и тя не остана длъжна. Той никога нямаше да забрави тази целувка... нейните устни.
В началото ги доближиха леко, но нямаха достатъчно търпение за нежност. Беше като изригване, като срещата на огън и лед. Езиците им се преплетоха, започвайки своята игра... своят танц. Това допълнително засили страстта и желанието им. По цялото й тяло премина тръпка на удоволствие и наслада. Не искаше да се отделя от този мъж, защото веднъж преминали границата, вече нямаше да може да се контролира.
Прилепи се още повече за него - толкова, че едва ли имаше на къде повече... Жадуваше за близостта му и сякаш пак не беше достатъчно. Силните му ръце продължиха да я стискат, а тя преплете своите около врата му. Телата им бяха плътно прилепнали и никой нямаше волята да ги раздели дори само за миг. Изпитваха нужда за близост, нужда да се усещат...
Но тя реши, че всяко нещо има своят край.. макар че самата тя не беше на този принцип.
Отдели се бавно от него, но той не отхлаби хватката си. Тя, както винаги изглеждаше съвсем спокойна и отпусната. Погледна го в очите и леко, съвсем провокативно прокара езика си по устните си.
- Ммм... това беше по-вкусно от онова питие. - каза с палавият си глас.

Кристал Санчес

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото