Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Дискотека "Fly"

Страница 5 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Дискотека "Fly"

Писане by Eleonor Chloé Bennett on Сря Ное 10, 2010 1:58 pm

First topic message reminder :

Това беше един от най-известните барове в Холивуд. Входът, разбира се, е свободен, но охраната не пуска кой да е. Трябва да притежавате лична карта, за да влезете. Заведението работи само нощем. Пускат най-различна музика - поп, хаус, техно. Доста рядко се намира свободно място, но повечето хора предпочитат да са на дансинга. Дискотеката се посещава от доста знаменитости.

EARLY IN THE MORNING'S WHEN I THINK ABOUT Y O U
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Re: Дискотека "Fly"

Писане by Мурасаки Мамеха on Вто Авг 30, 2011 2:56 pm

След като поработих известно време върху книгата си се почувствах по-добре и реших, че мога да си позволя да изляза и да се позабавлявам. Изпих лекарството си и отворих гардероба. Няколко дрехи паднаха на пода, взех ги и ги набутах обратно, когато видях, че в ръката си държа красива ефирна синя рокля със сребристи шарки. Облякох я и се огледах. Изглеждах добре, е като изключим супербледата кожа, разбира се, но не можех да изпусна възможността да разходя тоалета си из града. Откакто се бях нанесла, не бях ходила на истинско парти. Плажното ми се стори доста скучно, но може би забавленията наоколо можеха да бъдат и по-добри от това, което видях. Затова влязох в интернет и намерих сайна на най-реномираната дискотека наоколо. Трябваше ми ново приключение.
Гримирах се, обух любимите си сребристи токчета и скочих на колата си. Исках да съм сигурна, че няма да пия алкохол заради наскоро откритото ми заболяване. Ако си вземех такси, със сигурност щях да се изкуша да обърна един коктейл или шот. После щеше да има втори, трети... По-добре щеше да отида да танцувам, да се запозная с повече хора и нищо повече. Влязох в заведението и седнах на бара. За пръв път щях да си поръчам нещо безалкохолно в заведение. Тогава някой ме заговори. Обърнах глава и видях хубава руса жена с интересно предложение и име нае победителка.
- Здравей. Можеш да черпиш нещо безалкохолно трезвената шофьорка. - усмихнах се и стиснах ръката й. - Казвам се Мамеха.

Мурасаки Мамеха
L.A. citizen
L.A. citizen

Име : Мурасаки Мамеха
Брой мнения : 406

http://aigun.wordpress.com/

Писане by Виктория де Соуса on Вто Авг 30, 2011 3:17 pm

Момичето се съгласи да я почерпя нещо,но де е безалкохолно.Казах си добре.После и тя се представи.След като свършихме с това се обърнах към бармана и казах че искам едни портокалов сок за момичето до мен.Той бързо го направи и й го даде.След това реших да продължа разговора.
-Тази дискотека е супер.Идвала ли си тук преди?-и отпих от уискито.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Виктория де Соуса

Брой мнения : 75

http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum

Писане by Мурасаки Мамеха on Вто Авг 30, 2011 3:56 pm

Музиката беше силна и продънваше ушите ми, но въпреки това се чувствах добре, много по-добре, от колкото на плажното парти. Всъщност тук хората искаха да се запознава един с друг, за разлика от компаниите на брега. Отпих от сока си и по навик с език потърсих капка останала по устните ми.
- Не, за пръв път съм тук. - извиках достатъчно силно, за да ме чуе Вики. - Всъщност се преместих в града преди три дни.

Мурасаки Мамеха
L.A. citizen
L.A. citizen

Писане by Виктория де Соуса on Сря Авг 31, 2011 7:20 am

Мамеха каза че е от няколко дни в града.Явно затова не бях я виждала до този момент.Стори ми се че е мило момиче.Но дали наистина е така не знам.
Отпих от уискито си след което продължих да я разпитвам.Искаше ми се да я опозная.
-На колко години си?И в коя част на града си?-извиках силно за да може да ме чуе от музиката.

Виктория де Соуса

Писане by Мурасаки Мамеха on Сря Авг 31, 2011 1:49 pm

Кръстосах крака и се облегнах на бара. В главата ми започнаха да валят въпроси свързани с красавицата до мен. Интересно беше жена като нея да се интересува от човек от собствения си пол, когато можеше да свали безброй много мъже наоколо. Е, може би не всички сами хора в дискотеките търсеха с кого да си тръгнат и да прекарат нощта. Може би Виктория чакаше някого и си запълваше времето с мен, знае ли човек?
- Засега живея в Downtown Hollywood. - провикнах се и усетих как гласните ми връзки отмаляват. Идеята да дойда тук веднага след припадъка си не ми струваше вече чак толкова добра, но на пук на лекарите щях да се забавлявам. Още не бях готова да се тръшна на легло и да заохкам като пенсионерка.
- На 31 години съм. - не излъгах. От жени нямаше причина да крия възрастта си. - А ти?

Мурасаки Мамеха
L.A. citizen
L.A. citizen

Писане by Виктория де Соуса on Сря Авг 31, 2011 2:12 pm

След като тя се представи разбрах нещичко.След това попита и за мен.Аз бързо отговорих.
-Аз живея на Hollywood Hills.Много красиво място.И съм на 20 години.
После пак отпих от уискито.Това момиче някак си започна да ме привлича.Не знаех дали и тя изпитва същото,но винаги съм свикнала да правя първата крачка.Затова реших да я тествам.Нарочно започнах да оправям разголената си рокля като гърдите ми започнах повече да се виждат,а през цялото време я гледах за да видя реакцията й.

Виктория де Соуса

Писане by Мурасаки Мамеха on Сря Авг 31, 2011 2:31 pm

Действията на Виктория привлякоха погледа ми. Просто не можех да пропусна подобна демонстрация. Деколтето й беше доста по-пищно от моето и очите ми бързо се гмурнаха в него. Само на 20 години... това никога не ме беше спирало. Миналото лято излизах с един хлапах, още ученик Съвсем не ме притесняваше, че щях да изглеждам извратена. На някои това дори им харесваш повече от свенлива японска миниатюрна статуйка, каквато бях преди да започна да експериментирам с връзките си.
- Искаш ли да танцуваме? - попитах я и подадох ръка. Беше страшно привлекателна, но не бях убедена все още, че играеше от моя двойствен отбор, в който това беше позволено. Когато дойдох в Холивуд си казах, че трябва да спра с еднодневните преживявания, но младото момиче пред мен така ме изкушаваше, че съвестта ми за пореден път се приспиваше сладко, сладко. Само още веднъж - така си казвах всеки път, после пак и пак...

Мурасаки Мамеха
L.A. citizen
L.A. citizen

Писане by Виктория де Соуса on Сря Авг 31, 2011 6:29 pm

Забелязах че тя гледаше деколтето ми.Това страшно ми хареса.Надявах се да направя това което исках.Тя ме попита дали искам да потанцуваме.Не се замислих много и бързо отговорих.
-С удоволствие сладурано.-казах го по леко мраснишки начин.
Разбрах от погледа в деколтето че и харесва тази игра.Иска ми се да стане нещо повече.
Щом отидохме на дансинга започнахме да танцуваме.Аз разбира се танцувах доста мраснишко.За да мое момичето да се отпусне и да разбера дали иска нещо повече.От време на време се докосвах с нея нежно и възбуждащо.

Виктория де Соуса

Писане by Мурасаки Мамеха on Сря Авг 31, 2011 7:17 pm

Това момиче направо ме побъркваше, а дори не бях близвала алкохол! Личеше си, че може да танцува и знаеше как да накара партньора си да полудее от раз. Умееше да флиртува и веднага разбрах каква роля иска да заеме - тази на палавата госпожица. Аз трябваше да постъпя по мъжки, да й покажа, че всичко, което правеше, ми действа. В дискотеката не беше особено странна картинка две жени да танцуват по този начин - едни просто провокираха, други бяха пияни, а трети... те бяха като нас с Виктория, имаха по-сериозни намерения за вечерта.
Приближих се към нея и я хванах през кръста. Дръпнах я към себе си и не й позволих да се отдръпне. За малка жена бях доста силна и решителна. Тогава забелязах косата й. Беше невероятно красива и жилава. Русият й цвят едва личеше на светлината, но бях убедена колко е наситен и истински. Признавам си, имам невероятен фетиш към хубави коси. Точно затова и моята беше толкова безумно дълга и полагах толкова много грижи за нея. Представих си как вплитам ръце в къдриците й, дърпам главата й силно назад и впивам устни в шията й. Но не го направих. Защо ли? Може би ми харесваше повече да си мисля затова, отколкото веднага да пристъпвам към действие.

Мурасаки Мамеха
L.A. citizen
L.A. citizen

Писане by Виктория де Соуса on Сря Авг 31, 2011 11:11 pm

Забелязах че тези движения и харесват.Затова продължих.Даже и тя се присъедини.
Когато ме хвана през кръста разбрах че и на нея и харесва тази игра.Искаше ми се да отидем на по-усамотено място.Затова я попитах.
-Хей мацко исках ли да отидем в нас или у вас?-като и намигнах и облизах устни.

Виктория де Соуса

Писане by Мурасаки Мамеха on Чет Сеп 01, 2011 12:45 am

Прехапах страстно сочната си долна устна. Виктория се предаде първа на изкушението да останем на саме двете заедно. Учудих се, когато поиска да излезем от дискотеката. Вече си бях изградила едно леко погрешно и много лошо впечатление за хората с десетина години по-малки от мен. Те нямаха особено много скрупули и задръжките им бяха сведени до такъв минимум, че бяха способни да си разменят най-интимни ласки на всякакви публични места. За щастие не бях попаднала на точно такъв представител на поколението.
- Колата ми е отвън. - казах и с глава посочих изхода. С удоволствие щях да заведа тази руса фурия у нас, където можехме да се развихрим на спокойствие и да изпробваме чисто новите ми мебели.
Ръката ми се плъзна по нейната и като в капан хвана китката й. Не исках да я изпускам, защото всеки гладен мъжки лешояд, дебнещ между дансинга и вратата на дискотеката можеше да ми я отмъкне с едно ловко движение. Да, ама не - тя си беше за мен и аз - за нея.

Мурасаки Мамеха
L.A. citizen
L.A. citizen

Писане by Виктория де Соуса on Чет Сеп 01, 2011 9:24 am

Щом тя каза че е съгласна нещо в мен трепна.Това означаваше че нощта ще е много хубава и изпълнена с разни неща.Нямах търпение да останем сами и да разбера какво се крие под тези дрехи.Когато свърших с мисленето ние отидохме до бара да си вземем чантите и да си платим питиетата.Щом го направихме се насочихме към изхода,а отам в нейната къща.

ПП.Пиши направо в вас.

Виктория де Соуса

Писане by Елизабет Парк. on Пет Фев 10, 2012 7:53 pm

Елизабет се мотаеше пред една дискотека. Гледаше как гората влизаха и излизаха. Чудеше се дали и тя да влезе...Понеже денят `и беше много натоварен, изпълнен с много емоции, най-накрая се реши да влезе в дискотеката. Беше чувала, че това е най-престижната дискотека в града. Никога не беше идвала...Оправи късата си рокля, преметна голямата си чанта през рамо и отвори вратата. Веднага до ушите `и стигна силната музика. Лъхна я вълна от различни аромати, които тя можеше много лесно да различи. Цигари, алкохол, всякакви видове парфюми. Усмихна се с най-красивата си и сладка усмивка и влезе по навътре в тълпата. Толкова много бяха хората тук, че Бет едва се размина с тях. С триста зора успя да се добере до бара. Той беше сравнително празен, защото всички се бяха пренесли на дансинга. Седна на един висок стол. Сложи чантата си на бара. Извади цигарите си и запалката. Извади една цигара и я запали. Дръпна си няколко пъти и повика с ръка сервитьора. Той `и се усмихна и дойде при нея.
-Какво ще искаш за пиене?-попита я той.
-Най-хубавата ви водка.-отговори корейката.
Той си тръгна. Момичето огледа тълпата. Май само тя сама тази вечер. Всички се забавляваха по групички. Някои се натискаха в тъмните ъгли на дискотеката...Надяваше се че ще се намери някоя самотна душа, която да `и прави компания...
След няколко минути готиният сервитьор `и донесе водката.
-Заповядай.-каза той.-От най-хубавата.
-Мерси.
Отпи от нея. "Наистина е добра" - помисли си момичето...Загледана в тълпата от хора, с питие и цигара в ръка, тя се наслаждаваше на музиката и настроението в дискотеката.

"Can`t nobody hold us down
Nothing`s gonna take us down
And you think you can stop it
But we just can`t stop it tonight
Can`t nobody hold us down!"

Елизабет Парк.

Име : Елизабет Парк.
Брой мнения : 80

Писане by Далия Малдонадо on Пет Фев 10, 2012 8:36 pm

Не можех да си седя повече в къщи. Тази антисоциалност, която ме обгръща всеки ден започва да ми лази по нервите. Освен, че излъгах майка ми, че се справям перфектно в новия град самичка и похарчих доста крупна сума за обувки, дрехи и бижута, нищо съществено не се беше случило. Затова тази нощ реших да поразходя новите си обувки. В главата ми се вихреха варианти - можех да отида на бар и да си пия самичка едно малко и да се прибера толкова тихо, колкото бях отишла, а можех и да отида на дискотека, където никой не би ми обърнал внимание и ще мога да си пея на висок глас. Чудех се известно време, но все пак реших, че дискотеката е по-добро и по-подходящо място за новите ми обувки. В бара сигурно щях да привлека вниманието на всички върху мен, а това въобще не ми се искаше. Защо, по дяволите, реших да си ги купя?
Чисто и просто си бях маниачка на тема обувки.
Изборът на дрехи и обувки не беше много труден, защото този тоалет ми се въртеше в главата от няколко дни, затова дори преди да почна да се обличам се обадих на шофьора ми и му казах да ме чака пред блока след 20 минути. Не пропуснах и да му съобщя финалната дестинация - дискотека "Fly".

~След 30 мин.

Пред дискотеката имаше известно количество хора, което никога не можех да разбера. Какво повече можеше някой да прави на вън, пред дискотеката, отколкото вътре? Само се оглеждаха и безсрамно изучаваха влизащите на вътре. Чувствах се като под лупа, но все пак минах пред тях с високо вдигната глава и се надявах да оценят обувките. Колко прекрасни бяха те. Та, нали те са причината тази нощ да съм на вън. Охрана дори не пожела да ми провери личната карта, просто ми отвориха широка врата и ми пожелаха приятна нощ. Не познавах заведението затова на входа се огледах за да разуча обстановката. Много хора имаше и ми беше малко трудно да се ориентирам, дали въобще има маси за сядане или всичко е дансинг, но в крайна сметка фокусирах бара и се запътих на там. От далеч забелязах една доста красива фигура с зашеметяваща и стилна рокля, затова реших да я последвам. Знаех си, че не беше студентка или някоя странна птица, просто бях убедена. Настаних се на един стол разстояние от нея и когато бармана дойде при мен нямах представа какво ми се пие. Погледнах към нейната чаша. Кристална чаша пълна с прозрачна течност. Не зная какво е. Никога не съм държала на алкохол, но реших, че ще е хубав експеримент, затова си поръчах същото като нейното плюс една вода. Водата винаги беше полезна.
-Добър вечер. Извинявай, ако Ви притеснявам, но бих искала да знам какво пиете? - приближих се по-близо до момичето, което ми позволи да разпозная красивите й азиатски черти.
- Водка. От най-хубавата. - Отговори ми тя.
Ууупс. Водка - лоши спомени. Нищо. Наложи се да помоля бармана да смени водата ми с енергийна напика, която смесих с водката си и пак се обърнах към азиатката:
- Случайно да Ви се намира огънче?
Пуших от време на време, но сега бях толкова самотна, а и бях повече от запозната, че където има пушачи има и разговор, така че реших да изпуша една цигара и междувременно да се помоля съседката ми по стол да завърже разговор с мен.

Име : Далия Малдонадо
Брой мнения : 243

Писане by Елизабет Парк. on Пет Фев 10, 2012 9:09 pm

Бет беше потънала в мисли. Въобще не усети как някой сяда на стола до нея. Чак, когато един женски глас я попита какво пие, тя се извърна по посока на гласа. До нея се беше настанила красиво момиче. На Елизабет и се стори доста позната. Зачуди се дали беше певица или модел, защото не помнеше добре...Усмихна се.
-Водка. От най-хубавата.-отговори тя на новодошлата.
Момичето си поръча нещо. Парк я огледа. Носеше доста стилна рокля. Със сигурност беше от най-скъпия бутик. Обувките `и бяха наистина много красиви. "Сигурно е доста богата" - помисли си тя...Бет също беше облечена със стилна рокля, която си струваше доста пари, но все пак си я беше купила, защото и без това имаше доста пари. Нали беше известна певица. Обувките `и бяха в тон с роклята. Елизабет обръщаше голямо внимание на облеклото и външния си вид. не беше суетна, но трябваше винаги да изглежда хубава, защото от време на време има хора, които я разпознават по улиците и я молят за автограф.
Парк си дръпна от цигарата.
-Случайно да Ви се намира огънче?-попита момичето.
-Разбира се.-отговори.
Взе чантата си в скута и започна да търси запалката си, която беше пуснала преди няколко минути. Чантата `и беше пълна с какви ли не неща. Като започнем от гримове, шише с вода, доста видове хапчета, здравословна храна под формата на хапчета и т.н...След няколко секунди я намери. Подаде `и я с усмивка. Тя `и благодари...
-Казвам се Елизабет Парк.-представи се девойката и си подаде ръката, за да се здрависат.
Реши, че е хубаво да се запознаят. Така и така си бяха разменили няколко реплики...А и щеше да е хубаво, ако момичето наистина се окажеше певица, защото за Елизабет беше хубаво да се запознава с други известни личности. Щеше да е полезно за кариерата `и и просто за приятелските отношения, които впоследствие можеше да създаде с тях...
Бет се обърна към бармана.
-Извинете, може ли един пепелник?
Бармана веднага дойде с един стъклен пепелник и го сложи пред двете момичета. Корейката му се усмихна. Изтръска си цигарата и отпи една глътка от водката, която наистина беше най-добрата, която беше пила досега. А тя познаваше алкохола доста добре...

Елизабет Парк.

Писане by Далия Малдонадо on Пет Фев 10, 2012 9:19 pm

Елизабет Парк. Колко познато звучи. Елизабет. Парк. Парк. Погледа ми се беше впил в лицето на азиатката, за да направи връзката между името и лицето. Беше ми толкова познато. Обърнах се напред към стилажите с наредени шишета алкохол и си дръпнах от цигарата. Мозъка ми продължаваше да се опитва. Обърнах се отново към познатото лице. И се усетих колко съм не внимателна. Преместих цигарата си от дясната си ръка в лявата и я подадох за здрависване:
- Аз съм Далия. Далия Малдонадо. Много ми е приятно да се запознаем.
Елезабет стисна ръката ми и се усмихна. Здрависването й беше средно силно, което ми направи добро впечатление. Не обичах, когато се здрависвах с ръце меки като кашкавал, но и не обичах моята ръка да бъде стисната като в менгеме.
Усмивката на Елизабет беше значима. Мозъкът ми веднага направи връзката. Тя беше певица. Колко прекрасно. Започвах да се вълнувам. Може би и тя би се сетила коя съм аз. Въпреки че, в момента бях в лек застой, но все пак доста хора ме разпознаваха.
Изгасих си цигарата в пепелника и се обърнах отново към новата ми позната.
- Познах те. Ти пееш. За мен е чест да се запознаем лично.

Писане by Елизабет Парк. on Пет Фев 10, 2012 9:48 pm

Веднага, когато чу името на момичето се сети. Далия беше доста известна певица. Елизабет не беше слушала много нейни песни. Може би само една или две, но това не беше, защото не харесваше песните `и, а защото беше свикнала да слуша корейска музика...Но отсега нататък щеше да изслуша всички нейни, както и на други известни певици, певци и групи, песните и щеше да изгледа всичките им клипове, за да може лесно да ги познава и да не попада в неудобни ситуации...
-И на мен ми е приятно да се запозная с толкова известна певица.- каза Бет и се усмихна.
Не знаеше дали тя ще я познае. Да, беше известна, но не чак колкото Далия Малдонадо. Изпуши си цигарата и я изгаси в пепелника. Вдигна чашата си от бара и откри, че `и е останала само една глътка водка. Изпи я и си поръча още една. Тя щеше да `и е последната, защото не искаше да се напива пред момичето. Нямаше да направи добро впечатление. Елизабет не се напиваше всеки ден, само когато денят `и е бил много тежък или при други тежки ситуации. Тя беше много отговорна към работата си. Никога не закъсняваше...Водката `и дойде. Отпи една малка глътка.
Изведнъж Далия каза, че я е познала. Елизабет замалко да си разлее питието. Беше толкова изненадана.
-Сериозно?-попита тя.
Далия кимна. Стана `и толкова хубаво, че я е разпознала. Усмихна се.
-Знаеш ли, няма да е зле ако някой ден двете запишем песен заедно.- каза Елизабет и се засмя.
Засмя се, защото надали тя ще иска да запише песен с нея.Това беше просто една новодошла преди малко мечта на певицата Елизабет Парк...

Елизабет Парк.

Писане by Далия Малдонадо on Пет Фев 10, 2012 10:06 pm

Известна, известна, колко ли да бях известна. Усмихнах се широко. Душата ми се топли при такива моменти. Особено, когато чух, че би се радвала да запише някоя песен с мен в мозъка ми премина ясна, точна и кратка мисъл - ДА!
- Това е чудесна идея, Елизабет Парк! - казах й аз. - Честно да ти кажа не съм стъпвала в звукозаписно студио от около три месеца и направо съм забравила как изглежда.
Двете се засмяха в един глас.
Наистина бих се радвала да запишем някоя песен заедно. Винаги ми се е искало да пея с някой в дует, а сега направо ме сърби езика да пея. Ще стане много хубаво. Но коя песен ще пеем? Нямам си нито готов текст, нито музика, а и то дует не става за всяка песен. Кой е казал, че не става? Може и да си направим кавър на нещо просто от скука. Пари имах да плащам на студиото колкото си искам.
Бийп-Бийп.
Телефона ми ме извести за нотификация във фейсук. Отключих клавиатурата и кликнах на иконката на фейсбук.
София Леви публикува ново съобщение на стената ви.
Натиснах върху хиперлинка и изведнъж се озовах на страница на стената ми, а поста гласеше:
Никол, ти си страхотна! Кога ще чуем нещо ново от теб?
Първото изречение го бях чела около милион пъти на стената на фен страницата си във фейсбук, но второто направо ме стъписа. Примигнах няколко пъти доста тъпо и осъзнах, че е време да излезна от летаргията си. Съдбата си каза думата.
Обърнах се към Елизабет с очи пълни с желание и с усмивка на уста.
- Какво ще кажеш да запишем песен сега? - добре, доста вълнение. Сега. Сега е много рано. Реших да продължа мисълта си. - Не, не е нужно сега. Сега може да си побъбрим още малко, а утре да запишем песен. Сега може да потанцуваме малко, но утре да пеем. Сега може и да не пеем. Ти какво мислиш?

Писане by Елизабет Парк. on Пет Фев 10, 2012 10:24 pm

Няколко минути Бет стоеше като гръмната. Не можеше да осъзнае, че това, което чу преди малко е излязло от устата на Далия.
-Това ще е страхотно.-каза Елизабет.
Засмя се заедно с момичето...От радост Парк не можеше да си намери място. Не можеше да повярва, че ще записва песен, но от друга страна беше малко притеснена, защото досега не беше записвала в дует...
Докато Далия проверяваше нещо на телефона си, Елизабет запали нова цигара. Изпи си уискито.
-Една вода моля.- каза тя на бармана.
Той `и донесе една студена и освежаваща бутилка с вода и една чаша. Отвори шишето и без да си прави труда да си я сипва в чашата, преполови шишето. Затвори го и го остави на плота.
-Какво ще кажеш да запишем песента сега?-попита Далия.-Не, не е нужно сега. Сега може да си побъбрим още малко, а утре да
запишем песен. Сега може да потанцуваме малко, но утре да пеем. Сега
може и да не пеем. Ти какво мислиш?
Корейката се усмихна. През главата веднага и преминаха доста идеи за песента. Обърна се към Далия.
-Какво ще кажеш първо да отидем да потанцуваме и после по пътя за студиото да ти кажа идеите си?
Преди да успее певицата да каже нещо, Парк я завлече към дансинга...

Елизабет Парк.

Писане by Далия Малдонадо on Пет Фев 10, 2012 10:43 pm

Елизабет ме дръпна толкова бързо, че не осъзнах какво става. Затова просто реших да се насладя на момента. Енергията ме изпълваше. Първо като започнем от там, че не бях излизала от вкъщи много дълго време, второ се запознах с очарователна певица и трето мисля, че си паснахме. Цялата атмосфера на тази нощ ми харесваше. Елизабет ме водеше за ръка през тълпата, докато не си намерихме едно местенце, където наистина можеше да се намери място къде да танцуваш. Тази дискотека беше изключително пълна. Невероятно беше, дори и за петъчна нощ.
Музиката беше много силна, а баса се усещаше под краката ни. Както винаги първите няколко секунди не мога да се отпусна, затова просто започнах лекичко да се поклащам, докато не усетя ритъма на песента. Точно когато го хванах и реших да направя някое по- раздвижено движение ди-джеят смени песента. Почуствах се малко глуповато и се огледах наоколо. Мисля, че не бях единствената объркана. Засях се наум и се усмихнах на Елизабет, която също ме беше забелязала, но видимо не отреагираше на ситуацията по негативен начин. Еуфорията отново ме завладя и хванах ритъма на следващата песен. Чувствах се красива и сексапилна и затанцувах без много да му мисля. А то нали и танците си ми бяха във кръвта, така че се чувствах много добре.
- Елизабет Парк, как ти викат на галено. Елиза? Лиза? Бети? Как?
Поради високото си католическо възпитание имах обноски, понякога прекалено несъответстващи на възрастта и на характера ми, но все пак това беше единственият ми познат начин на общуване. Сигурно това беше и причината да си нямам никого по-близък.

Писане by Елизабет Парк. on Пон Фев 13, 2012 6:47 pm

Двете певици отидоха на дансинга и си намериха едно свободно местенце, което беше сравнително широко и където можеха да потанцуват свободно. Това, че си намериха място беше голяма изненада за Елизабет, като се има предвид колко много хора имаше тази вечер в дискотеката. Всички се блъскаха взаимно и нямаха толкова голямо пространство за танцуване, но Елизабет и Далия бяха късметлийки и си намериха просторно пространство.
Парк беше свикнала с танците и музиката и затова още от началото се отпусна и затанцува без да му мисли. Беше дотолкова свикнала с музиката, че имаше навика, когато някой пусне някаква песен веднага да затанцува или да се опитва да направи някаква хореография. Това беше просто един навик, от който момичето не можеше да се отърве, а и самата тя не искаше, защото мислеше, че това е нещо, което не всеки притежава...
Когато смениха музиката, Бет забеляза, че новата `и приятелка или поне се надяваше, че са станали приятелки, беше във вихъра си и малко се обърка. Елизабет просто `и се усмихна окуражаващо и продължи да танцува, като навлезе в ритъма на новата песен, която ди-джеят беше сменил...След известно време корейката реши да каже нещо, но веднага се отказа, защото поради силната музика Далия нямаше да я чуе. Затова просто се усмихваше с красивата си усмивка и се наслаждаваше на музиката.
Първият път Елизабет не можа да чуе какво я пита Далия, но после разбра.
-На галено ми казват Бет.- почти изкрещя тя, за да може Малдонадо да я чуе.-Но ти можеш да ми казваш както ти харесва. Нямам претенции.
Докато танцуваше се замисли, че името Далия също беше дълго. Затова се обърна към нея.
-А на теб как да ти казвам?- попита по-силно тя.
Докато чакаше да `и отговори тя започна по-леко да танцува, за да може да разбере, когато момичето `и отговори.

Елизабет Парк.

Писане by Далия Малдонадо on Пон Фев 13, 2012 7:45 pm

- Далия или Лия. Но предпочитам Далия.
Отговорих много набързо на въпроса на Бет, защото истински много ми се танцуваше. Можех да продължа така цяло нощ....или поне така си мислих. Песните идваха една след друга, а ние с Парк не спирахе да се раздаваме. На някой песни дансига избухваше в писъци и овации породени от одобрението на танцуващите, понякога виждах недоволни лица, но като цяло не забелязвах много, много какво се случва около мен. Това продължи много дълго и започнах да се изморявам.
- Бет, искаш ли да се върнем на бара за малко почивка? Малко се поизморих. - азиатката направи физиономия и аз разбрах, че въобще не е чула какво й говоря, затова се приближих още по-близо и съвсем спрях да танцувам. - Искаш ли да отидем да поседнем малко?
Мисля, че танците ми бяха достатъчни за тази нощ. Бяха ме измъкнали малко от реалността и почти бях забравила, че скоро, много скоро аз и Елизабет Парк ще излезнем на пазара с нов продукт - невероятна песен в дует. Ентусиазма ми бързо навлезе в кръвта ми и отново има чувството, че мога да продължа да танцувам вечно. Така, ако Бет ми кажеше да останем още малко на дансинта отново щеше да ме устройва.

Писане by Елизабет Парк. on Пон Фев 13, 2012 8:01 pm

След отговора на Далия музиката отново се смени. Тя беше много по-бавна. Можеше само да се поклащаш на нея. Елизабет не беше особено радостна поради този факт, защото на нея още `и се танцуваше. Имаше толкова много енергия, че трябваше да я изразходва по някакъв начин. Но нямаше какво да се прави. Певицата просто стоеше и се поклащаше в такт с песента...За радост на корейката бавната и мудна песен най-накрая свърши и отново пуснаха ритмична и бърза. Баса се усещаше ясно под краката им. Навсякъде в дискотеката се чуваха радостните викове на танцуващите. Чуваха се и звуците от удрянето на стъклени чаши една в друга...
По едно време Далия каза нещо на Елизабет, но тя нея чу. Затова Далия се приближи по-близо до нея и я попита дали не искат да седнат. Елизабет кимна, защото и тя се беше изморила.
-Добре.-отговори.- Хайде.
Двете се настаниха отново на бара. Когато седна обратно на същия стол, на който седеше по-рано, се сети за чантата си, която беше оставила на бара преди да отидат да танцуват. Обърна се към бармана.
-Извинявай, да си виждал една голяма червена чанта?-попита притеснено тя.
Бармана извади иззад бара чантата `и и `и я подаде.
-Много благодаря.- каза Елизабет и му се усмихна.
-Няма защо.-каза на свой ред той.
Парк провери дали всичко си е на мястото. За нейна радост всичко си беше там. Нищо не липсваше...Извади от чантата си шишето с вода, което беше прибрала, преди да излезе от къщата си. Отпи малко от нея и отново я върна обратно на мястото `и. Обърна се към Далия.
-Ох, да танцуваш така си е изморително.- каза тя и се засмя.

Елизабет Парк.

Писане by Далия Малдонадо on Сря Фев 15, 2012 6:39 pm

И още как? Наистина се бях изморила от толкова много танци тази нощ. А като видях как Бет си извади бутилката с вода изведнъж усетих колко е пресъхнала устата ми. Повъртях се малко и преди да отговоря на приятелка си, се обърнах към бармана и си поръчах минерална вода.
- Да, изморително е. Чак ме заболя далакът. - отговорих, докато чаках бармана да ми донесе водата.
Когато отново се обърнах към бара видях едно шише минерална вода от 330мл и една водна чаша да ме чакат. Дори не си направих труда да сипя водата в чашата, а направо изпих водата едва ли не на един дъх. Вече се чувствах значително по добре.
Извадих си цигарите от чантата, взех една в дясната си ръка, а с лявата изимитирах запалване, защото не ми се викаше в тази лудница. За щастие Бет разбра намека ми и се втурна да рови из дебрите на женската чанта, след известно време я намери и ми я подаде. Запалих си цигарата и по навик си извади телефона, за да видя дали някой не ме е търсил.
Не. Никой.
Само няколко фенове бяха писали на стената ми във фейсбук на езици, който не разбира, както и някой ме беше тагнал на една снимка. Скука. Погледнах часовника. Очите ми се уголемиха от учудване, не знаех как така е станало толкова късно. Погледнах към Парк със същото учудване и й показах дисплея на телефона си, а с другата ръка посочих часовника.
Бе 4.18. 4.18 Сутринта. Приближих се до ухото й и се пробвах да надвикам музиката.
- Бет, как така ще записваме по това време? Та, то студиото едва ли е отворено.
Върнах тялото си в изправено положение. Сбръчках вежди и в главата ми се въртяха варианти. Някой добри, други лоши и трети - невъзможни. Най-удачното и логично нещо, което измислих бе да се приберем всяка в къщата си и да се наспим, а утре с нови сили и силни гласове да се уговорим за час и да отидем в студиото. Преди Бет да има време да ми отговори отново се приближих към нея и изложих намеренията си накратко.
- Какво мислиш?

Писане by Елизабет Парк. on Чет Фев 16, 2012 4:40 pm

Елизабет видя знака на Далия, че иска запалка. Отвори чантата си и започна да я търси в цялата бъркотия, която беше настанала. Чак следа една минута я намери на дъното завряна в един от тефтерите `и. Подаде и я. Тя си запали цигарата и `и я върна. Бет я прибра в чантата, като този път не я пусна просто така, а я сложи в едно джобче, което беше с цип.Затвори го. Сложи си чантата на бара, защото не `и беше удобно да я държи в краката си...Обърна се към Далия и видя, че тя гледаше учудено телефона си. Елизабет погледна въпросително. Момичето `и показа телефона си и `и посочи часовника на екрана. "А, ето на какво се е учудила" - помисли си певицата. Беше четири часът и осемнадесет минути. Певицата не беше забелязала как времето е отлетяло толкова бързо. Вече беше сутрин. По принцип по това време на деня, Бет беше станала и се оправяше за работа, за да ходи да тренира при своя личен треньор, както прави всяка сутрин, за да поддържа формата си хубава...
Далия се наведе към нея, за да може да я чуе и `и предложи да се приберат всеки по къщата си и на сутринта да запишат песента. Елизабет се усмихна, понеже това беше чудесна идея. Елизабет трябваше да се прибере, защото иначе нямаше да има никакво време да спи...Корейката се наведе напред, за да може певицата да я чуе.
-Чудесна идея.- каза тя.- Може утре към обяд да ти се обадя и да си направим среща в студиото, защото сутринта съм заета.
Бет си извади телефона и записа номера на Далия в него, за да може да `и се обади, за да се разберат за срещата. След това излязоха от дискотеката. Навън беше много тихо. Чуваше се само приглушено музиката, която идваше от дискотеката, в която бяха до преди малко.
-Чао.- каза Елизабет.- По-късно ще ти се обадя.
Двете певици се прегърнаха за довиждане. Парк сложи чантата на рамото си и се запъти пеша към къщата си...

Елизабет Парк.

Писане by Sponsored content

Sponsored content