Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бар "Vertigo"

+4
Ребека Хърд-Ууд
Илайза Гелър
Джейк Милър
Eleonor Chloé Bennett
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Бар "Vertigo"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Нед Яну 02, 2011 5:53 pm

First topic message reminder :

Бар "Vertigo" - Page 2 Bar_vertigo
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down


Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Стейси Хатауей Чет Авг 25, 2011 12:36 pm

Добре явно обичаше предизвикателствата. Това само можеше да ме радва. въпреки колебанието му той се съгласи да танцуваме. Единственото, което ми беше интересно е защо избщо се зачуди. Да не би да се притесняваше. Мммм съмнявах се в това. След като се сляхме с тълпата и започнахме да танцуваме той ме придърпа по-близо до него. За съжаление обаче това му беше грешката. Доста ме биваше в по предисзвикателните танци, а пък и това чаках.
След като тотално се развихрих на дансинга чух въздишка от негова страна. Погледнах към него с абсолютно невинен поглед:
- Да не би да се измори? - попитах аз кавалера си, който ме изгледа учудено, но май накрая се сети, че говоря за въздишката му.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Джон Харисон Чет Авг 25, 2011 1:02 pm

- Да не би да се измори? - запита неустоимо добрата танцьорка - Стейси ,която сякаш го казваше подигравателно.
-АЗ?Изморен...? Не се изморявам толкова лесно..трябва повече да се постараеш .- отвърнах шеговито и се засмях.
След това ентусиазирано продължих да танцувам следвайки такта на музиката.
Минути по-късно се приближих до нея и й прошепнах на ухо:
-Предавам се...ужасно се изморих!Имам нужда от още едно питие.
Да танците определено бяха забавни,но ако бара и уискито бяха по наблизо.Но изобщо не се оплаквах все пак танцувах с може би най-красивото момиче в бара.Всъщност не бях сигурен - не заглеждах другите.
Джон Харисон
Джон Харисон

Брой мнения : 259

http://online-city.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Стейси Хатауей Чет Авг 25, 2011 1:09 pm

Може да не си призна веднага, но накрая се предаде. Умарата беше наделяла. Не можех да повярвам моята енергия направо преливаше. Силите ми бяха на макс, но все пак това е игра, а аз нямаше да се предавам. Седнахме отново на бара като аз бавно кръстосах краката си и се засмях на погледа му. Просто нямаше как да се сдържа. След това погледнах към бармана и си поръчах мартини. Джон жадно пиеше от уискито си, сякаш беше вода.
-Ако продължаш да пиеш така, след малко ще си вън от играта. - казах аз и му намигнах.
Нямах намерение да гледам шиянски истории, а пък и ми беше забавно в неговата компания така че не трябваше да се допуска да стигне до прекаляване с алкохола.
- Имаш ли някакви идеи за нещо интересно, след като не искаш да танцуваш?
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Джон Харисон Чет Авг 25, 2011 1:27 pm

Стейси се смили над мен и най-накрая седнахме на бара.Тъй като започнах жадно да отпивам от чашата,тя явно се стресна..
-Ако продължаш да пиеш така, след малко ще си вън от играта.-съобщи ми тя намигайки.
Това беше сериозна заплаха.Разбира се, беше права.Но все пак не ме познаваше добре.Ненавиждах пиянските изцепки и затова имам граници,а и издържам на алкохол.
-О,аз имам граници ! -уверих я и й се усмихнах.
-Имаш ли някакви идеи за нещо интересно, след като не искаш да танцуваш?
-Идеи всякакви...,но хей кой каза,че не искам да танцувам?-отвърнах и хващайки я за ръка отново се озовахме на дансинга.
Този пък бях по-ентусиазиран от всякога.
Джон Харисон
Джон Харисон

Брой мнения : 259

http://online-city.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Стейси Хатауей Чет Авг 25, 2011 1:42 pm

След като ме задърпа отново към дансинга на мен ми стана страшно смешно. Все пак алкохола му идваше в повече и това си личеше от действията му аз се засмях.
- Ти може да имаш граница, но аз имам чувството че тя наближава.- казах аз и продължих да се смея.
Диджея смени песента с много по-бавна и предизвикателна. Аз се притиснах по блиско до Джон. Следвах ритама на музика. Усещах горещото му тяло съвсем близо до моето. Стейси осъзнай се. Трябваше да спра мислите си, защото иначе щеше да стане лошо. Само че тази песен толко предизвикваше различни чувства и определено не знаех какво ми става.
Стейси Хатауей
Стейси Хатауей
Famous
Famous

Име : Стейси Хатауей
Брой мнения : 3120

Върнете се в началото Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Dominique Bay. Съб Фев 04, 2012 9:49 pm

Беше събота вечер и фотографката реши, че има нужда да му отпусне края и да се оттърси от работата си, която напоследък беше доста натоварена, защото изготвяше някакъв проект, за който и' трябваха доста снимки.
Тя се чуди какво точно и' се прави, накрая вдигна телефона и се надяваше Соня да си е вкъщи и да и' отговори. След като чу сигнала около три пъти чернокоската се отказа и тръгна да затваря, но точно в този момент телефонът от другата страна беше вдигнат. Двете момичета си уредиха бърза среща и ето, че след около един час седяха на бара във "Вертиго" и пиеха коктейли.
- Е, как си? - започна Тара, когато двете се настаниха, защото не се бяха виждали то известно време.
Dominique Bay.
Dominique Bay.
L.A. citizen
L.A. citizen

Име : Dominique Bay
Брой мнения : 715

http://gameofthrones.roleplaylife.net/

Върнете се в началото Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Александра Удинов Нед Фев 05, 2012 2:40 pm

Мотаех се из къщи още по пижама с новите си розови чехли, на които се подвизаваха малки зайчета, когато телефонът извъння. Веднъж. Два пъти. Три пъти. Стига толкова. Въздъхнах шумно и станах от леглото, като повлякох всички завивки след себе си. Вдигнах отегчено телефона, но гласът на Кат ме стресна и ленива усмивка се появи на устните ми. Ако някой ме видеше в този момент щеше да си помисли, че си уреждам среща с Брад Пит. Отдавна не бях чувала приятелката си и от дума на дума си уредихме среща в бар.
Нахлузих чифт дънки и потник, после чанта, която да си пасва, както никога отделих съвсем малко внимание на външният си вид и точно в 5.00 бях в бара. Естествено Тара бе дошла преди мен и това предизвика нова усмивка.
Седнах на масата, срещу нея, за да мога да я виждам и да наблюдавам израженията й, така по-лесно можех да я разбера.
Кръстосах крака и с едно щракване на пръстите сервитьорът довтаса.
-Обичайното.-казах като едва сподавих една ленива прозявка. Обичайното се състоеше от сок от кокос с една капка сок от грейфурт.
След като и Кат си поръча на свой ред и мъжът ни остави сами отговорих на въпросът й.
-Скука...Скуука-удължих гласната и с помощта на жестове успях поне да обобщя размерите. Ухилих се до уши и попитах:
-Ами при теб как е? Отдавна не съм те виждала, да не си срещнала прица на белият кон. Обикновено аз срещам само коня-усмивката отново цъфна на лицето ми. Днес бях в отлично настроение и се долавяше лека нотка сарказъм в последното изречение. Причината не бе в Кат, просто имах..хъмм..не толкова добро мнение за противоположният пол. Не че тръгнах да си падам по момичета..може би..както се казваше, ще си остана стара мома, което пък бе трудно да се определи спрямо все още незавършените ми 18 години.
Александра Удинов
Александра Удинов
Famous
Famous

Име : Александра Удинов.
Брой мнения : 1001

Върнете се в началото Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Dominique Bay. Нед Фев 05, 2012 5:25 pm

Двете момичета седяха в бара, който започваше да се пълни.
- Принц ли?- възкликна Айроу.- Може би, ако имах някакво време щях да го срещна.- каза тя и се засмя. - Не ми остава абсолютно никакво време напоследък, затова тази вечер се възползвах от това, че имам малко такова.
Соня седеше срещу нея и не казваше нищо. Само клатеше глава, както правеше Катара, когато не слушаше някой, но може би тя само се заблуждаваше. Дали не беше отегчила Соня с приказките си за своята работа, която тя много обичаше.
- Виждам, че явно не си много добре настроена към другия пол.- лека подигравателна усмивка се появи на лицето на чернокоската.- Има ли някаква по- специална причина или..?- тя не довърши мисълта си, само се усмихна и отпи от коктейла си.
Dominique Bay.
Dominique Bay.
L.A. citizen
L.A. citizen

Име : Dominique Bay
Брой мнения : 715

http://gameofthrones.roleplaylife.net/

Върнете се в началото Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Eleonor Chloé Bennett Съб Дек 22, 2012 9:00 pm

Коледа наближаваше и настроението около празника определено се носеше навсякъде - тематични песни, лампички, светещи във всички цветове, украсени елхи и най-вече - щастливи хора по улиците. Беше събота вечер, ваканцията настъпи и поне за две седмици всички щяха да си починат. Изключение не правеше и Елеонор, която реши да направи нещо, което не бе правила от известно време - да излезе навън. Покрай пътуването ѝ до Европа и работата преди това, съвсем бе забравила за подобни забавления. Облече си една къса черна рокля и обу лачени обувки. Изправи косата си, оставяйки я да пада свободно по раменете си, подчерта очите си с черен молив, а устните с червено червило и не след дълго беше готова. За последен път се огледа и след като остана доволна, излезе навън.
Бялата ѝ лека кола, както винаги, я чакаше пред входната врата. Момичето се качи в нея е потегли към центъра. Дълго време се въртя, търсейки свободно място, и след като най-накрая паркира, тя се насочи към един от любимите си барове - Вертиго. Учудващо не попадна на папараци и спокойно прекрачи прага на заведението.
Нямаше толкова много хора, затова госпожица Бенет се насочи право към бара. Седна на един от столовете и си поръча ягодово дайкири. Докато чакаше, тя се огледа. Боже, колко ѝ липсваше Лос Анджелис. Да, определено обожаваше Париж, Лондон и Рим, но имаше чувството, че точно тук е мястото, към което принадлежи. Изведнъж усети присъствието на друг човек до себе си. Обърна се и видя една доста позната физономия. О, да, никога не би сбъркала тези пронизващи светлосини очи.
- Иън. На какво дължа тази приятна изненада? - попита Нора, усмихвайки се леко. В същия момент напитката ѝ пристигна и след като актрисата отпи глътка от алкохола, насочи погледа си към събеседника си.
Eleonor Chloé Bennett
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Бар "Vertigo" - Page 2 Empty Re: Бар "Vertigo"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите