Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Dolce & Gabbana

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down

Dolce & Gabbana

Писане by Eleonor Chloé Bennett on Пон Ное 08, 2010 9:12 pm

First topic message reminder :

EARLY IN THE MORNING'S WHEN I THINK ABOUT Y O U
Eleonor Chloé Bennett
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?
Do you believe in love at first sight, or should I walk by again?

Име : Елеонор Мадисън Бенет
Брой мнения : 3214

Върнете се в началото Go down

Re: Dolce & Gabbana

Писане by Ю Финикс on Пон Ное 15, 2010 8:56 pm

-Е, сега накъде сте-Попита Ю-Ако нямате нищо против да ви придружа...-изтърси накрая той."Идиот..." помисли си той.

/Не можах да измисля по-дълго, няям муза ;\ /

След 22:00 часа аз не съм точно нормален...
Ю Финикс

Брой мнения : 334

Писане by Мария-Тереза Мичъл on Пон Ное 15, 2010 9:00 pm

Мария сякаш забрави за Хелена, която беше на горния етаж да си търси рокля. Компанията на Ю й беше приятна. Малко интелектуално заяждане беше нещото, което й липсваше в Холивуд, освен оперните представления, разбира се. Сега обаче имаше работна среща, на която не беше добре да си води приятел.
- Сега трябва да отида насреща с режисьора и сценариста на клипа ми. Но, знаеш ли, може да се видим пак. - Тереза се разтършува в чантата си и извади оттам една визитка. - Тук са номера и мейла ми. Спокойно, истински са. Пиши ми или ми се обади.
- Ок... - не знаеше какво да отговори Ю. Не беше очаквал такова развитие на нещата.
Мария отиде при Хелена и се сбогува набързо. Даде координатите си и на нея, за да могат да се видят пак, и излезе от магазина като мина през касата и остави направо космическата сума от 900 долара за двата тоалета. Трябваше да мине през къщи и да се преоблече за срещата. Не можеше да се яви боядисана с плодово сокче на официална среща.

Quando sono sola sogno all'orizzonte e mancan le parole, si lo so che non c'è luce in una stanza quando manca il sole, se non ci sei tu con me, con me. Su le finestre mostra a tutti il mio cuore che hai accesso, chiudi dentro me la luce che hai incontrato per strada.

Time to say goodbye. Con te partirò. Paesi che non ho mai veduto e vissuto con te, adesso sì li vivrò. Con te partirò su navi per mari che, io lo so, no, no, non esistono più, it's time to say goodbye. Con te io li vivrò.
Мария-Тереза Мичъл

Брой мнения : 245

http://aigun.wordpress.com/

Писане by Хелена Клаус on Пон Ное 15, 2010 9:17 pm

Тереза си тръгна, а Хелена не си хареса нищо. Ю изчезна безследно. Хелена огледа още малко, но пак нямаше късмет...
Мота се още малко из големия мол и отново нямаше нищо, което да и хареса, затова го напусна, но преди това мина през един щанд за шейкове и си взе ягодов.
Запъти се към вкъщи изморена. Искаше само да си легне пред телевизора и да гледа някоя колумбийска сапунка...
Хелена Клаус
Famous
Famous

Име : Хелена Клаус
Брой мнения : 2336

http://zebraprinteddreams.tumblr.com/

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 2 Previous  1, 2