Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.

Join the forum, it's quick and easy

Los Angeles
Добре дошли в Холивуд - мястото, където всичко е възможно. Присъединете се към нас и се забавлявайте.
Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghirardelli Shop & Café

3 posters

Go down

Ghirardelli Shop & Café Empty Ghirardelli Shop & Café

Писане by София Стюарт Съб Юни 09, 2012 8:25 pm

Ghirardelli Shop & Café Ghirardelli%20Shop

Фирмата "Джирардели" произвеждаше едни от най-вкусните шоколадови изделия в цяла Америка и определено бяха търсени от много. Тук се предлагаше шоколад, бонбони, сладолед, както и специални продукти от шоколад. Освен да си напазарувате, можете да седнете и на място да се насладите на изкушенията.
София Стюарт
София Стюарт
Famous
Famous

Име : София Джеймс Стюарт
Брой мнения : 846

Върнете се в началото Go down

Ghirardelli Shop & Café Empty Re: Ghirardelli Shop & Café

Писане by Селена Самър Чет Яну 10, 2013 11:04 am

Мола не беше далече от книжарницата, където Беки работеше, затова и след около 5 минутки вече бяхме слезли от таксито. Докато се качвахме към втория етаж огледах витрините на магазините. Рядко влизам в мол, не само защото свободното ми време е ограничено. Харесвам самостоятелните бутици в уличките, понякога там се намират наистина страхотни неща. Пък и в моловете почти винаги е претъпкано и има караници кой да вземе последния чифт обувки или последния останал най-малък размер на някоя рокля. Не, моловете определено не са за мен.
От друга страна ги харесвах, защото имаше кафенета, в които когато някой влезе не те лъхва студения въздух, идващ отвън. Мълчаливо се качихме до втория етаж и извървяхме пътя до магазина, всяка унесена в собствените си мисли. В мола беше приятно - нямаше вятър, а и хората вече се бяха прибрали.
- Не знам как ще успея да си избера само едно нещо от тук. - засмях се, още с влизането в "Джирардели". При наличието на толкова много шоколадови и наистина вкусни неща, избора бе труден. Обиколихме магазина два пъти, преди да се реша какво да взема. Накрая избрах мъфини. Но не какви да е - а шоколадови мъфини на "Джирардели". Обожавам шоколад и изобщо всякакви неща, които съдържат захар.
- Ти изобщо взе ли си нещо? - обърнах се към приятелката си, чиито мисли бяха другаде. От както я познавам никога не е била толкова разсеяна. Все пак, всеки си има такива дни - със сигурност не е без причина.
Селена Самър
Селена Самър
Famous
Famous

Брой мнения : 797

Върнете се в началото Go down

Ghirardelli Shop & Café Empty Re: Ghirardelli Shop & Café

Писане by Becky Hanson. Пет Яну 11, 2013 6:24 pm

Не след дълго вече се намирахме пред мола.В таксито бе така топло, че дори ми се прииска да не слизам.Въпреки това се налагаше да го направя, което не беше чак такава саможертва, тъй като в мола също беше топло.Сел плати на шофьора и слязохме.В магазините почти нямаше хора, за разлика от кафенетата.Хората си стояха спокойно и похапваха или пиеха кафе.Винаги съм се чудила как хората могат да пият кафе вечерта и след това да си лягат все едно са изпили приятна чаша чай.Аз не мога така.Обикновено стоях будна до доста късно през нощта без да пия кафе, а какво ли остава, ако пия.Определено по-нормално си беше да се радваш на приятния аромат на кафе сутрин, както си му е реда.Или поне на мен така ми се струваше.Въпросният магазин, който Селена хвалеше толкова бе на втория етаж и докато се изкачваме с ескалатора и двете мълчахме.Мислех си за книжарница.Господин Фредриксън остаряваше, а единственият му син е адвокат и няма да поеми бизнеса на баща си.Този месец се говореше за продажба и предложиха оферта на шефа от известна марка дизайнерски дрехи.Искаха да променят изцяло целият винтидж дизайн, които аз наистина обожавах и да го заменят с перфектно излъскан под и сиви стени.Господин Фредриксън естествено отказа, като заяви, че никога няма да се съгласи.Не, че се притеснявам да не загубя работата си, напротив.Няма никакъв проблем да си намеря друга, но държах толкова много на малката книжарница.Размишляванията ми бяха прекъснати от Сел.
-Ъъ..какво? - казах разсеяно, опитвайки се да си спомня въпроса и'. -Не, не знам.Ще си взема и аз мъфини. - отвърнах набързо, след като се сетих какво ме попита.Истината бе, че имаше толкова много неща, че направо си беше много трудно да избера.Да си призная не си бях много по бързото избиране на неща.Можех да стоя с часове в магазин, четейки етикетчетата на продуктите за коса докато реша кой да взема.Взех мъфините си и се настанихме на една от масите в ъгъла.Селена ме гледаше странно.Сигурно се чудеше на какво се дължи разсеяността ми, но реших да и'го спестя.Усмихнах и' се.
-Е, как е при теб? - попитах, докато свалях шала си.Бе достатъчно топло да стоя с яке, даже си беше странно докато останалите в магазина бяха едва по една лека блузка.
Becky Hanson.
Becky Hanson.
L.A. citizen
L.A. citizen

Брой мнения : 25

Върнете се в началото Go down

Ghirardelli Shop & Café Empty Re: Ghirardelli Shop & Café

Писане by Селена Самър Чет Яну 17, 2013 10:39 am

- При мен нищо ново - работа, работа, малко почивка... и после пак работа.- засмях се, сваляйки якето си. В магазина наистина си беше топло. Хич не ми се искаше да си тръгваме, но все някога и това щеше да стане.
- Не сме се виждали от толкова време! Какво се случва с теб напоследък? - Беки е пълна с изненади и ми бе интересно как протича живота й.
Докато чаках отговора й огледах останалите посетители на магазина, които се наслаждаваха на сладките изкушения и пиеха кафе. Ах, колко мразя кафе. Пия единствено капучино, но и това се случва в редки случаи. Не разбирам хората, които казват, че не могат без сутрин да са изпили чаша кафе. Аз си се събуждам перфектно и без нея. Отделен е въпросът, че ми е трудно да заспя без чаша чай. Разсъжденията ми продължиха едва минута, когато осъзнах, че всъщност водехме разговор. Ако изобщо можеше да се нарече така. Беки отново бе потънала в мислите си, а аз реших да я оставя на спокойствие. Сигурна бях, че ме е чула, затова дори не ми мина през ум да повторя въпроса.
В "Джирардели" бавно прииждаха още и още хора, а тези които бяха дошли по-рано си тръгваха. Не съм идвала тук много пъти, но всеки път имаше доста хора. Минавайки доста пъти покрай търговския център се уверих, че това не беше съвпадение и не се случваше само в моментите, когато аз ходех. Винаги имаше поне десет клиента, които просто разглеждаха или се чудеха какво да си купят. Обичах да наблюдавам хората, интересни са. За съжаление, рядко ми остава свободно време повече от час-два.
- Хмм? Каза ли нещо? - обърнах се към Беки. Бях се отнесла с мисли за магазина, а и за други неща, и ми се стори, че приятелката ми каза нещо.
Селена Самър
Селена Самър
Famous
Famous

Брой мнения : 797

Върнете се в началото Go down

Ghirardelli Shop & Café Empty Re: Ghirardelli Shop & Café

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите